Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

Pytanie do panów!Co sądzicie o takich kobietach...

Polecane posty

Witam! mam pytanko,jakie panie wam się podobają osobiście mam 176 cm wzrostu i 74 kg wagi nie jestem chudzielcem:) wolicie jak kobieta ma kształty czy jak jest chuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma cycka kawałek i tyłka to jest fajnie jak nie ma, to jest mniej fajnie ale jak ma za dużo, to też fajnie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbcsu89sufv
Lepiej jest jak jest trochę ciałka - kości nie są seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często widzę na prawdę wychudzone dziewczyny i zastanawiam się co faceci w nich widzą ?czy to jest seksi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi móc zmieścić się w szafie na wszelki wypadek, wiec to zależy również od gabarytów szafy. Sama widzisz, że nie da sie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór a ty sie mieścisz w szafie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszczę się nawet w szafce nocnej. Ktoś już dawno powinien był mnie opatentować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jest źle sformowane. Faceci nie wiedzą co to jest rozmiar 40. A jeżeli facet to wie to znaczy że jest pedałem. Opisami raczej nic nie wskórasz. Najlepiej jeśli zamieścisz zdjęcie sylwetki, wtedy dostaniesz konkretną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej rozmiar, rozmiarowi nie jest równy. Bo np. ja nie jestem jakimś szkieletem a noszę czasami 36 a na 36 nie wyglądam raczej. Mam normalną budowę, troche tu odstaje troche tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ludzie ! Wasza kobieta kiedyś urodzi dziecko, może nawet pięcioraczki. Nie porzywiązujcie się tak do jej rozmiarów, zwłaszcza że po latach zwiazku zmiany zawsze są OK. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mysliscie? jakie wymiary moze miec ta posrodku? bo ja juz zrobilam turnee zdjecia po biurze i kazdy facet wskazal srodkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niekoniecznie z naszej lodówki, jeśli ma doprowadzić się do normalnego stanu, co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdzie sie jakas
najbardziej kobieca jest ta z prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta po srodku ma rozmiar 38 :P S_M słoneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhujzhx
mam identyczny wzrost i jestem bardzo szczupła- mam bardzo duże powodzenie. dzisiaj jakiś gość walnął w latarnię bo się na mnie zagapił. kiedyś przytyłam z powodu choroby- i nie ważyłam aż tyle co ty- i zrobiłam się "przeźroczysta": jak szłam do klubu, to faceci przestali wciskać mi na siłę driny itd, przykłady można mnożyć. owszem, nadal nie byłam trollem z bagien, ale różnica była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta w środku moim zdaniem jest trochę za chuda...ale może dla tego tak mówię ponieważ osobiście jestem pomiędzy 2 a 3 panią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhujzhx
54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 38/40 170cm 65 kg, sport ok 4 razy w tyg jestem troszke wieksza od pani ze srodka ale znacznie mniejsza od pani po prawej ;) mam wezsze biodra, 94cm uwazam sie za atrakcyjna kobiete i na brak powodzenia nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody:)
Chcesz sie dowartościować? :P Szczupłe dziewczyny są fajne, te z kształtami też ale zależy jak to jest rozłożone bo przy Twojej wadze możesz mieć zarówno wywalony bebech lub sam tyłek a cycków brak itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie założyłam tego tematu by się dowartościowywać:) tylko po to by poznać waszą opinie na temat kobiecych kształtów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie wszystkie trzy są seksowne:-):-). Ale najbardziej ta w środku i z prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×