Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

anulaaaa GRATULUJE!!!!! Rosnie w Tobie nowe zycie!!!:D Duzo zdrowka dla Was i uwazaj na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka. Super mega gratulacje!!!! Zycze slicznego przyrostu!!! Nielotek...robisz sesje full pro? u profesj. fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lune tak. Umowilam sie w Polsce jak bede w studiu fot. Mega pamiatka uwieczniona w pieknym stulu !:-D Naogladalam sie zdjec i zarazilam sie pomyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede czytam "Anioła śmierci" Paula Hoffmana; fantasy; z reguły nie lubię takich książek, ale mąż czytał i polecił :-), aja (wedle Twojego polecenia ;-) ) muszę czymś zająć głowę. Anula super; z taką betą to musi być dzidzi!! W sumie tak szybko robiłaś betkę, a proszę jaka piękna. Test ciążowy "na pamiątkę" będziesz robić? Jestem ciekawa czy by Ci już wyszedł pozytywny... Żeby mi też było dane tak się cieszyć..., a niestety mam dzisiaj strasznie negatywne przeczucia co do siebie... Buziaki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol super pomysł z tym profesjonalnym fotografem; będzie mega pamiątka. Dziewczyny mam pytanie; wczoraj po południu chciało mi się sikać, poszłam do ubikacji, a tu mokro. Myślałam, że popuściłam (co mi się nie zdarza), ale okazało się, że mam strasznie mokro w pochwie. Leciała mi taka wydzielina, nie gęsta, konsystencja jak woda, mlecznego koloru, ale to pewnie po luteinie, bez zapachu. Nigdy czegoś takiego nie miałam, nie wiem co będzie dzisiaj, nie wiem co to oznacza. Doradźcie proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny miło jest czytać dobre wieści :) anuuula moje gratulacje :) Dajecie mi wiarę i optymizm,że jednak udaje się :) Już nie mogę się doczekać ,aż sama zacznę zmagania z ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin czytałam że Wy planujecie ivf po nowym roku. My też :-) Mam nadzieję że będziemy się wspierać bo do tego czasu już wszytskie pozostałe dziewczynki będą w ciąży :-) Cieszę się że nie zostanę sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - nie znam tej ksiazki, ale powiem mezowi, on tez lubi takie powiesci :) Zreszta- z tego tematu- sredniowieczne fantasy- zarazil mnie jakis czas temu, powiesciami - Cykl Inwizytorski, Jacka Piekary, Mordimer Madderdin- inkwizytor zyjcy w alternatywnym swiecie, w ktorym Chrystus zszedł z krzyza i objal wladze nad ludzkoscia - GENIALNE, mimo, ze autor ewidentnie ma problem z kobietami i manifestuje swoje szowinistyczne poglady w postaci bohaterow ksiazek, ale czyta sie super, akcja wysmienita, jezyk ostry i ciety, ehh, bardzo zalowalam, gdy skonczylam ostania ksiazke! super przygoda! powiedz mezowi, na pewno polubi, a moze juz przeczytal :) XX nielotoek- super pomysl z ta sesja, ja tez moze zrobie, ale poczekam, az brzuch urosnie troche..:) Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati. co do sluzu to normalne u kobiet w ciazy ze maja duzo wiecej " wyciekow" a na pewno w pierwszych tyg...tez tak mialam..takze to moze byc dory znak.ale spokojnie...czekamy na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula gratulacje:-):-):-) ciesz sie kochana bo jest z czego. Justynka ietylko YAsmin i ty ja tez podchodze w styczniu po raz trzeci niestety ktos musi o zle statystyki dbac Nielotku, lunede i wszystkie ciezaroweczki popieram sesje kiedys jak moja kol byla w ciazy naogladalysmy sie fotek w necie a pozniej nej podobne robilam.Do dzis wspimina ze to super pamiatka i zaluje ze w drugiej ciazy nierobila sobie fajowych zdjec. Buzka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fania
Anuula, gratulacje!!! Oby tak dalej!! I znow kolejny incydent, aby przywrocic ulotne nadzieje... Bardzo sie ciesze. Yasmin, aneczka! Justynka, mam nadzieje ze biopsja u M wyjdzie pozytywnie i rowniez ja dolacze do grona startujacych w styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cookies
Anuula - cudowny wynik !! To całkiem normalne że niewytrzymałaś. Pewnie jak ja płaczesz ze szczęścia. To jest wielka radosć. A ja odebrałam wyniki i jednak jest u mnie troszkę przy mało magnezu i sody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje mile,nie odzywam sie bo nie mam o czym pisac.Ale dziekuje ze o mnie pamietacie.anula gratuluje i trzymam kciuki zeby rosla.ja od soboty biore encorton,wedlug obliczen p dr.dzisiaj mam 25dc wiec czekam do soboty na @.I tu wlasnie moje pytanie do was jak myslicie kiedy bede miala crio ile to trwa.Niestety nie pamietam czy ktoras z was przechodzila przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, ja niestety nigdy nie mialam crio, nic Ci poradze.. powodzenia moja droga! to juz niedlugo :) xx Cookies, jesli sodu Ci brakuje, tzn ze mozesz spokojnie dosalac potrawy, np ziemniaczki z sola :) mniam! Mi kazali dosalac potrawy po transferze, gdy mialam hiperstymulacje, potem tez sprawdzali mi morfologie, ale byla OK. XX Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunede dziękuje za pamięc,nie ukrywam ze się strasznie martwię,do tego jeszcze mam od 2 tyg przeziebienie:(niby powinnam uwazac na to co jem ale nie mam sily. Może ktoś inny coś napisze o crio? Ale jakaś cisza tu nastała,chyba wszyscy już Świętami sa zajęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka a lekark nie mówiła Ci kiedy będziesz mogłą podejść do crio?? Czy już w następnym cyklu?? Fania, Yasmin, Aneczka fajnie że będziemy razem przez to przechodzić po nowym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka już teraz,czekam na@ ale chodzi mi w jakim dc oni to robią czy to zależy od wzrostu pecherzyka?obawiam sie będzie to w Wigilie a nie sadzę aby klinika wtedy byla czynna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja się na tym nie znam bo tego nie przechodziłam, ale jak na mój gust to kriotransfer jest mniej więcej w tym samym dniu cyklu co zwykły transfer (czyli po owulacji). A gdzie się leczysz? Bo mi lekarz mówił że kliniki zawsze pełnią dyżur, nawet w święta :-) Ale ja i tak chciałąm podejść dopieor w styczniu. Jakoś w tym okresie świątecznm nie uśmiechało mi się jeździć do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja tez niestety nie jestem w stanie Ci pomoc,ale z tego co pamietam to czarny miala doczynienia z crio wiec jesli nas podczytuje to moze Ci pomoze. Wydaje mi sie ze jest tak jak Justyna pisze, ze wyglada to mniej wiecej jak z transferem. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felo
witam wszystkie miłe panie mam taki miły mikołajkowy prezencik więc tak 2,5 roku temu poroniłam w 6tg nie biło serduszko rok starań i nie testy ow oczywiście rok leczenia w tym 4 nieudane inseminacje i 10.11 in vitro ,testy i beta i jest. a 6.12 okazało się ze jest ich dwoje ,moj 8 letni syn szczęśliwy my też taki to prezent tego wszystkim WAM życzymy pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja też się cieszę :) Fajnie jest mieć wsparcie ;) Ja dziś nie wytrzymałam emocji i wybuchłam płaczem jak dowiedziałam się,że kolejna moja kuzynka jest w ciąży ...;/ eee wszyscy tylko nie ja :) ale mam nadzieję,że przyszły rok będzie dla mnie łaskawszy i też będę cieszyć się z moich marzeń o dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dzisiaj nad ranem obudził mnie silny ból brzucha, trwał kilka minut i przeszedł, nie wiem co to było. Wystraszyłam się, miałam do południa doła, że to już NA PEWNO koniec, ale potem poszłam na spacer i jakoś mi się odmieniło; stwierdziłam, że i tak już nie mam wpływu na to co będzie (wiadomo co bym chciała ). Ten czas oczekiwania jest okropny, chciałabym żeby był już dzień testowania, przynajmniej będę wiedzieć czy się udało czy nie, ale zamartwianie się i tak w niczym nie pomoże. Nie mam żadnych objawów, nawet brzucha "okresowego" już nie mam, nawet jakby mi zmalał troszkę (bo miałam wcześniej o wiele bardziej napompowany), tylko dalej strasznie bolą mnie piersi i sutki, ale to po hormonach. To chyba tyle... Pozdrawiam Was dziewczyny ciepło w ten Mikołajkowy zimowy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Witam w ten mikolajkowy wieczor, mam nadzieje ze za rok bedziemy szalec w sklepie z zabawkami .....:) Boze tak bardzo bym chciała. Yasmin ,Justynka,Fani dobrze ze bedzie nas juz 4 moze ktos jeszcze dołacy... ja mam 3 stycznia wizyte a wy macie juz cos poplanowane? pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam( czyli dla wszystkich czytajacych to forum ) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho! Mikolajki i po mikolajkach, chociaz tutaj w szwajcarii nie obchodza takiego swieta. W ogole MIkolaj przynosi prezenty pod choine dopiero, a nie 6 grudnia :) hehe, pamietam rozmowe na temat, kto przynosi prezenty pod choinke, w POlsce, no bo nie Mikolaj, prawda?? A wiec w Krakowie ( przynajmniej u mnie w Rodzinie) jest to Dzieciatko Jezus :) ale wiem, ze w innych rejonach, np Aniol, lub gwiazdka...a jak jest u Was?? XX ah, bylam wczoraj u endokrynologa, pobrala mi krew aby zbadac ponownie TSH i zelazo dodatkowo, oraz zwiekszylam euthyrox do 75 dziennie. Raczej tak bede musiala do konca ciazy, lub nawet zwiekszymy dawke, bo TSH powinno byc ponizej 2, a nie powyzej ( do tej pory mialam, 3 lub 2). Poza tym, czuje sie OK, mdlosci owszem, rano i w ciagu dnia rowniez, czasem jede autem i nagle jak mna nie wstrzasnie :) W pracy, nie wiem dlaczego, ludzie sie mnie pytaja czy jestem w ciazy!...cholera, myslalam, ze nic nie widac, ale podobno troche widac..wiec powoli juz mowie, bo nie lubie klamac, no trudno, chcialam doczekac do stycznia, ale musialam wczoraj powiedziec swojemu teamowi. XX Dziewczyny styczniowe i lutowe, fajnie, ze juz niedlugo bedziecie podchodzic, bedziemy Wam kibicowac!!! XX ja mam kolejna wizyte w poniedzialek, 10, bede miala badania prenatalne...stresuje sie, czy wszystko bedzie dobrze...:/ xx buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja jesczez nie mam nic zaplanowanego. Ok. 5 stycznia powinnam mieć wyniki kariotypu. Musze jesczze zrobić wymaz w kierunku mycoplazma i ureaplazma i z tymi wynikami mam się zgłosić między 20 a 25 dc. Wtedy chyab lekarz dobierze mi stymulację. Ja raczej najpier dostanę anty bo mam AMH aż 4,2. Więc pewnie do ivf podejdę w lutym, oby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale tu dzis cichutko:-):-):-) Belgie zasypal snieg tak. 3 cm.u mnie a u cisbie nielotku? Ogolna panika na drodze. Tu u nas to ewenement. A jakk w polsce ze sniegiem? Lude ty do polski na swieta jedziesz czy wszwajcarii zostajesz? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki oczekujace zycze Wam z calego serca oby byl to juz Wasz ostatni raz!!! aneczka sniegu po pachi;-). No ciagle cos pruszy tylko szkoda, ze taki mokry od razu chlapa:-( A co do korkow to rece opadaj, troche sniegu i jak co roku panika na drogach, ale znam rozwiazanie tego. Wystarczylo by zmienic opony na zimowe i juz lepiej by wszystko szlo:-) Milego dnia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Jestem myślami cały czas z Wami i trzyma kciuki :* Ja po 3 biopsjach endometrium (to był dramat) -przyszły wyniki z histopatologi i się okazło, że mam blizny po łyżeczkowaniach w związku z czym 14.12 czeka mnie histeroskopia diagnostyczna. Czy któraś z Was miała te badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka, jasne, jedziemy do Krakowa na Swieta :) bedzie shopping :) oraz oczywiscie spiewanie koled itd.. :) xx nielotek, powiedz, czy wyniki tych badan prenatalnych sa w ten sa dzien?? lekarz oglada na USG i mowi, czy trzeba czekac na wyniki? xx Basza, trzymam kciuki! milo,ze jestes z nami:) Ja niestety nie mam takiego doswiadczenie jak piszesz...nie pomoge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×