Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba nie dam rady

Związana z aktorem

Polecane posty

chyba nie dam rady Bo? Mam pisac po angielsku? Arabsku? Jestem zwykła dziewczyną, pracuję jak każdy przeciętny człowiek. Krowa o co Ci chodzi? O to mi chodzi, że jestem człowiekiem, który uważa, że pewnych rzeczy się nie robi, bo się nie robi i tyle, kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam ciasne gacie
koooorwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej krowy
krówsko chamskie faktycznie z ciebie wychodzi :-0 :-0 co cie obchodzi, ze dziewczyna sobie pisze, o czym tam chce. a co ty jestes??? wielka specjalistka od wykrywania kłamstw?? :-D nie rozsmieszaj mnie! i co to znaczy, ze czegos tam gdzies nie wypada, nie wolno powiedziec??? kim ty jestes kobieto??? :-D zyjesz sobie rzekomo w tym swoim srodowisku aktorskim, hahaaa! jak w sekcie jakiejs, czy moze to jakas loża masonska, bo wypowiadac sie publicznie nie wypada, itp, itd, bo surowe konsekwencje beda, co?? normalnie kosmici w oparach absurdu!! .:-D Krowo, buractwem jedzie od ciebie, wiec zamilcz! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej krowy
krówsko chamskie faktycznie z ciebie wychodzi :-0 :-0 co cie obchodzi, ze dziewczyna sobie pisze, o czym tam chce. a co ty jestes??? wielka specjalistka od wykrywania kłamstw?? :-D nie rozsmieszaj mnie! i co to znaczy, ze czegos tam gdzies nie wypada, nie wolno powiedziec??? kim ty jestes kobieto??? :-D zyjesz sobie rzekomo w tym swoim srodowisku aktorskim, hahaaa! jak w sekcie jakiejs, czy moze to jakas loża masonska, bo wypowiadac sie publicznie nie wypada, itp, itd, bo surowe konsekwencje beda, co?? normalnie kosmici w oparach absurdu!! .:-D Krowo, buractwem jedzie od ciebie, wiec zamilcz! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam ciasne gacie
ahahahaha poległem. Osoba wyżej mym bogiem jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi? Bo ja nie widzę, żeby autorka zrobiła cokolwiek niewłaściwego. Kazdy temat pozna podważyc, gdyby sie chciało. Nie da sie udowodnic ani że jest ani że nie jest zona tego czy owego celebryty. A zawsze to cos ciekawszego do dyskusji aniżeli problemy ze sraniem czy długością penisa, bo takich topów tu do obrzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o autorko przenajnieszczesliws
..a! Powiedz temu twojemu fagasowi żeby na drugi raz nie wyzywal Ukrainek to bedziesz miala spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam ciasne gacie
Ej Wojewódzki nie ma baby hehhehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o autorko przenajnieszczesliws
O cholera! To moze to ta jego Ukrainka pisze żeby sie zemscic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam ciasne gacie
Faktycznie krowa to rutkowski, przeczytałes ,że wykrywa "pomarańczki" h ehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość id offen
i krówsko zamilkło faktycznie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam ciasne gacie
kokarda jej spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×