Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia81

Wasze opinie na temat cyfrowego testu owulacyjego

Polecane posty

Gość Sss
Dnia 5.10.2017 o 22:16, Gość gość napisał:

Corcia wlasnie konczy 8 lat. Od ponad roku staramy sie o drugie dziecko. Zrobilam badania bo niestety czas mnie goni,okazalo sie,ze mam niedoczynnosc tarczycy. Kupilam testy owulacyjne firmy clear blue. Bo chce sprawdzic czy jest choc cien nadziei. ;(

Jasne ze jest nadzieja :) dobry endrokrynolpg i ginekolog :) moja kolezanka stracila dziecko w 6miesiacu ciazy i potem jeszcze raz i okazalo  sie ze tarczyca i cos z krwia trafila do bardzo dobrego lekarza ginekologa w Bydgoszczy  ustalil jej hormony i leki i dzisiaj znowu jest w ciazy :) obawy sa ale wczesniej odrazu ronila . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana76

Ja przed ciążą i teraz po ciąży korzystam z komputera cyklu myway. On wyznacza moją owulację na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Z tej strony kupiłam również inne fajne kobiece sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
Dnia 5.05.2019 o 01:34, Gość Sss napisał:

A zawiesil wam sie test ? Robilam wczesniej  bylo kółko i dalej go uzywalam , kiedy  pokazalo usmiechnieta buzke  to juz sie nie wylaczyl i tak mi ciagle pokazuje i nie moge juz go uzyc wtf?

To ja mam tak samo. Chyba się zawiesił i trzeba kupić nowy albo patrzeć na kreski na paskach. Mi się wczoraj zawiesił, wiec już na tej podstawie dam radę, ale tak to słabo, bo nie wiadomo czy to wina baterii czy co się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama86

Tak dziala ten test. Gdy pojawi wie buźka to wynik będzie widoczny przez 48 godzin. W instrukcji masz to napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizi

Ja przed ciążą i teraz po ciąży korzystam z komputera cyklu myway. On wyznacza moją owulację na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Z tej strony kupiłam również inne fajne kobiece sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A czy ktoś stosował testy owulacyjne dual z tej firmy? Od czterech dni pokazuje mi wynik migającej buźki. Czyli stan przed owulacją. Ktoś miał podobny problem? Czy to w ogóle normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
Dnia 5.06.2019 o 23:48, Gość Joanna napisał:

To ja mam tak samo. Chyba się zawiesił i trzeba kupić nowy albo patrzeć na kreski na paskach. Mi się wczoraj zawiesił, wiec już na tej podstawie dam radę, ale tak to słabo, bo nie wiadomo czy to wina baterii czy co się dzieje. 

Wy czytacie w ogóle instrukcję tego co używacie...Chryste Panie? Jeśli wychodzi Wam na teście buźka stała (czyli nie ta migająca), utrzymuje się ona na teście przez 48 godzin. W związku z tym, że pokazuję dwa dni gdzie kobieta jest najbardziej płodna i w ciągu 24-38h nastąpi owulacja nie ma potrzeby robić testu w kolejny dzień. Cyt: " Szczytowa płodność jest wyświetlana nieprzerwanie przez 48 godzin od pierwszego pojawienia się świecącej buźki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×