Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama już nie wiem co robić

Blender z biedronki czy warto?

Polecane posty

Gość sama już nie wiem co robić

Czy może lepiej w sklepie Agd, bo tylko niewiele droższy. Nie wiem, jaka to marka, bo nie pisze, moc 500w. Może ktoś kupił, a może już ma i może wydać opinie na temat tego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się na niego czaiłam ale
trochę się bałam, cena 49zł a ja kupiłam w sklepie ze sprzętem agd za 55zł też z 2 pojemnikami, wymiennymi końcówkami i dodatkowo z fajnym stojakiem na to wszystko. Ale opinii jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że warto. wiele osób nie wie, że nawet w biedronce przyjmują reklamacje nawet gdy coś jest dobre, więc kupujesz, ewentualnie nie spodoba Ci się, oddajesz nawet po roku czasu, bądź bierzesz nowy tak na zaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie byłabym taka pełna entuzjazmu. lepiej kupić firmowy, porządny sprzęt i mieć pewność, ze na gwarancji w razie czego naprawią/wymienią. a nie trzeba majątku wydać, w magicznej planecie jest zawsze mnóstwo promocji, można trafić coś za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elira
miodowocynamonowo Zgadzam się z Tobą, lepiej kupić coś porządnego, kiedyś skusiłam się na tani blender, finał tego był taki że więcej czasu leżał w serwisie niż miałam z niego pożytku. Skończyło się tak że i tak kupiłam nowy. Ostatnio w sferisie widziałam że mają duży wybór https://www.sferis.pl/blendery-1898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×