Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piegusek20

Jestem ruda i piegowata

Polecane posty

Gość hihihihihihihihihahaha
Nie moze zaakceptować? Do mnie chyba nie piszesz. Mi tam lata jak kto wygląda, mój facet jest piegowaty, a w dzieciństwie był rudy, Spoko facet, więc z nim jestem kupę lat, bo nie dla urody, ale zdania nie zmienię, mi się z wyglądu niespecjalnie podoba, ale chyba nie musi :) A synek wyszedł po mamusi :) Czarniutki maluszek, przepiękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorJesiennychLiści
Wróć :) Ja głupia byłam i farbowałam się na czarno za namową rodziny, teraz wróciłam do swoich naturalnych, rudych włosów :) Również mam piegi i alabastrową cerę no i zielone oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Więcej dzieci mieć nie będę, to czy byłoby rude też mam gdzieś, jak pisałam, nie musi mi się podobać. Ale z uwagi na ekonomię, jedno dziecko wystarczy. Ja tylko piszę że mi się rudzielce ogólnie nie podobają, poza wyjątkami. Czy to ma świadczyć o mnie źle? To że piszę prawdę? Nie sądzę, jestem szczera, a to wielka wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Nieraz mówiłam mojemu facetowi że ma krokodyle oczy, hahaha, on się z tego śmieje, bo nie jest zakompleksiony, co w nim cenię. Ale jego oczy są brzydkie, właśnie jasne zielone, typowe u rudych, tyle że na "starość" włosy mu pociemniały i ma w sumie brązowe, ale piegów ma sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaa no to teraz widać jaka jesteś; pewnie masz kompleksy?? facet Twój jeśli go kochasz to też ma cie pociągać fizycznie i z wyglądu , najlpierw piszesz ,ze nie lubisz piegowatych itp, teraz ,ze masz kogoś takiego?? zdecyduj sie dziewczyno. Masz kompleksy pewnie. i spójż w lustro zanim kogoś skrytykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
ja mam teraz czarne i bardzo bym chciala wrocic do swoich naturalnych :( niestety zbyt szybko tego nie zmienie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
piegusek, wskaż zdanie gdzie napisałam że nie lubię rudych, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Piegusek - jestem za stara żeby ktoś musiał mnie pociągać fizycznie. Musiał jak miałam 20 lat, teraz mam o 10 więcej i liczy się nie wygląd, a cała reszta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
wystarczy polozyc plasterki cytryny i piegi sie rozjasniaja a nawet znikaja jak szlam do komunii to niedosc ze mialam bardzo ogniste wlosy to i cala twarz w piegach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Facet bez nogi też mnie nie pociąga fizycznie, ale jeśli pobyłabym z nim kilka godzin i okazałby się być wartościowym facetem, to czemu nie miałabym z nim być. Dla mnie osoba która ocenia kogoś po wyglądzie jest prymitywna. Co innego powiedzieć jak ja, że taki ktoś mi się nie podoba z wyglądu, a co innego pisać że jest wredny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdolowana23 - jatak samo miałam jak szłam do komuni , piegi na policzkach nosie i te rude włosy..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
piegusek, zadałam ci pytanie, bo usłyszałam oskarżenie i to bezpodstawne pod moim adresem. Deprecjonujesz to o czym piszę a mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja powiedziałam ,ze oceniam kogos po wyglądzie? nie ale ważne jest aby Facet mnie pociągał i mi się podobał i przedewszytskim dobrze mnie traktował. Już mam kogoś takiego. Zresztą skończmy tą dyskusję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihihihihahaha - nie pisz już nic , bo nie mam ochoty z Toba pisać , naprawde nie rozumiem Twojego zachowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Dlaczego zakończmy, bo nie potrafisz udowodnić tego co mi zarzuciłaś, nie bądź śmieszna, bo widać że nie twoje piegi są twoim problemem, tylko twoje zachowanie. Zadałam ci pytanie o godz. 16:44 czekam na odpowiedź, zarzuciłaś mi coś, to teraz to wyprostuj i nie pisz nie na temat jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jeszcze miałam specjalną maść na wybielanie tych piegow ale nie pomagała... Ale z wiekiem robi się ich mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
O 16:43 napisałaś m.in: "najlpierw piszesz ,ze nie lubisz piegowatych itp," NO więc gdzie ja tak napisałam???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna blondyneczzkaa
jestem piegowata blondynka niebieskie oczy szczupla sliczna twaez powodznie nie narzekam a ruda tez bym mogla byc ale wole miec jasne wlosy, to kwestia tez charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu sie wściekasz? spokojnie ;) masz chyba problemy ze sobą i ze swoim zachowaniem ;) uspokój się , Jak dla mnie koniec tematu bo nie będe pisała z kimś kto z góry zakłada ,ze rude, piegowate jest brzydkie , wyraziłaś swoje zdanie i ok. nie bede ci odp. bo nie ma sensu masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje :) ja tez mam teraz bond włosy ale chce zmienić cś i wrócić do rudych , jak mi sie znudzą to wróce dalej do blondu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Piegusek - nie potwierdzaj czyichś wypowiedzi że "rudy to fałszywy", bo zdajesz się potwierdzać właśnie tą regułę :-O Wyraźnie napisałaś: "hahaaa no to teraz widać jaka jesteś; pewnie masz kompleksy?? facet Twój jeśli go kochasz to też ma cie pociągać fizycznie i z wyglądu , najlpierw piszesz ,ze nie lubisz piegowatych itp, teraz ,ze masz kogoś takiego?? zdecyduj sie dziewczyno. Masz kompleksy pewnie. i spójż w lustro zanim kogoś skrytykujesz. Skąd ci nagle pomysł o kompleksach przyszedł, majaczysz dziewczyno i nawet nie potrafisz sensownie odpisać gdzie ja tu użyłam zdania że nie lubię takich osób. Zachowujesz się jak dziecko, skończ już pisać i wstydu oszczędź. WSKAŻ GDZIE NAPISAŁAM ŻE NIE LUBIĘ RUDYCH OSÓB, TAK MI ZARZUCIŁAŚ, NIE BĄDŹ DZIECKIEM, TYLKO ODPISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
piegusku - jeśli uważasz że się wściekam, to chcesz tak uważać, bo piszesz do mnie ciągle nie na temat, może jeszcze kilka razy poczytaj co mi zarzuciłaś i SPROSTUJ to, zwyczajnie skopiuj gdzie tak napisałam, to wykażesz sie tym że jesteś szczera, a nie zmyślasz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
A gardź sobie, ale odpisz wreszcie, pokaż że jesteś szczera a nie zmyślasz jak 5 letnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes dzieckiem raczej sie tam zachowujesz, bo ktoś normalny zastanowiłby sie a nie od razu pisał ,ze piegi i rudowłose sa złe wiekszość wstrętne , wstrętna jesteś Ty i lepiej spójrz w lustro i nie odkręcaj tego co pisałam, bo taka jest prawda potrzebujesz pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie pisz bo szkoda mi Ciebie , nie bede czytała jakie Ty tam brednie piszesz i sie zastanów nad sobą panienko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
naryzem lol, wroc do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×