Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amigoos2008

Zbliżający się orgazm - chęć siku

Polecane posty

Witam. Podczas sexu z partnerem odczuwam dwa uczucia: nagle wielka przyjemność(zbliżający się orgazm) i odczucie oddania moczu. Zawsze w tym momencie przerywam stosunek, bo najzwyczajniej na świecie boję się, że go osikam. Nie wiem czy jest to tylko chwilowe odczucie przed odlotem czy na prawdę chęć oddania moczu. (nic mnie wtedy nie piecze i boli, jest cudownie). Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woodo
moze po prostu nalezysz do nie calkiem licznego grona kobiet, ktore maja szczescie przezywac damski wytrysk, sproboj ale lepiej ostrzez partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak
-uprzedz partnera jak to czujesz -idzcie sie migdalic do lazienki -nie wstrzymuj sie i zobacz, o co chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak
Od biedy idźcie do sracza się pierdolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze taka saaaaama
ej to normalne :-D ja też tak mam :-O okropne to jest :-( wiele moich koleżanek tak ma po prostu penis uciska na cewkę moczową i nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrozumiałam
Kurde, mam to samo... Ale dla mnie to utrudnia stosunek, zaczynam się stresować i mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wapsterrrr
chyba mam podobnie z zona ona mowi skoncz bo zaraz sie zsikam i przerywa zamiast miec przyjemnosc.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może być squirt
Podłóż przed seksem pod siebie gruby ręcznik i niczego nie wstrzymuj w trakcie orgazmu. Moja panna tak ma, że gdy szczytuje to wycieka z niej :) i nie jest to mocz z całą pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za młody jest
dokładnie! możesz mieć wytrysk :) ja zawsze w pozycji misionarskiej jak mam mocno wypiętą cipkę to czuję takie ciśnienie i tryskam i nie są to siki- uwierz ;) a jaka przyjemność... mrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrrgrgrggg
Ja tez tak mam, tylko musze podstawiac wiadro tyle tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za młody jest
No aż tyle tego nie ma żeby wiadro było konieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×