Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamazdzieciaatkieem

35 tydzien ciazy i + 15 kg

Polecane posty

Gość mamazdzieciaatkieem

jestem troche zalamana - dodam, ze praktycznie wszystki mi poszlo w brzuch, oczywiscie piersi tez sie troche powiekszyly, poza tym rece nieznacznie i nogi praktycznie w ogole. Ile moge jeszcze przytyc? Czy jesli to sa kg glownie na brzuchu to ciezej mi to bedzie zrzucic czy latwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazdzieciaatkieem
no to dlaczego ja przytylam juz +15 kg jak staram sie pinowac tego co jem :( Boje sie, ze po porodzie nigdy nie dojde do swojej wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego boję się zajść w druga ciążę :o W pierwszej przez mdłości schudłam 7 kg a potem przytyłam, także wyszło na to że waga się nie zmieniła. A w drugiej jestem pewna, że przytyłabym ze 20 kg :(:(:( Myślę, że do 20 kg dojdziesz :o Dziecko jeszcze rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazdzieciaatkieem
no moze rosnie, ale chyba 5 kg to juz nie urosnie, prawda? Maks 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale waga dziecka + więcej wód płodowych + większa macica + większe piersi :D zostało Ci 6 tygodni jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefeherr
Zauwazylam ostatnio na kafeterii, ze wiekszosc kobiet bardziej przejmuje sie kilkoma dodatkowymi kilogramami niz tym czy dziecko bedzie zdrowe. Zrozumcie wreszcie, ze do tych kilogramow zalicza sie tez wody plodowe i zatrzymana w organizmie wode, ktora traci sie w kilka dni po porodzie. Zachowujecie sie jak jakies malolaty z gimnazjum, ktore placza nad kazdym kilogramem. To jest ciazy a wy bedziecie matkami i po porodzie bedziecie mieli okazje te kilogramy zrzucic! Sa kobiety, ktore tyja po 30 - 40 kg a wy przejmujecie sie 15 kg - co jest obsolutna norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazdzieciaatkieem
oczywiscie ze na pierwszym miejscu jest zdrowie Maluszka, ale skoro na razie dzieki Bogu, nie mam podstaw do niepokoju to po co mam sie zamartwiac? A o kkg mi chodzi, bo chce byc nadal atrakcyjna dla meza i nie chce sie roztyc po porodzie i chodzic jak kocmołuch. Czy to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefeherr
Tak, ale rozumiem, gdybys na tym etapie ciazy miala 2- - 25 kg na plusie, ale nie 15! A zdarzaja sie tutaj takie panienki, ktore nawet po 10 kg rozpaczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefeherr
* 20 - 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z lukrem
ja rozumiem, że żadna kobieta nie chce dużo przytyć, ale 15 kg to jest jeszcze norma, więc nie ma co panikować. pamiętajcie, że to nie jest 15 kg tłuszczu, ale dziecko, wody płodowe, macica, łożysko, woda, która się zatrzymuje w organizmie. co najmniej połowę tego (jak nie więcej) stracicie zaraz po porodzie. jeżeli ktoś się nie obżera w ciąży, a je normalnie i tyje, to nic na to nie poradzi. tak po prostu organizm reaguje na ciąże i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 25 kg, jestem cztery mies po porodzie i nawet nie wiem kiedy spadło to wszystko a nawet i mniej teraz waże niż przed ciążą. Jak będziesz karmić i cały dzień w ruchu to spalisz szybko. jakieś 5 kg możesz jeszcze przytyc do porodu. w spodnie po ciąży weszłam po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazdzieciaatkieem
az 5? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefeherr
Jesli nie chcecie przytyc w ciazy to najlepiej sie odchudzajcie cale 9 miesiecy. To jest wykonalne, bo ogladalam taki program o zaburzonych kobietach, ktore trzymaly diete cala ciaze i w efekcie tyly tylko 2 kg. Dla chcacego nic trudnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazdzieciaatkieem
no oczywiscie ze skrajnosci w skrajnosc, przeciez nie chodzi mi o to, zeby przytyc maks 3 kg w ciazy, ale to chyba logiczne ze nie chce sie roztyc jak maciora do 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei przezywam, ze od 1.5 miesiaca nie utylam ;/ Daj mi z 5 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazdzieciaatkieem
Niko a w ktorym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sierpniowa ;))
Jestem w 36 i mam 16 na plusie. Większość kilogramów to niestety zatrzymana woda w organizmie, bo mam obrzęki stóp. Możliwe, że przytyję ok 1-2 kg i wcale się tym nie martwię. Zrzucę po porodzie. Karmienie, opieka nad dzieckiem, spacery i fitness. jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgkghlhj
wg mnie przytylas raczej w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylwia1
ja 35 początek i 7,5 na plusie mam nadzieje że 10 nie przekroczę , pierwsza ciaża 15 na plusie , po 2 miesiącach powrót do wagi sprzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35tc + 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam 42 tc i 13 kg, niestety mam nadwage, to co przytylam w ciazy zgubilam w ciagu dwoch mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem teraz w 36 tc i mam 14 kg na plusie, ale teraz ze zdziwieniem zauważam, że waga raz rośnie raz spada. Chyba nie ma na to metody, bo ja pracowałam do 30 tyg. nie leżałam plackiem teraz z reszta też nie leżę, chodzę na spacery po dwa razy dziennie. Zawsze uważałam na to co jem, jestem w tym względzie dosyć zdyscyplinowana a i tak przytyłam więcej niż chciałam. No cóż, trudno, wezmę się za siebie jak już maluch będzie na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w całej ciąży przytyłam 12 kg po urodzeniu sadełko troche na brzuchu i nic poza tym, wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Wojtka
Ja jestem w 33 tygodniu ciąży i już mam 15 kg na plusie. Dodam, że mój skarb waży dopiero 2 kg ;) Staram się zdrowo odżywiać ( warzywa, owoce, nabiał itp...), obowiązkowo spacer po obiedzie i ruch jeśli tylko można. Niestety tendencje do tycia miałam już przed ciążą i musiałam bardzo uważać na to co jem. W ciąży nie mam takiej kontroli, waga sama idzie nieubłaganie do góry. Pocieszam się tym, że za 7 tygodni maluszek będzie już w domu, a wtedy będę mogła ostro zabrać się za siebie. Poza tym, każda z nas jest inna i inaczej przechodzi ten błogosławiony stan. Bądź co bądź ale pamiętajcie, że najważniejsze jest to by maluch był zdrowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×