Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NAUKAZASYPIANASAMEMU

Nauka zasypiania samemu dzien a wieczor

Polecane posty

Gość NAUKAZASYPIANASAMEMU

Pytanie do mam. UCZE swoje dziecko aby zasypialo same, a nie na rekach po kilkugodzinnym maratonie po mieszkaniu. No wiec idzie coraz lepiej, pozostal problem dziennych drzemek.Tak jakby nauki poszly w las. Nadal nie zasnie sama tylko na rekach. Zaznaczam ze wieczorem wie o co chodzi,ale nie w dzien. moje pytanie jest takie;czy mamy ktore zaczely nauke zasypiona samemu, w dzien tez je uczyly takimi samymi metodami. To znaczy ze jak pierwszego wieczoru zaczelyscie nauke to dnia nastepnego w dzien to kontynuowalyscie czy czekalyscie do wieczora z naukami czy to przyszlo naturalnie jak niemowlak opanowal spanie wieczorne. Juz niedlugo garb mi wyrosnie od noszenia :-D. Przepraszam za nielad, jakims cudem dziecko mi zasnelo w dzien i korzystam z chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werusia37
a na czyn polega ta nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może...
ile dziecko ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAUKAZASYPIANASAMEMU
Poniewaz moje dziecko ma problemy z zasypianiem to wprowadzilam jej plan dnia a co najwazniejsze wieczoeny rytual i po mleku klada ja do lozka i miziam ja jak placze przytulam i w koncu zasypia bez noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAUKAZASYPIANASAMEMU
4 miesiacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticketpro
moja ma 6 miesiecy i tez nie kuma za bardzo,ze w dzien to tez trzeba samemu usnac.albo wozenie w wozku albo kolysanie ,dsama nie zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAUKAZASYPIANASAMEMU
Aaa dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może...
U mnie też był problem z dziennymi drzemkami. Wieczór super, ale w dzień było ciężko. I pomogło kładzenie dziecka dokładnie o tych samych porach do łóżeczka i stały schemat tych drzemek. Tzn. Buzi, smoczek, przytulanka i tym podobne. Po 2 dniach wiedział już o co chodzi i wreszcie przestał mnie boleć kręgosłup/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
A na czym polega ta metoda? Bo mój ma rok i dalej na rączkach. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 9.wieczorem zasypia sama w lozeczku.w dzien nie chce.klade na poduszke i kolysze.ale co kilka dni cwicze z nadzieja ze moze sie uda.ale nic z tego.w dzien przytula sie do dywanu albo do poduszki ozdobnej i tzn ze chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie
Kasiulek tak to raczej nie nauczysz bo tu najwazniejsza jest konsekwencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×