Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piegusek20

Jestem ruda i piegowata

Polecane posty

Gość hihihihihihihihihahaha
Glupie piegowate gimgówno dorwało sie do klawiatury i zmysla, piszesz cos o czym nie wspomnialam i dziwisz sie ze sie wkurzam, to tak jakbym napisala ze ty twierdzisz ze moje czarne wlosy sa brzydkie, jaki to ma sens. panienka nie jestem od 16 lat dziecko drogie. o ile wiesz co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim coś napiszesz pomyśl 3 razy i napisz za 4 o co ci chodzi ;) napierw wypisujesz nie podobają Ci sie piegi rude włosy , Ludze Cie krytykuja a Ty zaraz wyskakujesz ,ze masz meza piegowatego i rudego buahahaha dziewczyno ogarnij sie!!!! i dziecko śliczne bo nie rude . Jesteś żałosna!! żal mi ciebie i takich ludzi. widac ,że zmyślasz alboooo jestes mega zakompleksioną dziewuchą , idź sie lecz! kobieto! nooo masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Do psychologa iść nie muszę. Miałam ten przedmiot na studiach. Wiesz co ważne jest w psychologii, nie kłamać!!! I ja nie kłamię, nie będę zmyślałam jak ty na forum że niby ja nie lubię rudych, tylko pisze prawdę, że nie podobają mi się osoby rude, a niektóre nawet bardzo! Tak bardzo boli prawda? Trudno, lepsza taka prawda niż kłamstwo w którym jak widzę się pławisz. Naucz się być szczerą, a jak coś komuś zarzucasz, to udowodnij swoją rację, ty swojej NIE POTRAFISZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ludzie , nie osłabiaj mnie gdybyś studiowała psychologie to inaczej byś do tego podchodziła, i ważne jest zrozumienie akceptowanie!!:) nie da się z Toba pisać gdyż jesteś zakompleksiona każdy ma swoje zdanie ale ty zmieniasz raz piszesz tak raz tak... mnie to wali co kto sadzi o mnie , ale Ty... chyba jesteś napewno jesteś niedorozwinieta umysłowo? moze sie walnełaś?? hmmm albo to wrodzona wada po dziadku ;P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede z toba pisała bo jesteś zdrowo kopnieta i widac jak cie moje słowa ruszają ;D hahahaaa powinnas mieć gdzieś to co pisze a Ty dalejj kontynuujesz rozmowe i na dodatek się wściekasz noo coś nie tak z tobą;) idź do rudaska swojego ;) ciaoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Tak NIE PODOBAJĄ MI SIĘ OSOBY RUDE! Mam męża niegdyś rudego, a teraz nadal piegowatego. Jestem z nim bo jest wartościowym człowiekiem. Nie jestem głupią pindą, co musi mieć Kena. Ty jak widać na odwrót a sama urodą nie grzeszysz. Ktoś mnie krytykował? Chyba tylko ty, przynajmniej twoje posty czytałam od kiedy zarzucałaś mi coś czego nie napisałam. Chciałaś zabłysnąć i mi coś udowodnić, a sama nie potrafisz nawet skopiować tego, co mi zarzuciłaś, pomyśl jakie to żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Dziecko, już enty raz piszesz że nie będziesz ze mną pisała, a ślęczysz na tym forum i ślęczysz, sama się ogarnij i rób co piszesz. I czytaj dzieciaku ze zrozumieniem!!! Gdzie ja napisałam że studiowałam psychologię??????????????????????????????? Miałam taki przedmiot na studiach, a takich przedmioty są na setkach kierunków! :-O Doucz się dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
takie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tak bo jestem zajebiście piękna i jestem jeszcze blondyneczka , ;) mam kogo chce ;)) wystarczy uroda i sexapil. a Ty jesteś idiotką:) ;) brak słów współczuje dziecku i widac ,ze jak mąż Ci sie nie podoba to nikt lepszy cie nie chciał ;) hahaha żal mi Cie żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jestem prostytutką ooojejeee ide wylizac twojemu włosy łonowe i jajeczka mmmm lalalal . każdy facet przychodzi i ładuje mi w dupe o jejejeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mnie podnieca. a ty widac jesteś oblechą jak nie masz faceta który Ci sie nie podoba widac nikt Cie nie chciał brałaś co zostało buaahahahaha zal zal zal kretynko z gównaaaa nananana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Chcesz napisać że brałam co pozostało, czyli piegowatego :) To pogratuluj też swojemu chłopakowi :) Też musi być być w takim wypadku niezłym paździerzem skoro ciebie chciał. A tak serio, to wiesz w czym tkwi problem, nie w twojej wątpliwej urodzie, tylko głupocie. Piszesz jak taki pustak spod budki z piwem. To odnośnie mojego partnera. Nie wiesz jaki on jest, a tak go opisujesz. Ja nie pisałam o cechach wewnętrznych, tylko o urodzie, bo to od razu widać i można ocenić, a ty zobacz jak postępujesz, jak prostaczka. Także dziewczynko skończ się obrażać i idź na spacer ochłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urlika
Piegusek pisała o czyichs kompleksach, a sama zmieniala kolor wlosów, bo byla zakompleksiona. Nie rozumiem cie piegusie, sama sobie zaprzeczasz wszedzie. Ja nie mam nic do pigusów, ale ty jestes dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana23
Matko, autorko, na początku myślałam że ktoś się pod ciebie podszył z tymi ostatnimi tekstami, ale przecież masz nadal czarny nick. Normalnie mnie rozwaliłaś na kawałki, chciałoby się powiedzieć: wyszło gówno z worka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calimelio
Chętnie umówię się z rudą i piegowatą z Trójmiasta lub okolic. Im więcej piegów, tym lepiej (na rękach, plecach, nogach itd.). Mój nr gg to 5982284, e-mail: leider@o2.pl Szymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×