Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młodywerter

Związek z terapeutką

Polecane posty

Gość młodywerter

Witam wszystkie kobiety , i proszę was o radę . Mam 22 lata , jakiś czas temu , ( rany jestem w szoku to jest coś niesamowitego ), razem z rodzicami byliśmy na terapii rodzinnej ,rozmowa trwała i wszystko było ok , w pewnym momencie kiedy rodzice byli zajęci sobą i się kłucili o coś terapeutka na mnie patrzyła i ja na nią . TO BYŁ OBŁĘD , CZAS NIE ISTNIAŁ , ona poruszała mnie w środku a ja ją w jej obecności . Potem wróciliśmy do rozmowy. Nie dawno umówiłem się z nią jeszcze raz tym razem sam . Była zdziwiona że nie przyszli rodzice heh. Usiedliśmy pokazałem jej zdjęcia ponieważ podobno jestem jednym z najwybitniejszych fotografów w Warszawie, przyniosłem kilka zdjęć , oglądała ze skupieniem, , pokazałem świat kolorów których nie widać. Pokazałem jej wszystkie doświadczenia ulokowane w zdjęciach . Potem rozmawialiśmy patrzyłem w Nią i w Jej Wspaniałe brązowe oczy i Ona na mnie , twało to jakby 3 lata heh a naprawdę 30 min , perturbowaliśmy siebie czułem jej puls z odległości pół metra może mniej , nie wiem . Po rozmowie przyniosła kalendarz i mnie zapisała na wizytę , kiedy stanęła obok mnie była taka wilgotna , JA JESTEM W POTĘŻNYM SZOKU myślę o Niej NON STOP 24/H i nie wiem czy ma męża , Ona ma 35 lat a wygląda na 24 . Zajebista Kobieta , nie wiem co mam robić by tego nie zepsuć... rany co to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
jesteś na dobrej drodze, by stać się maniakiem seksualnym. Weź zimny prysznic, w gacie wrzuć trochęlodu z zamrażalnika, a potem idź biegać aż padniesz. I tak do skutku. Gwarantuję ci, że ona do ciebie nic nie czuła (bo od ciebie pewnie tylko pot i nieumyte yayca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodywerter
haha tiaaa.... jakoś chyba ci nie wierzę , prosiłbym o wypowiedzi kobiet :) kobiety czują bardziej o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×