Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porazkagoniporazke

wyladowalam w lozku z przyjacielem...

Polecane posty

Gość porazkagoniporazke

Znam go od dwóch lat. Mniej więcej od półtorej roku pisał do mnie codziennie o wszystkim, jakieś pół roku temu zaczęliśmy chodzić na spacery. Nasza znajomość zaczęła się wtedy przesuwać jakby w inną stronę. Zaczął do mnie pisać: kotku, słońce, itp. Największe zmiany nastąpiły w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Spacerowaliśmy trzymając się za ręce, całowaliśmy się, przytulaliśmy. Któregoś wieczoru wylądowaliśmy w łóżku i od tego czasu on zaczął mnie unikać. Kiedyś pisał kilka razy dziennie - teraz raz na tydzień, kiedyś miał czas na spacery, a teraz nie ma dla mnie czasu. Pytałam go czy zrobiłam coś nie tak, bo mam wrażenie, że nasza znajomość się urywa, ale on powiedział, że nie, że dalej lubi mnie tak jak przedtem. Tylko czemu się nie odzywa i nie ma dla mnie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wylądowanie w łóżku było obustronnie satysfakcjonujące i bez "wpadek" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Bo kiepski seks był?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkagoniporazke
nie można tego nazwać seksem, bo coś mu nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
A widzial ci cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkagoniporazke
nie, nie podszyw. Po prostu gra wstępna ok, a potem coś mu nie stało. I była fajna przyjaźń i nie wiem czy to ja sobie wymyśliłam, że chcę od niego więcej, a on to zauważył i po prostu poszliśmy do łóżka czy on coś do mnie też. Ale teraz czasem odezwie się raz na tydzień, dwa razy jeszcze niby sam się wprosił do mnie, ale zawsze godzinę czy dwie przed spotkaniem coś mu wypadało - że musi jechać z kimś gdzieś czy przypilnować coś i zawsze byłam ta nieważna, zawsze można było nie mieć dla mnie czasu i teraz nie ma dla mnie czasu,a mnie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Nie pociągasz go, albo cierpi na impotencję. No i ogólnie może być mu głupio. ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
A wogule udalo mu sie ci wlozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam z moich chłopakiem z trzy bądź cztery razy bo on był tak zdenerwowany i przejęty tym że po prostu nie miał wzwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mu opadło co nieco, to nie ma sie czemu dziwic, że Cie unika. Jest mu wstyd, to dla faceta ogromna porazka. Chyba za bardzo chciał sie spisac i zeżarł go stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Pulina a duzy masz biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Ciekaw jestem.Lubie duze cycuszki pulinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkagoniporazke
Ale to nie jest tak, że ja go teraz unikam, bo coś nam nie wyszło. Mówiłam mu, że pewnie jest zmęczony albo coś i przepraszałam, że zostawiłam mu zadrapanie na ręce, o które potem wszyscy pytali. On, że to on powinien mnie przeprosić, a ja, że nie ma za co, że czasem tak bywa. Unika mnie dalej, a może już nie chce się ze mną znać? nie wiem, bo mówił, że dalej mnie lubi tak jak przedtem, a robi coś zupełnie przeciwnego, więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Porazka goni porazke a ile lat masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkagoniporazke
A co to ma do rzeczy? nie mam kilkunastu, on też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Duze piersi masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda niestety
zaruchał, dostał co chciał a teraz już nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
sa 2 opcje 1. chcial sprawdzic czy pociagaja go kobiety 2. wstydzi sie bo mu nie stanął sprobuj z nim delikatnie porozmawiac. aha i nie przejmuj sie niektorymi komentarzami . siedza tu mnostwo prawikow walacych sobie gruche od switu do nocy, zdewociale babsztyle itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkagoniporazke
dzięki:) rozmawiałam z nim, ale on chociaż dużo mówi to jest bardzo zamknięty w sobie. Jakiś czas temu mówił mi, że przeżywał ciężki czas. Dla mnie to był szok, bo zawsze zachowuje się tak samo, gada, opowiada żarty, a tu miał załamanie i nie powiedział mi o nim, bo nie chciał mnie martwić. Odebrałam to tak, że nie ufa mi do końca. Umówił się wtedy ze mną na następny dzień na spotkanie, sam się wprosił, ale nie przyszedł, bo musiał jechać gdzieś po coś z kimś. Bardzo mi na nim zależy, ale widzę, że on się już ode mnie odsunął i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.wlad
Czy nie wpadlo ci do glowy ze facet chcial tylko seksu. Dlaczego babki po pierwszym seksie od razu sie zakochuja? Nie mialas nigdy ochoty na seks bez zobowiazan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkagoniporazke
dr wlad, powiem Ci, że akurat seks bez zobowiązań przeżywałam kilka miesięcy przed przygodą z Nim. Dowiedziałam się od Tamtego, że to tylko czyste porządanie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.wlad
No i dobrze. Nie ma nic lepszego jak seks bez zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkagoniporazke
z tym akurat się nie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.wlad
Ja tam jestem innego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
On jest homo i nie chce się do tego przyznać, nawet przed samym sobą. Chciał spróbować z kobietą, ale mu nie wyszło. Wstydzi się, że sobie nie poradził w łóżku. Chciałby się "naprostować" i się umawia. Odwouje randki w ostatniej chwili, bo boi się, że ponownie nie sprosta wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkagoniporazke
doświadczony przez życie, czyli Twoim zdaniem ja nie mam żadnego związku z tym jak on ze mną postępuje? Traktowałam go jak przyjaciela, ale widzę, że wszystko się zepsuło i teraz jesteśmy dwojgiem obcych sobie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×