Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba nie dam rady

Związana z aktorem

Polecane posty

Gość chyba nie dam rady

Witam. Jestem związana z osoba publiczną/ celebrytą i szlag mnie trafia jak czytam pudelka i inne tam. w dodatku nie chcę się pokazywać z nim. Mam dość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym ty się przejmujesz? przyciesz to innym byt nie związany z codziennością. Luz oni sobie wymyślą coś z palca. Robisz z siebie ofiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
No to zerwij. Znajdź podobnego. Chyba każdy ma sobowtóra. A poza tym ludzie niewiele różnią się od siebie. Zwłaszcza faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie dam rady
oczywiscie ,że pochwalić a najbardziej przyjaciółmi którzy za 100 zł zdradzają szczegóły z naszego życia. A najbardziej chciałam pochwalić się jego mamą która mówi ,że to "jego środowisko"....Tak chciałam się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie dam rady
No łapicka nie;) Przeciez wspomniałam o mamie, a tamtego mama chyba nie żyje z 50 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam. Ciężko w cokolwiek celować, bo polscy aktorzy są na wymarciu, a Ci co jeszcze dają radę są żonaci i nie pisze sie o nich na Pudelku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz ze kogoś
interesuje zycie jakiegoś pustaka który swieci dupą przed kamerami dla kasy , mamy cię gdzieś , idz do swoich znajomych żalić się bo nas gówno obchodzą takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie dam rady
I miłość z ludźmi nie wygra. Bo za dużo jadu, bo za dużo karmieniem się nieszczęściem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie dam rady
myslisz ze kogoś interesuje zycie jakiegoś pustaka który swieci dupą przed kamerami dla kasy , mamy cię gdzieś , idz do swoich znajomych żalić się bo nas gówno obchodzą takie osoby no i dalczego mnie obrażasz? Ja przed nikim nie świecę tyłkiem i nie mam zamiaru. Nie pokazuję się na żadnych imprezach. Jest mi przykro ,że jedziesz po kimś kogo nie znasz. Aż dziw bierze ,że jeśli nawet anonimowo szuka się wsparcia , choć jednego słowa, znajdą się tacy którzy chcieliby zobaczyć klęskę drugiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja ......
może po prostu przestań czytać te wszystkie brukowe portale i gazety ...co do pokazywania się publicznie to Twój wybór jeśli chcesz mieć swoje życie i prywatność to bardzo dobrze robisz tylko co na to wszystko Twój partner ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie dam rady
Jesteśmy razem 8 lat, zanim zaczęła się cała nagonka mieszkaliśmy razem. Ja tak nie chcę. On to szanuje i akceptuje. Dziś mieszkamy osobno. Ufam mu.....Zazdroszczę Międzyzdrojów ...A ja mam swój Park ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ma swoją cenę, wygodne życie też. Chyba niewiele ludzi na ziemi ma wszystko bez żadnych kosztów :( Albo sie pracuje na dobrobyt i nie ma czasu życ, albo jest sie osobą publiczną i nie mozna sie spokojnie w tyłek podrapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie dam rady
Krowa, mogłabys tak pisac gdyby napisała ,że zapłodniło mnie ufo. Myslisz ,że sadzę kity bo co? Bo wg Ciebie jest to fikcja? Bo uważasz się za władczynię wszystkich forów i ludzi? Kto dał Ci władzę oceniać ? Faktycznie, bez sensu szukac w internecie wsparcia , gdzie sensownych osób mało a zawistnych panieneczek , które mają problem typu" jaka dziś szminka" jest więcej. Czesc. Dzięki za rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie dam rady Krowa, mogłabys tak pisac gdyby napisała ,że zapłodniło mnie ufo. Myslisz ,że sadzę kity bo co? Bo wg Ciebie jest to fikcja? Bo uważasz się za władczynię wszystkich forów i ludzi? Kto dał Ci władzę oceniać ? Faktycznie, bez sensu szukac w internecie wsparcia , gdzie sensownych osób mało a zawistnych panieneczek , które mają problem typu" jaka dziś szminka" jest więcej. Czesc. Dzięki za rozmowę. Bo według mnie to jest fikcja i "władzę" by oceniać daje mi sam ten wyraz "forum". Dyskusja to i różne zdania na różne tematy, a jak dla mnie to tak, "sadzisz kity". A wiesz dlaczego? Bo moja rodzina od lat jest związana ze środowiskiem aktorów i powiedzmy, że na pewne rzeczy sobie pozwalają, a na inne już trochę mniej. Ich partnerzy także są w pewnych kwestiach "uświadamiani", więc... Jeśli to prawda, w co bardzo wątpię, to faktycznie lepiej będzie, jeśli nie będziesz tutaj tego wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie dam rady
No i wiedziałam ,że znajdzie się jak to w życiu zawistne dziecko ze słowami " nie masz lego , bo ja mam lego" Ręce opadają. Faktycznie nie ma co damo forum. Powodzenia dla rodziny na rozdaniu oscarów. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłaś zamknąć drzwi. :O Nie o to chodzi, zresztą z mojej strony nie jest to wcale powód do radości czy dumy i normalnie bym o tym nie wspominała - rzecz jest w tym, że ja to moje "lego" troszkę znam, a ludzie w owym środowisku wiedzą, że pewnych rzeczy się nie pisze, nie zdradza i kropka, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo ja wiem po co mam cycki
Buahahha Krowa, ale Ci pojechała heiheihe. Dajcie spokój. NIech pisze c chce, co cie to obchodzi? Jak piszą o małych fiutach i sraniu na siebie to kto komu broni pisania. Koszmarne te babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie dam rady
Bo? Mam pisac po angielsku? Arabsku? Jestem zwykła dziewczyną, pracuję jak każdy przeciętny człowiek. Krowa o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie dam rady ---- po prostu przestan sie przejmowac. zerwij glupie znajomosci i on tak ze. Jesli chcecie byc razem to trzeba sie wysilic. Wiedzialas w co sie ladujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każę przeca wypierdalać, - za to faktycznie tym Krakowem zalatujesz i slamsami. twoje wypowiedzi są niczym miód na serce Prof. Miodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×