Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

Pytanie do panów!Co sądzicie o takich kobietach...

Polecane posty

Gość brukowiec
jeśli sukienkę oceniasz ze względu na kolor guziczków ;) to i te dane wystarczą do określenia twojej urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Zajeta mylisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brukowiec... ale ja nie założyłam tego tematu żeby oceniać moje wymiary,tylko po to by się dowiedzieć jakie wy panowie lubicie kobiety... Ja84.. to dobrze:) bo przez chwilę już miałam takie wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeus...
zajęta, nie wątpię, że są ale statystyk nie oszukasz, połowa facetów w polsce jest niższa od ciebie (nie biorę pod uwagę że lubisz chodzić w szpilkach) :)... Z twoich potencjalnych (pasujących) wzrostem tylko nieliczni gustują w otyłych, wiec szanse spadają jeszcze bardziej. ja mam średnią krajową wiec jestem wyższy od ciebie o 2 cm, ważę blisko 100 kg masy mięśniowej, i nie chciałbym być wyższy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeus... ok ja rozumiem że twoim ideałem jest kobietka 165 i 50 kg wagi... ja jestem inna ale to nie znaczy że gorsz a na brak powodzenia nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176 to nie mężczyzna
ja tylko takie kobiety lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Zajeta zauwazylem ze o twoich cyckach nie lubisz gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukowiec
mhmmmm intrygujące pełne energii nietuzinkowe radosne i jeszcze z setka przymiotników ..... nawet dziewczyna z nadwagą może być bardziej kobieca i intrygująca niż "wieszak" dla mnie "wieszaki" są zbyt nadąsane ;) i pełne fochów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
176 to nie mężczyzna... takie jak ja? Ja84... a o czym tu rozmawiać? mam biust jak każda normalna kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176 to nie mężczyzna
hehe! zeus "prawdziwy " z ciebie Zeus :D:D:D Idź na siłkę barcie , bo niedługo ugniesz się pod swoim ciężarem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Zajeta rozumie cie.A skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeus...
zajęta, dokładnie, to moja kobieta ;) , nie narzekasz, oczywiście nie zaprzeczam, na tym tylko forum znalazłabyś co najmniej setkę sfrustrowanych, wygłodniałych rączkowskich. Oczywiście jest też powiedzenie, zresztą bardzo trafne, każda zmora znajdzie swojego amatora :D Nie pije teraz do ciebie, lecz zdałaś pytanie i oczekujesz odpowiedzi ... wiec wyraziłem zdanie, wzrost nie jest problemem, ale moda na to by być FIT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brukowiec... często zdarza się tak że kobiety o ''idealnych'' wymiarach (dla mnie jest to rzecz dyskusyjna) są bardzo zadufane w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176 to nie mężczyzna
Dokładnie Zajęta251 , długonogie zdrowe kobiety . I nie podrywam Cię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukowiec
:) właśnie dlatego wybieram inną grupę "docelową" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeus... to było do przewidzenia że masz taką kobietę bo zdążyłam zauważyć że tylko przy wieszaku czujesz się dobrze :) ale nie krytykuje masz prawo... a ja nie szukam zdesperowanych prawików bo mam swojego mężczyznę ... Ja84 ... Wrocław:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adimmmerk
dla mnie jesteś fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Zajeta masz dzieci lub mezatka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
176 to nie mężczyzna... i bardzo dobrze:)gdyby więcej facetów uważało tak jak ty to kobietki nie zagładzały by się tak na tych swoich dietach:) brukowiec... często jest tak że te niunie nie maja nic w głowie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeus...
widzisz zajęta, sama sprowokowałaś, taką dyskusję i nie oczekiwałaś chyba tylko wazeliny :) choć sama widzisz, jak twój lepik działa :) Bądź po prostu sobą, są kobiety 120 kg i też są bardzo uwielbiane, jeżeli masz mena dla którego jesteś bóstwem, to będziesz szczęśliwa, ale niestety atrakcyjność - cokolwiek to znaczy - oznacza zupełnie co innego niż prezentujesz, a taka była idea twojego pytania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakakakakak
zajęta faktycznie najfajniejsza to byłaby taka między drugim a trzecim zdjęciem z pierwszej strony topiku, aco do wagi ,to 77 82 czy 49 kg kompletnie nic mi nie mówią , zresztą tak jest , że jak dziewczyna wysportowana , i ma seksi kształty to musi więcej ważyć , bo mięsnie są dużo cięższe od tłuszczyku , tak , że takie rozważania czysto teoretyczne a po trzecie , to najważniejsze , jaki ma dziewczyna temperament , bo co z tego , że jest fajna skoro w łóżku porażka ? :o tak , tak nie wystarczy mieć dużych cycków , żeby być boginią seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukowiec
może i mają w głowie ale ja tego nie dostrzegam :) i błagam je o wybaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176 to nie mężczyzna
zeus , przy okazji tego topiku wyszło , że jesteś małym kurduplem /i jeszcze otyłym / i właśnie to cię zabolało .Przyznaj się .:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeus ... masz 178 i wagę 100 kg i uważasz się za bóstwo no cóż ....ja dużo rozumiem ale oszukiwanie samego siebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trakakakakak... masz rację w 100 % na bycie fajną składa się wiele czynników nie tylko rozmiar ciuchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeus...
zajeta... mam zdrowe BMI, i 6ciopak, zamiast michelina :D , ale cóż wiem że otyłe zwykle uwielbiają patykarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×