Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katiuszkaaa678

poszlibyście do pracy za 700złotych plus bilet?

Polecane posty

Gość katiuszkaaa678

dostałam propozycje pracy 6 złotych na godzine od pn-pt po 6 godzin telemarketing, plus bilet 150złotych, niewiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszkaaa678
dzięki ,,,ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz innej perspektywy to spruboj, a w miedzyczasie szukaj czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddsdg
zależy od sytuacji; mieszkasz u siebie czy z rodzicami? długo szukasz pracy? jakie masz wylształcenie? itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwsfsdf
Wszystko zalezy od Twojego statusu materialnego. Czy mieszkasz z rodzicami bo jesli tak i jest to praca dodatkowa to czemu nie. Mimo wszytsko mało to trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszkaaa678
mieszkam z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddsdg
idz, popracuj, zawsze to parę groszy wpadnie do kieszeni, w CV już coś wpiszesz najgorzej to siedzieć na tyłku i nic nie robić w międzyczasie szukaj czegoś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jamyślęże
jeśli bym MUSIAŁA to bym poszła, zależy też ile masz lat itp. Skoro mieszkasz z rodzicami to pewnie jesteś młoda i miałabyś te pieniądze na swoje potrzeby, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszkaaa678
to nawet nie jest ważne czy mam 18 czy 35lat ...tylko czy wy poszlibyście za taką kasę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiadka _
jesli nie miałabym innej pracy na widoku - poszłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owqjcnopsdjncoedjn
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jamyślęże
"katiuszkaaa678 to nawet nie jest ważne czy mam 18 czy 35lat ...tylko czy wy poszlibyście za taką kasę do pracy" jest ważne. jakbym miała 16 czy 18 lat i chciała dorobić na wakacje to bym poszła. jakbym miała 30-35 lat to szukałabym czegoś znacznie ambitniejszego niż telemarketing za 700zł chyba, że sytuacja drastycznie by mnie do tego zmusiła i np brakowałoby mi na chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszkaaa678
no właśnie czuję się taką frajreką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domol
ja bym w życiu nie poszła, wolałabym puszki zbierać i sprzedaż teraz lato, jagody grzyby, może zasiłek, staż - ( większa kasa) zaraz napiszą no tak zasiłek na garnuszku państwa, ale inni z moich podatków też siedzieć będą. Właśnie gdyby ludzie nie godzili sie tyrać za miskę ryży nie proponował by żadne prywaciaż 700 zł.. i zaraz się zacznie bo na chleb jak nie ma to bleble ble itd... ok idz za 700 zł wyżyw się opłać rachunki i zadłużaj pracując za miskę ryży i się zadłużać bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że ludzie nie będą pracować "za miskę ryżu" niczego nie zmieni. Przyjadą biedniejsi np z Ukrainy i będą. Tak jak w Anglii. Miejscowi nie tyrają ale już Polacy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
No co ty lepiej siedziec na bezrobociu i obwiniac caly swiat za swoj los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckmcdsv
praca w telemarketingu to najgorsze co może być, nie chodzi już o kase, wolałabym sprzątać albo przy taśmie produkcyjnej pracować. A jak nie będziesz sprzwdawać to i tak cie zaraz wywalą, nawet nie zdążysz pozbierać swoich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin5757577548685786845
Ja bym poszedł zamiast siedzieć w domu jednak u mnie nawet takiej pracy nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsabinka.
w jakim rejonie Polski mieszkasz? gdzie są takie stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Przyjadą biedniejsi np z Ukrainy i będą." Myślisz stereotypowo. Z Ukrainy już nie przyjeżdżają tutaj pracować za miskę ryżu. Nie te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
jak bedziecie sie zgadzac na 6zl na godzine to za chwile bedziecie robic za 2zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobra stawka ;)
Z roku na rok te stawki maleją, za najniższą jaką pracowałem to było 5.15/h, w tym roku, no ale studia trzeba kupić bilety, coś zjeść i dołożyć się do rachunków, ubrania, kina, wakacje - zapomniałem, że coś takiego istnieje. Wolałbym iść do takiej roboty - uzupełnisz CV, nie będziesz siedzieć w domu - to najgorsze. Jeśli masz bezpieczne 'plecy' to jedyne co musisz zrobić to nie dać sobie wejść na głowę, jeśli ktoś w Twojej pracy przegnie - napluj mu w twarz i wyjdź. Niestety znam wielu, którzy nie mają oparcia i znoszą najgorsze kurestwa dla pełnej miski. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszkaaa678
ok już nieważne firma o której mowa to banda oszustów wyczaiłam ich w internecie, obsmarowani od góry do dołu nie ma tematu nie pójdę do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
sama niedawno podjęłam pracę w call center. Stawka 9zł brutto/h, umowa z pełnym zusem. Pracuję ile chcę, tj 6-8 godz diennie, weekendy wolne. Z nikim się nie użeram, nic nie sprzedaję - aktualizuję bazę danych. Mam dogodny dojazd i w końcu wyrwałam się z domu. Głodem nie przymieram a ta praca to bardziej na zasadzie odskoczni niż konieczności życiowej. Atmosfera w pracy fajna i nie żałuję. Aha jak doliczę 150zł premii przy 120 godz to wychodzi mi coś ponad 8zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×