Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość proszę o poradęeee
Lune moja koleżanka miała policystyczne jajniki i leczyła się w novum. Bardzo sobie chwaliła tą klinikę i super ją wystymulowali. A wcześniej również miała z 10 inseminacji. Teraz ma Synka po in vitro :-). Życzę wytrwałości a oczekiwany skutek w postaci dziecko napewno sie pojawi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie Dziewczyny, że jakiś moherowy beret nam sie zaplątał na forum, który sie nauczył przetrudnego słowa "mózgoczaszki". I jeszcze Boga śmie wplątywać między wiersze...kim więc że jest pytam?...hmmm strach się bać. Bez dalszych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o porade...mi tez klinika novum wydaje sie interesujaca, byc moze jeszcze kiedys z niej skorzystam..na razie czekam na wynik transferu, aktulanie 3 dpt...nie mam zadnych pingwinkow, wiec jesli sie nie uda, musze zaczynac od nowa... Musi sie udac, take trzy sliczne zarodki dostalam w poniedzialek! Ehh Co do Twojego pytania, to niestety nie powiem, Ci bo w mojej umowie mam napisane ze jesli nie uiszcze oplaty za przechowywanie balwankow, to klinika moze nimi zadysponowac, czyli oddac potrzebujacym...moze zadzwon do kliniki zanim tam pojedziesz? Kinia, no wlasnie tak to jest ze takie ciemnoludy lubia sobie pomamrotac jakies bzdury, nie widzac o czym mowia, byle mowic...no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 8 dpt i zrobilam rano sikanca, nie liczylam by cos wyszlo ale pomyslalam a co mi tam. No i nie pokazalo, he he he. Robilam krew dzis na progesteron i estrogeny i poprosilam moja lekarke by mi bete zrobila, chcialm zobaczyc czy wogole cos ruszylo czy nie, choc to nadal za wczesnie. Dopiero w poniedzialalek mam ustawiona wizyte typowo na pierwsza bete. Lunede, przykro mi :( Ale!!!! Moze nie bedziesz potrzebowala juz mrozaczkow :) Prosze o porade, nie ma co gdybac, jedz i dowiesz sie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dzwonili ze beta wyszla mniej niz 1. Ale to zawsze nie ZERO. Ale napewno ta niecala jedynka nie wziela sie od lekow, tak mi lekarka powiedziala. Czyli tak: albo betka sie dzwiga i dzwignie, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede ja nawet nie komentuje takich balwanow. Nie maja wiedzy na ten temat i nie potrafia zrozumiec- bo nie sa w naszych skorach. To wszystko. No comments, that's right!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia jas sama widzisz nie ma co wczesniej kombinowac bo to i tak nie wychodzi. A tylko dodatkowy stres kurcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle wytrzymałaś Juloni z tym testowaniem :) zdecydowanie za wcześnie zrobiłaś. Niektórym wychodzą testy w tym czasie ale to wyjątki. Ale pewnie to wiesz :) ja dzisiaj 6 dpt i siedzę jak na szpilkach. Już się dopatrzyłam rozpulchnionej macicy, żyłek na piersiach i bolącego biustu, ech. Przed testowaniem powstrzymuje mnie brak testów w domu, które to jednak jutro dojadą, o czułości 10. I nie wiem czy w sobotę sikańca nie zrobię...bo napięcie naprawde sięga zenitu. 3mam za nas mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juloni ...
Bardzo mi przykro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ja sie jeszcze nie poddaje :) Niecala jedynka w 8 dniu po transferze to jeszcze nie znaczy ze sie nie udalo. Mam skromna nadzieje ze to sie dopiero zaczyna. W poniedzialek czyli dopiero za 5 dni termin Bety ktory mi moja lekarka oryginalnie wyznaczyla. Mam nadzieje ze do wtedy beta skoczy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja mam w domu jeszcze 4 testy bo kupilam cala paczke. Ja i tak w weekend bede testowac znowu... a co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brzuch mnie nadal sniezy, takie nawet lekkie pokluwania czulam. Nie wiem czy to dobrze czy zle ale pisze o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juloni trzymam kciuki, ja pierwszy test zrobilam juz w 5 dobie ;) LuneDe jak tam u Ciebie? Boze u mnie juz trzeci dzien pada bez przerwy, zimno ciemno i do dupy:( Czlowiek jakis sflaczaly sie robi, cos mnie dopada jakis smutas. bleeeeeeeeeeeee Pozdrawiam Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, no to niezła jesteś z tymi zapasami testów hihi. Ja celowo nie kupowałam, bo bym już nie raz testowała. Dziś mój 7 dpt i strasznie bolą mnie piersi i chodzę i się z tego cieszę i ryczę na przemian. Istny cyrk, bo jak to nazwać. Nielotol, a czy Tobie wyszedł ten test 5 dpt? Tak z ciekawości pytam bo czytam i przyswajam wszystko na ten temat co mi wpadnie w ręce :) 3 majcie się. I dużo siły i cierpliwości nam wszystkim na dziś życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam do odsprzedania puregon 300 wraz z penem, jeśli komuś by się przydał to proszę pisać astra352@wp.pl Ja kupiłam na dwie stymulacje ale po pierwszej się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia nie nie wyszedl. W 9 dobie tez nie wyszedl, ale to robilam takie najzwyklejsze co by moc sobie wytlumaczyc, ze slaba czujnosc maja:-D .W 11 dobie zrobilam taki lepszy, elektroniczny to byl dzien @ albo dzien po spodziewanej @ i wyszlo ze 3-4 tydz. Byl 3;-) Wiec trzymam za Was kciuki dzioly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna jestem nadziei, że w 9 dobie zobacze chociaz cień cienia na tescie o czułosci 10. Zeby tak mozna było przenieść sie w czasie do tej soboty chociaż :) Nie przypuszczałam, że tak będę wariować czekając. Byłam siłą spokoju a po transferze wszystko mi puściło i teraz przy mnie to nawet trzęsąca galareta by sie powstydzic mogła z braku umiejetności trzesienia się :) Mam nadzieje, że klarownie Wam to zwizualizowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotolek, Dzieki, ze pytasz :-* jestem ledwo zywa...i to doslownie, zero sil, zero, gdy wstaje kreci mi sie w glowie i mam silne nudnosci i prawie odruch wymiotny, ciemnosc i gwiazdy przed oczami..takze glownie leze..wczoraj lekarz zabronil mi jechac gdziekolwiek, zbyt duze ryzyko, nie moge wrocic do domu do szwajcarii, utknelam na razie... Jajniki bardzo powiekszone bola jak cholera..a mialam taka malutka stumulacje tylko po 100 j...dzoewczyny biora po 200 i prosze taka odpowiedz u mnie..jesli sie nie popraiw to byc moze kroplowka mnie czeka bo taka hiperstymulacja niebezpieczna dla zdrowia.. Ehh Maz biedy polecial dzisiaj do zurychu zalatwic cos w pracy on tez tu biedy ze mna siedzi, ale musial byc pod koniec tygodnia na miejscu i tak brniemy w koszty, ale juz nawet to niewzne, bylebym mogla wrocic do prach szybko..ale nie..nie wiem kiedy! na razie mam zwolnienie do 14 ..szefowa jeszcze nie wie, mysli, ze tylko do komca tygodnia tego, a ze w poniedzialek bede.. No juz nie marudze wiecej, ale spodziewalam, ze ze bedzie tak zle ..:( Juloni, kochana, Ty czekaj z tym testem, bierz przyklad z naszej cierpliwej kini :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc : nie spodziewalam sie Kinia, owszem bardzo plastyczna wizualizacja! Nielotoel ..a ja kocham deszcz i chmury , najlepsza pogoda na siedzenie w biurze albo na czytanie ksiazek w domku..mhm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam deszcz, chmury i długie wieczory. Wtedy moge pozapalać swoje tealighty w wersjach hurtowych. A z tego czekania to zapomniałam czegoś ważnego w pracy zrobic i teraz zawijam w te sreberka ze zdwojoną siłą i zmaksymalizowana predkoscią. Czekam na koniec pracy i czuje, że muszę dzisiaj na dłuższy spacer bo mi się mózg lasuje. I tak już sobie mysle że skoro jutro 8dtp to może tak by strzelic teścik czuły 10. Będę się jeszcze samoterapeutyzowac do końca dnia. Może uda mi sie odgonić te wspaniałe pomysły. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze lune, to naprawde nie ciekawie. Odpoczywaj kochana i zbieraj sily. Zdrowka zycze!! Juloni kiedy masz planowa @ ? poczekaj moze do 9-10 dnia. :) Tak narzekałam na ta ciemnice ze sloneczko wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stracilam nadzieje..... :( Dziewczyny na innym forum mi napisaly ze w 8 dpt to i tak ta beta powinna byc wieksza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tracić nadzieje skoro na innych forach jest ogrom przypadków że pierwsza beta nie wyszła BO ZROBIONO JĄ ZA WCZEŚNIE A POTEM TESTY WYCHODZIŁY POZYTYWNIE. Teraz to się tylko utwierdziłam że nie testuje przed 10 dniem i może nie sikańca ale bete od razu zrobie żeby nie zwariować. A od szaleństwa jestem o krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, ale poczekaj jeszcze do jutra chociazby do 9 doby...mysle, ze 8 doba to za wczesnie! Mysle ze wiarygodny wynik to najwczesniej 9 lub 10 dnia, ale nie wczesniej...trzymaj sie juloni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni nie łam sie i nie zamartwiaj pamietaj ze wiara czyni cuda i musisz wieżyc bo sama medycyna nie da rady .a jutro mój wielki dzień moja beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati moja droga tak strasznie trzymam za ciebie kciuki :) Kinius Lunka wiem, wiem, to byla glopota ze robilam tak wczesnie ale ja juz taki piorun jestem, dupa mnie juz od siedzenia i czekania palila. Pozatym myslalam ze taka jakby dokumentacje zrobie, zeby sprawdzic jak to sie faktycznie dzieje. I nie lamalam sie dopuki mi nie napisaly dzieczyny na innym forum ze za mala ta beta na 8 dpt. Lune jak sie trzymasz? Bidulku..... Kinia moze nie rob tego testu bo to tylko nerwy szarpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia kiedy masz bete? na jaki dzie po transferze to wypadnie? Pati ktory dpt jetses?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już 13dpt czekalam ostatkiem sil ale mój M dzisiaj wraca i jutro rano beta a potem odbiór i od razu wizyta ale mam stracha ale co ma być to bedzie mam jeszcze jednego eskimoska wrazie co trzymajcie sie moje kobitki i nie poddawac sie jeśli to nawet nie bedzie nasza ostatnia próba na tej drodze naszej na końcu tej drogi jest nasz dzidzia i tego prosze sie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete mam na wtorek 12 dpt i od razu wizyta w N., ale prowadzę walkę wewnętrzna czy w niedziele jej nie zrobić. Poza tym jutro mamy impre i sie zastanawiam jak ja mam sie wykpić z picia alku. Przecież jestem najbardziej obserwowaną osobą we wszechdzieciowym środowisku...i tak właśnie nie wiem czy jutro 8 dpt z rana tej 10 tki nie zrobić. Z imprezy nie mam jak się wykpić bo to sąsiedzka, pod naszymi oknami. A na bieliźnie mam takie czerwone niteczki co mnie wprowadza w stan niewyobrażalnego nakręcenia i jednocześnie niepokoju. I tak to moje Drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia na imprezce powiedz ze bierzesz antybiotyki i nie pijesz. Zagadaj cos ze sie ostatnio nachlalas i sie przeziebilas i stad ten anytbioty a tym samym zbijesz wszystkich z tropu.... no bo jak pilas ostatnio to w ciazy nie jestes i juz :) Pati trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×