Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem jak ćwiczyć

Czy ktoś pomoże mi ułożyć program ćwiczen dla mnie bo ja się na tym nie znam:(

Polecane posty

Gość nie wiem jak ćwiczyć

zaczynam diete i chciałabym zacząć ćwiczyć ale jak?co?kirdy?ile? nie mam pojęcia. W domu mam rowerek terningowy,y\twister,skakanke, mogę wykonywac brzuszki itp ale jak często,jak długo?rano czy wieczorem? doradzi ktoś coś. Spotkałam się też z opinią,ze na diecie nie powinno sie ćwiczyć,jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczecałyczassssss
Co za bzdura, że na diecie nie powinno się ćwiczyc! Chyba że twoja dieta - to głodzenie się..Właściwie WSZĘDZIE jeśli chodzi o diety, zdrowe odżywanie, chęc schudnięcia jest napisane że najlepsze efekty daje dieta+ćwiczenia! A odnośnie programu ćwiczen - to na czym najbardziej Ci zalezy? Chcesz poprawić kondycje, wymodelować ciało, spalić tłuszcz? Jaki jest Twój wzrost i waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak ćwiczyć
mam 166cm i 70,5kg największa zmora to brzuch i uda jestem po ciąży także zdaję sobie sprawę,że nie będę miała takiego ciała jak kiedyś,tylko kiedyś ważyłam niecałe 60 kg i chce schudnać chociaż do 63kg jeżeli chodzi o dietę to nie będzie to głodówka. 5 posilków co 2,5-3 godz, dużo wody, bez chleba,ziemniaków,makaronów,napojów gaz,słodyczy,tłustych smażonych rzeczy dużo białka,jogurty naturalne,owoce,warzywa,jajka,sery białe,mięso gotowane,czerwona herbata. Jakie ćwiczenia są najlepsze?jak długo ćwiczyć? na czczo,pio posiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczecałyczassssss
Wiesz, moim zdaniem każde ćwiczenia dadzą jakiś efekt. Wiadomo nie u każdego taki sam. Ważne aby w ogóle ćwiczyć. Bardzo dobrze, że masz rowerek stacjonarny - proponuje zacząć jeździć może półgodzinki dziennie, skakać na skakance - to są typowe aeroby dlatego polecam na spalenie tłuszczu. A jeżeli chodzi o takie programy ćwiczeń (może gdzieś słyszałaś ;p) jest szał na ćwiczenia Ewy Chodakowskiej - ja ćwicze mam tą pierwszą płytke - 40 min:p nieźle daje w kość:p! Możesz wpisać w google - ewa chodakowska totalna metamorfoza efekty w grafice:P motywujące! Teraz na rynku jest chyba druga częsc inna płytka, ale tą pierwszą mozna sciagnać z chomika..;p Wiesz chciałaś żeby Ci ktoś ułożył zestaw ćwiczeń, ja nie jestem profesjonalistką dlatego nie bede Ci go układac - wiesz lepiej jak poćwiczysz te programy które już są na youtube - tam jest tego mnóstwo! Polecam np jillian michaels 30 day shred 8min buns, legs, Ewa Chodakowska totalna metamorfoza:) Dlaczego piszesz że nie bedziesz miała ciała jak sprzed ciąży? Możesz mieć nawet lepsze jeśli zechcesz wszystko zależy od nastawienia i od regularności przedewszystkim. Najważniejsza jest systematyczność - nie poddawać się po tygodniu! :) Zdrowa dietka bardzo dobrze:) Napisałaś , że bedziesz piła czerwoną herbate a ja Ci proponuje pić również zieloną!:) Gdzieś kiedyś czytałam, że zamiana kawy na zieloną herbate pomoże zrzucić ileś tam kg w ciągu roku:p Ja pije bardzo lubie:) Mam nadzieje,że nie obraziłaś się nie ułożyłam Ci programu ćwiczń tylko podałam już istniejące..;p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak ćwiczyć
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. pewnie,że się nie obraziłam. Chyba masz rację,dla chcącego nic trudnego,zaraz poszukam w google tych nowych ćwiczeń, będę jeździła na rowewrku bo kiedyś już jeździłam i sprawiało mi to przyjemnośc w połączeniu z dobrą muzyką:) myślę,że jakieś 10-15 minut w ciągu dnia znajdę też na skakankę i zobaczę co z tego będzie. Obym sie nie poddała:) dziękuję za dobre słowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×