Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała_czarna_wredna

POŚLAAAAAAADKI!

Polecane posty

Gość mfdnlslagaer
kim ma implanty i nie wiadomo co a ćwiczeń w necie są setkki ! GOOOOOOOOOGLEEE NIE GRYZIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małej
to nie jest kim. ;]]]] najlepsze są przysiady tak myślę. Dużo ćwiczeń racja, ale czy któreś naprawdę działają to chu wie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0d ośmiu lat naprawdę
przysiady najlepiej z obciążeniem, dieta białkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfdnlslagaer
JAK nie! PRzecież na zdjeciu pierwszym to KIM KARDASHIAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
ona ma implanty dziecko wiec takich nie bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgfhksfh
przysiady, przysiady wykroczne (tylko odbijaj się z pięty bo jak odbijasz się z palców to ćwiczą wtedy bardziej uda), przysiady sumo, martwy ciąg na prostych nogach. Wszystko najlepiej z obciążeniem takim żebyś mogła zrobić z trudem 10, 15 w serii wtedy efekty będą lepsze. Ja ćwiczyłam niedawno Brazil Butt Lift, ćwiczenia na tyłek i tam właśnie było dużo takich przysiadów, wykroków i innych ćwiczeń, ale połączone w zestawach i różnych kombinacjach. Lepiej i wygodniej jest robić oddzielnie i z obciążeniem i nie kombinować tak jak tam. Ale poszukaj sobie na chomiku tam był jeden trening High & Tight i tam był cały trening bez kombinacji i tamte ćwiczenia nieźle dawały popalić pośladkom, zwłaszcza jak się dokładało obciążenie. Oczywiście dieta jest najważniejsza. nic nie wybudujesz jak będziesz jadła za mało i nie będziesz dostarczać odpowiednich składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pani wasza ona ma implanty dziecko wiec takich nie bedziesz miala Dzieckiem to zapewne ty jesteś, nigdy nie mów nigdy ;] A poza tym napisałam, że oczywiście mniejsze, także czytaj uważnie sierotko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertunic
Poszukałam ćwiczeń z tego linku ankaak, znalazłam m.in. to: http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/dispelling_the_glute_myth Zrobiłam wczoraj 4 ćwiczenia po 4 serie (10-12 powtórzeń): przysiad zechera, hip thrust ze sztangą, fire hydrant i clam. I to DZIAŁA! Nigdy w życiu tak nie czułam tyłka, a próbowałam różnych wykroków, przysiadów etc. Muszę sobie dopracować z tego program na dwa dni (na pewno dodam martwy), będę się z zachwytem przeglądać w lustrze. DZIĘKI!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×