Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nagi sprzątacz

Zarabiałem wiele lat jako sprzątacz.

Polecane posty

Gość Nagi sprzątacz

Panie się patrzyły jak nagi sprzątam. One ubrane, a ja nagi. To było cudowne. Czasem się zdarzało, że patrzenie nie wystarczyło i była ekstra dopłata za seks. Oczywiście posprzątane zawsze na najwyższym poziomie. Nie chodziło tylko o to, że nagi pochodzę po domu. Nie tak lekko, ale uwielbiałem to. Niestety wróciłem do kraju z powodu rodziców i się skończyło. W Polsce nie sprzątam żeby się nie wydało. Moi rodzice myślą, że pracowałem w innym charakterze. Czy uważacie, że praca jako nagi sprzątacz to wstyd czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeci luna
Chłopak wymyślił sobie jedynie bajkę pod rękodzieło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagi sprzątacz
Anglia. Tym ile zarobiłem się nie podzielę. Chodzi o to, że jak zarobek duży to nie wstyd, a jak mały to wstyd? Muszę uściślić, że cały czas nie pracowałem nago, więc zarobek nie tylko z tego. W domach gdzie byli mężowie większość czasu sprzątałem normalnie w ubraniu. Więc to też była część mojego zarobku. Tam nago było tylko jak pani domu zostawała ze mną sama. Kto nie chce wierzyć ten nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamotana Majka Skowron
Ja wierze bo tez w Anglii dostawalam oferty sprzatania nago albo w sexy wdzianku ale nie skorzystalam. Zbyt malo chcial dziad zaplacic. Nigdy nie ponizylabym sie za jakies grosze. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×