Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hopelessdream

Zapalenie wagr sromowych a chłopak

Polecane posty

Gość hopelessdream

Hej. Ostatnio dostałam zapalenia warg sromowych, boli jak cholera i czuję przez to ogromny dyskomfort, ale to nie o to dokładnie mi chodzi. W każdym razie mam jakąś niegroźną bakterię, infekcja, którą da się wyleczyć, ale zastanawiam się, skąd to się wzięło. Mam chłopaka i naszła mnie taka myśl, że to od niego się zaraziłam czymś. W każdym razie był zdrowy i kochaliśmy się już wcześniej, ale teraz była chwila przerwy w spotkaniach i ta bakteria jest przenoszona drogą płciową... Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogłam zostać najzwyczajniej zdradzona, on załapał coś u jakiejś panienki, a to przeniósł na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Czy lekarz Ci powiedział, że ta bakteria jest przenoszona tylko i wyłącznie poprzez współżycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopelessdream
Największe prawdopodobieństwo, to właśnie współżycie. I raczej sama wykluczam inne możliwości, tzn. nie chodziłam na basen, ani do sauny. W sumie nie byłam gdziekolwiek, skąd mogłabym to dostać. A o higienę dbam bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopelessdream
Co masz na myśli? Chcesz powiedzieć, że co? Że wymyśliłam sobie zapalenie, to że jest prawdopodobieństwo, że skoczył w bok czy to że mam od stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że zaraziłas się od chłopaka podczas stosunku, który bakterię złapał zdradzając Cię. Nie wiem co to za tajemnicza bakteria, ale w większości przypadków, żeby złapać infekcję w ogóle nie trzeba się od nikogo zarażać i nie ma to związku z higieną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzó
A ja się zastanawiam co mnie tak w łóżku piździ :classic_cool: 🖐️ 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Się przykryj mojom kordłom doczasu kiedy zaszczyce nasze małżeńskie łoże swoją obecnością. :classic_cool: 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzó
Czyszby Ci się łańcuch przy zlewie zblokował ? :classic_cool: Się przykryłem, przynieś m i syropku jak będziesz szedła do łoża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rdzewieje, bo za bardzo chlapie podczas zmywania. :o Chorys? :( Zaraz bendem i zastosujemy jakieś naturalne metody rozgrzewajoncem. :classic_cool: :D 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzó
Czeba mi zmierzyć temperaturę, możesz to doustnie zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×