Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia81

Wasze opinie na temat cyfrowego testu owulacyjego

Polecane posty

Gość joasia81

Czesc dziewczyny, czy ktoras z Was korzysta/korzystala z cyfrowego testu owulacyjnego, jakie sa wasze spostrzezenia i uwagi. Zakupilam w 3 cyklu staran Clearblue digital ovulation test, taki na ktorym pokazuje sie usmiechnieta buzka kiedy jajeczko zostaje uwolnione czyli na 24-36 przed owulacja. Moje cykle sa regularne jak w zegarku, zawsze 28 dni, zaczelam testowac tak jak napisano w instrukcji juz od 6 dnia cyklu, usmiechnieta buzka pokazala sie w 9 dniu i razem z mezem poczynilismy odpowiednie starania w ten dzien i dzien nastepny. Teraz niecierpliwie czekam az bede mogla zrobic test lub tez zaczekac do dnia okresu. Dodam tylko, ze przez poprzednie 2 cykle zawsze pomijalismy 9 i 10 dzien cyklu bo bylam przekonana ze owulke mam pozniej, kolo polowy cyklu, wiec tym bardziej jestem podekscytowana czekaniem. Dzis wypada 13 dzien cyklu, czasem zabola mnie jajniki a dzis pojawil sie ogromny bol glowy. pozostalo mi tylko bycie cierpliwa. Napiszcie prosze jakie sa wasze doswiadczenia z cyfrowymi testami owulacyjnymi, ile z was zaszlo korzystajac je. pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ono się nadaje od 6-go miesiąc
Też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 9 dniu owulacja?
jam ma 28 dniowe i mam owulke w 14 dniu to ze ci test pokaze nie oznacza jeszcze ze masz owulacje i dochodzi do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia81
test pokazuje usmiechnieta buzke na 24-46h przed uwolnieniem jajeczka, trzeba sie kochac w ten dzien i dzien nastepny, wtedy sa najwieksze szanse na zajscie bo plemniki juz beda czekaly na jajeczko, a jak wiadomo jesli plemniki sa mocne moga przetrwac do kilku dni. U mnie wszystko rowniez pokrylo sie z innymi oznakami jak odpowiedni sluz, ktory byl lepki. w dwoch poprzednich cyklach zupelnie pominelismy te dni i nc z tego nie wyszlo. To ze owulacje mozesz miec i w 9 dniu cyklu wcale nie jest takie dziwne, kobiety moga miec stosunek nawet i w 6 dniu cyklu i zajda w ciaze, kazda z nas jest inna. Dodam jeszce ze z ciekawosci zrobilam test jeszcze przez kolejne 2 dni po pokazaniu sie buzki i juz nic nie wykazalo, test ten pokazuje podwyzszona zawartosc hormonu LH w moczu ktora wystepuje tylko wtedy kiedy jajeczko zostaje uwolnione, u mnie musialo to nastapis z 9 na 10 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umnie test pokazywal
owulacje a jak sie okazalo potem mimo sluzu plodnego i boli owulacyjnych nie mialam owulacji jak sie okazalo na monitoringu wiec uwazaj z tymi testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia81
wiadomo, ze poprawke zawsze trzeba brac :) kochamy sie z mezem niezaleznie od stosowania testu, na pewno polowe cyklu tez przypilnuje, choc juz plodnego sluzu u mnie juz nie widze. Robienie dzieci wcale wbrew pozorom latwe nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak takk
jak para jest zdrowa to latwiej gorzej jak sa problemy wtedy jest znaczeni gorzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ono się nadaje od 6-go miesiąc
A od kiedy to dzieci się robi? No ludzie. Chyba raczej płodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia81
wiem, naczytalam sie o tym jak wiele kobiet mam problemy. Mam nadzieje, ze u nas wszystko jest sprawne, poki co to dopiero 3 cykl staran wiec jeszcze za wczesnie zeby sie badac. Trzymam kciuki za Was wszystkie pragnace dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de-monika
Ja z takich nowinek używałam mikroskopu owulacyjnego. Sprawdził się. Natomiast z tym cyfrowym testem spotykam się pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia81
Monika, z jakiego konkretnie korzystalas i mozesz polecic? Mieszkam w UK więc musialabym sprawdzic czy i tu sa dostepne. Z gory dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de-monika
Ja używam afrodyty. Kupowałam przez stronę dystrybutora. Z tego co wiem, to możliwa jest wysyłka za granicę jakby u Ciebie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia81
Dzięki Monika, sprawdze. Mam nadzieje, ze nie bedzie jednak potrzeby. Poki co czekam na okres z nadzieja, ze się nie pojawi. Czuje się troche dziwnie, podwyzszona temperatura i bol glowy już od 5 dni i 4 dni bolu jajnikow. Staram się nie doszukiwac objawow, zeby się nie rozczarowac, moze to zwykle oslabienie organizmu. Poinformuje Was o wyniku testu, zeby miec jakies rozeznanie w skutecznosci cyfrowego testu owulacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka 1971
witajcie jestem po poronieniu samoistnym ktore bylo w kwietniu tego roku odczekalam dwa cykle i chyba znów jestem cykle mam regularne po poronieniu dostalam na 28 dzien,od tego czasu az do 27 czer sa reg kupilam testy owulacyjne clearblue digital 20 szt aby wyznaczycc dni plodne abym mogla zajsc zaczelam testowanie po skonczonym okresie czyli okres dostalam 27 czer a zaczelam testowac 03 lipca dwa razy dziennie dnia 05 lip na wieczor o 23 test pokazał wysokie LH wiec zaczelam wspulzyc na drugi 06 dzien test tez o 23 i tez wspulzylam dnia 07 test LH tez pokazal i tez wspulzylam dnia 08 juz na tescie nie pokazalo ,i jak się okazalo zaskoczylam bo wczoraj robilam culy test ciążowy i pokazal ze sa dwie kreski na tesci dzis rano tez powtuzylam i tez pozytywny i z ciekawosci zrobilam terz czy to prawda czy test owulacyjny bedzie pozytywny w ciąży i zeczywiscie mi pokazal wysoki wzrost hormonu LH a okres mam dostac dopiero we 24.07 we wtorek i tak szczerze to się boje tego dnia czy czasem nieporonie ponownie czy ktoras tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warns
calineczka gratulacje, oby wszystko było ok, ale z ortografią u ciebie na bakier. rażące błędy, no sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuulllllaaalllllaaaaaaa
Nie mówiąc o interpukncji :o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia81
Czesc, wracam po przerwie. Ja testuje ciazowo w dzien @, czyli wtorek i ze 2 dni po jeśli się nie pojawi. Już teraz moge wam powiedziec, ze moje cialo zachowuje się inaczej niz w poprzednich cyklach staran. Zwykle mialam przedmiesiaczkowy jasno brazowy sluz na 5 dni przed @ a teraz nic, moja cera już na tydzien przed @ byla bardzo tlusta i tradzikowa a teraz nic, piersi lekko wieksze. No i czesciej oddaje mocz. Jestem dobrej mysli, ale się nie nakrecam, test pokaze, trzymajcie kciuki. Calineczko trzymam kciuki za ciebie, mam nadzieje, ze obie bedziemy mogly powiedziec ze owulacyjne testy clearblue nam pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka 1971
witam ponownie przepraszam za bledy ale mieszkam w NL i z pisownia mam problem gdyz mam alfabet NL nie PL i ogolnie caly program mam w NL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka 1971
a najgorsze jest to ze jak sie potwierdzi ciaza we wtorek testem clearblue digital ze wskaznikiem ile sie jest w ciazy ,a dostac sie tu w NL do ginekologa to jest problem do 8 tyg nic niewskoram tylko po 8 tyg dopiero moge isc na wizyte gdyz tu ciaza do 8 tyg niebrana jest wogle pod uwage nawet lekow niedostane zadnych bo musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka 1971 witam ponownie przepraszam za bledy ale mieszkam w NL i z pisownia mam problem gdyz mam alfabet NL nie PL i ogolnie caly program mam w NL " No tak , to mozna ciachac blad za bledem bo przeciez w NL "u i o" to sie inaczej pisze a i przecinki w NL sa zupelnie inne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka 1971
Witajcie dziewczyny Dzis zrobilam test ciazowy clearblue digital ze wskaznikiem ile sie jest pokazalo mi 1-2 tyg mam nadzieje ze donosze ta ciaze ze nieporonie tak jak w kwietniu zycze wam dziewczyny wszystkiego dobrego aby i wam sie udolo zobaczyc dwie kreseczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time to baby
de-monika Zamówiłam sobie tą afrodytę. Dzisiaj zobaczyłam pierwszą paprotkę :) Więc chyba działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna2202
Witam, zakupilam test clearblue( w cenie 24euro za 7 sztuk) w instrukcji przeczytalam , ze skoro mam cykle co 29 dni , to test powinnam rozpoczac od 13 dnia. wydawalo mi sie ze to za pozno, wiec rozpoczelam juz 10dnia cylku. Jednakze okazalo sie ze , test wyszedl pozytywny dokladnie jak napisane bylo w ulotce tzn 14 dnia cyklu.... Test jest bardzo wygodny, jesli jest pozytywny w okienku kontrolnym pokazuje sie buzka,jesli negatywny puste koleczko... nie trzeba zastanawiac sie nad tym , czy obydwie kreski sa jednakowe czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziala to napisze wam za pare tygodni ;). Jednek odradzam ten najnowszy test digital z trzema wynikami, puste kuleczko, mrugajaca buzka i buzka niemrugajaca. Ma 10 wkladow i jeden sprzecik elektroniczny do ktorego wkladasz wklady, po 4 uzyciach sprzecik sie zawiesil i musialam uzyc samych wkladow i patrzec na kreski .. Lepiej kupic te tansze - jednorazowe, u mojej kuzynki podzialaly i pomogly za 1 razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_Inna
Korzystalam w testy Clear blue i zaszlam w ciaze. Pierwszy raz skorzystalam i zaszlam w ciaze. Testy tej firmy sa drogie. Na ile mi pomogly? Szczerze nie wiem. Okres mialam 10.12.2014 cykle 34 dniowe, cos mnie tknelo i zrobilam w 8 czy 9 dniu juz ten test i pojawila sie juz wtedy buzka-pozytywny. Byly starania. A potem jeszcze spontaniczne starania podczas podrozy bez testow- gdzie ja juz mowie, na bank nie ma owulacji wtedy - to bylby 16 czy 17 dzien cyklu... Na USG powiedziano mi, ze ciaza jest tydzien mlodsza. Czyli co, wychodzi na to, ze ta wlasciwa owulacja byla pozniej? Nic nie kumam. Staralam sie o dziecko drugie juz dluugo. I co znowu wyszlo? Pierwsze dziecko poczete - podczas podrozy, drugie tez. :P Zycze wszystkim powodzenia i w sumie nie wiem czy Clearblue pomogl czy nie... ale warto uzywac z przymruzeniem oka i sie wyluzowac na wakacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test jest fajny, ale drogi. Bardziej mi przypasował jednak tester na ślinę - Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny, kto stosował clearblue digital test na owulację??? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, może ktoś będzie wiedział jaka różnica jest między buźką migającą a buźką stałą? Pozdrawiam Liliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corcia wlasnie konczy 8 lat. Od ponad roku staramy sie o drugie dziecko. Zrobilam badania bo niestety czas mnie goni,okazalo sie,ze mam niedoczynnosc tarczycy. Kupilam testy owulacyjne firmy clear blue. Bo chce sprawdzic czy jest choc cien nadziei. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 27

W pierwszym cyklu staran gdy uzylam testow clearblue udalo sie nam zajsc w ciaze. Usmiechnieta buzka pojawila sie dwa dni przed wyliczonym przez aplikacje dniem owu. Do zblizenia doszlo dzien przed i w dniu pozytywnego testu. 

Nie ma na co czekac babeczki. Rewelacja warta kazdego grosza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss

A zawiesil wam sie test ? Robilam wczesniej  bylo kółko i dalej go uzywalam , kiedy  pokazalo usmiechnieta buzke  to juz sie nie wylaczyl i tak mi ciagle pokazuje i nie moge juz go uzyc wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×