Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krejziendzel

rośnie mi brzuchol, rosnie mi brzuchol :d jaram sieeeee :D

Polecane posty

Gość krejziendzel

polowa ciazy i w ikoncu cos zaczyna byc widoczne :D nie moge sie doczekac takiego duzeeeeego brzucha :d wszyscy mi mowia ze wtedy bede na niego narzekac ale ja jestem dobrej mysli :DDDD pozdrawiam was :* muaaah zycie jest piekneeeeeee :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
ja mam początek 4 miesiąca i już po malutku widać brzuszek i również nie mogę się doczekać większego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkiaika
poczekajcie na bóle krocza od tego cudownego brzusia, i jak cudownie będziecie się mogły w łózku na bok przewracać hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
na pewno jeszcze nie raz będę przeklinać ale to moje pierwsze maleństwo i nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejziendzel
jak mnie denerwuja ludzie ktorzy strasza bolami nieprzespanymi nocami itd, po co wy se kurwa dzieci robicie skoro to takie straszne, juz nie mozna sie cieszyc z ciazy? tylko bac sie ze cos bedzie bolalo i sie nie wyspie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuguytr65e54
ja to juz niechce brzucha!!!a jeszcze tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkiaika
mozna sie cieszyc nawet jak jest to bolesne, a dzieci sobie robimy bo warto przez to przejsc. I to nie straszenie, tylko rzecz oczywista, nie znam kobiety co pod koniec nie miałaby dosć. Ale ciesz się, moze bedizesz pierwsza co nie doswiadczy bólu wielkiego bebzola i bólu porodowego, Można sie oszukiwać! Ciąża pod koniec i poród to piekło, a po porodzie jeszcze gorzej prosta sprawa. To zupełnie naturalne a nie cud miód i malina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkiaika
acha nikt Ci nie karze sie się bac dziewczyno, co wpadasz w szał? ja sie nieczego nie bałam na zapas a jednak dolegliwosci były... nie rozumiem, poprostu inaczej sie na tyo patrzy jak sie jest po drugiej juz stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkiaika
acha nikt Ci nie karze sie się bac dziewczyno, co wpadasz w szał? ja sie nieczego nie bałam na zapas a jednak dolegliwosci były... nie rozumiem, poprostu inaczej sie na tyo patrzy jak sie jest po drugiej juz stronie, i uwierz mi gdyby mi mieli wsadzic bombę atomowa w tyłek to i tak bym chciała tego jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×