Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piegusek20

Jestem ruda i piegowata

Polecane posty

dobrze czy źle ?? z natury jestem ruda, mam piegi , maluje włosy ale chcę wrócić do swoich naturalnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikula
jezeli jetses odwazna, to rudy jeszcze bym zaostrzyla, ja niestety mam ten sam problem ale farbuje na bląd, a piegi to uroda:) fajne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
świetne są rude. Mam kumpelę, jest instruktorką mojego dziecka jazdy konnej. Rude włosy do pasa, piegi, szczuplutka. EXtra. Rudy jest teraz w cenie. Nie widzisz ile osób się farbuje na rudo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wielu lat malowałam na inny kolor aby nie mieć rudych, powód: od dziecka ktoś mnie zaczepial ,ze mam takie włosy i się śmiano.. musiałam przemalować a teraz chce wrócić do moich rudych włosów, zauważyłam ,ze wiele kobiet maluje na ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz się podobać... SOBIE !!! P.s. Podsyłam dwie nowe piosenki Marty... ..."Chłopiec" & "O mnie"... http://youtu.be/3dxd0t5_tAE http://youtu.be/n-hi6eGY0ZE Wkrótce kolejne piosenki (bodajże 14)... Mam nadzieję, że uda się nakręcić interesujące teledyski (pomysły są...)... Na facebook' u ---> https://www.facebook.com/events/181294218659685/ Jeśli któraś z piosenek Ci się spodoba... podaj dalej ;) Jeśli nie... to po prostu... Miłego Dnia :) ...choć upał okrutny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
powiadaja ze rude dziewczyny sa gorace i namietne tez mam rude wlosy i czesto je maluje :D ale nie z tego wzgledu ze sie ich wstydze tylko dlatego ze lubie ,,kombinowac '' z wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newryi
zazdraszczam :) ja się muszę farbować :P no ale piegów to już sobie nie domaluję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
newryi czemu musisz sie farbowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie to zauważyłam , wiele lat chodziłam w czarnych włosach , teraz w blond ale czas to zmienić i wrócic do rudych. A Moze ktoś doradzi jaka farba jest najlepsza ?? zastanawiam sie na d Joanną jesienny lisć a Lorealem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
ja nie zazdroszcze, mi się podoba śniada cera, jak moja, opalam się na oliwkowy brąz, włosy mam niemal czarne, oczy też, no ale jak kto woli, ja bym się farbowała na inne kolory zapewne, a piegów nie znoszę./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz
Jestem blondynem, gen włosów blond przegrywa z genem włosów rudych ... miałbym za duże prawdopodobieństwo na rudego dzieciaka. Co prawda rude dziewczyny wyglądają ok ale o facetach tego powiedzieć nie można. NIE UFAM RUDYM I ŁYSYM A ŁYSYM DLATEGO, ŻE MOGĄ BYĆ RUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
ja jak wracalam do swojego koloru uzywalam farb ale nie pamietam jakiej firmy wiem ze na s odradzam farby z joanny loreal jest lepszy najlepiej idz do hurtowni fryzjerskiej i popros o farbe :D jestem fryzjerka wiec wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
farba z syoss o ile dobrze pamietam kosztuje ok 15zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem fryzjerką;) ale jak dziewczyny mi zrobiły w salonie a firmy artdeco to nie bardzo mi sie podobało chcę wypróbować sklepowych firm ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apasz - jesteś bardzo powierzchowny, fakt ,kazdy ma swoje zdanie i każdemu sie podoba coś innego, ale nikt nie poradzi na to jakim się urodzi, nie można powiedzieć o kimś ,ze jest fałszywy tylko dlatego ,ze ma rude włosy , nie znając tej osoby. To świadczy tylko o Tobie jaki Ty jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
zgadzam sie toba nie kolor wlosow swiadczy o czlowieku latwo jest kogos z gory osadzac nie znajac go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdy z telewizji maja kilo tapety , i zdjęcia sa przerabiane ;)) tez mam takie piegi na buzi , ale jak nałoże tapete nic nie widac abym je miała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Jaką gwiazdę, Zielińską mijałam sto razy na ulicy, wyglada tak samo :-O niestety dla ciebie. A co do tej naturalnej rudej, to i tak nawet ładna z niej dziewczyna, pomijam szczeciniaste włosy, ale ma ładny kształt twarzy, ust i nawet te oczy pomalowane są ciekawie. Jednak na żywo prawdziwe rudzielce są znacznie wstrętniejsze. Nie obraźcie się, piszę prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
I nie przyrównujmy piegów powstałych po lecie, bo te są nawet ciekawe tak koło nosa. Najczęściej potem znikają, do piegów na całej twarzy. Jak to mawiał mój ś.p dziadek, taki ktoś wygląda jakby mu muchy twarz zapscyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
ludzie sie dziwia dlaczego Polska jest krajem nietolerancyjnym :/ po komentarzach widac ze czlowiek czlowieka nie moze zaakceptowac ze wzgledu na kolor wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Wstrętna wątpię, bo z natury jestem po prostu ładna, albo inaczej, mam interesującą urodę, taką bardziej śródziemnomorską. Jedyne co, to mogę być mniej atrakcyjna dla kogos tam, to się zgodzę. Nie mówię że wszystkie piegusy są brzydkie, ale niestety znakomita większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie widać jacy są niektórzy ludzie:..to pokazuje tylko twoją inteligencję i wartość..może kiedys będziesz miała takie dziecko, a przede wszystkim popatrz w lustro zanim kogoś ocenisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×