Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slazara

Dlaczego?

Polecane posty

Gość slazara

Mam problem i to od dluzszeg czasu z moim mezem.Wiele razem przeszlismy przez te 10 lat ; moja choroba ,operacje ,leczenie itd.Wiem ze bardzo sie zmienilam fizycznie niestety nie mam juz 20 lat (42)i wyglad tez mam nieciekawy ale od pewnego czasu seks z moim mezem to denerwujace mnie przezycie.Moj maz albo lezy jak kloda drzewa i czeka az ja go zadowole albo unika wogole kontaktu z moim cialem moge na glowie stanac a nie zainteresuje go jako kochanka co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Albo twoj mąż ma niskie libido , albo mu sie po prostu znudziłaś Ja na twoim miejscu porozmawiała bym szczerze z mężem i co on ci powie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto z nim porozmawiać? Przecież facet to nie maszyna - też może mieć jakieś kłopoty/zmartwienia, które odbierają mu ochotę na seks. Może wieje u was chłodem w łóżku, zrobiło sie nudno... Powodów może być wiele. Skąd my mamy wiedzieć co się dzieje w twoim domu? Pogadaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
Wiele razem probowalam rozmawiac z nim na ten temat ,wscieka sie wtedy na mnie i mowi ze wydziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
a moze ma poprostu inna ja tez jestem jego druga zona i dla mnie zostawil poprzednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wcześniej był również taki oschły jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszystko możliwe że ma inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
nie nawet jak bylam po pierwszej operacji (mialam czasowa stomie z powodu raka jelita) byl zainteresowany mna teraz jest poprostu okropnie nawet jak juz idzie ze mna do lozka to zaspakaja siebie ja go nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
nie intersuje go jako kobieta jestem przedmiotem w domu przynies wynies podaj zrob jak leze w szpitalu to nawet mnie nie odwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie po takich operacjach są kobiety , ale wszystko zależy od partnera . W tym wieku mężczyxni przechodzą drugą młodość. Masz z nim dzieci ? bo jak nie to wedug mnie taki związek chyba nie ma szans . Musisz z nim porozmawiać szczerze, czy jeszcze zalezy jemu na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna m.
chyba te cięzkie przeżycia go przerosły wygląda na to że uczucia w nim zgasły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
tak mamy 2 cudownych chlopakow i super tesiowa ktora od 3 lat zabiera dzieci na wakacje na 2 miesiace zebysmy mieli czas dla siebie bo juz w zeszlym roku widziala ze sie psuje ale wtedy szlismy jeszcze ze soba do lozka teraz juz nie coraz czesciej spimy osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna m.
może idźcie do poradni małżeńskiej? on sobie ewidnentnie z czymś nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wolalabym najgorsza prawde od niego uslyszec niz takie zimno zamrazarka kiedys na moje pyt czy mnie kocha odpowiadal ze tak teraz udaje ze nie ma pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak masz taka teściową , to może z nia porozmawiaj o tym co się dzieje i ona z synem porozmawia na ten temat. Dzieci sa ważne alke i Ty równiez jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
Anno moj maz nawet nie chce slyszec o rozmowie z kims o jakims problemie bo wedlug jego zdania nie ma nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
moj maz nie umie rozmawiac z mama jak zachorowalam to ona stawala na glowie zeby pomoc mu poradzic sobie z tym a on nie umie jej nic powiedziec a najgorsze dla mnie jest to ze ja go ciagle kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja to samo przeszlam i swojego M zostawiłam bo nie widziałam sensu istnienia małżeństwa , dopiero byłoby jakby się dowiedział na co dokladnie choruję od niedawna. Powiem Ci szczerze nie widzę nic w tym ze się poprawi jak nie da rady iść z nim nawet do Poradni Malżeńskiej. On musi zrozumieć że Ciebie rani w ten sposób nie martwiąc się co z Tobą się dzieje i jak ty się czujesz odtrącona przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiesz najlepsze jest to ze wszyscy naokolo mi mowia ze po leczeniu zrobilam sie ladniejsza atrakcyjniejsza ja tez staram sie dbac o siebie bardziej niz 10 lat temu a moj maz jest soplem lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mi się wydaje że ma również obnizone libido i dlatego tak sie zachowuje . Ale mniue dziwi tylko że Ty będąc w szpitalu nic go nie interesowało co się z Toba dzieje . Kochajacy mąż w ten sposób się nie zachowuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
no dzwonil ale tylko tyle ciagle ma jakies pretensje o co kolwiek jak tylko oczy otworzy to juz ma problem ciagle mysle o tym ze ma kogos wiem bo mi opowadal ze tamta zone tez zdradzal jak tylko wyjechala z dziecmi na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Albo przechodzi ANDROPAUZE jak u nas Menopauzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dlugo leżałaś w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiesz co ale chce zebym ja go zaspakaja wtedy zamyka oczy i nawet na mnie nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiesz co za pierwszym razem 10 dni potem 14 potem pare razy po 2 lub 3 dni i pol roku chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to jest bardzo wygodny, dla niego ON tylko sie liczy a Ty juz nie, wcześniej też tak robił jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I tylko dzwonił , znam to az za dobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
nie wczesniej chcial mnie ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
musze przerwac nasza rozmowe bo wlasdnie wrocil z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepraszam że o to zapytam Cię :( Czy jak miałaś stomię zrobioną to go przypadkiem nie brzydziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×