Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ja po prostu nie rozumiem

szokujące zachowanie męża w sypialni

Polecane posty

Gość no ja po prostu nie rozumiem

Nie wiem od czego zacząć, to stało się wczoraj wieczorem ale nadal nie mogę pozbierać myśli. Jesteśmy małżeństwem od 6 miesięcy. Uprawiamy seks często, lubimy też urozmaicenia. Często bawimy się też w klimatach lekkiej dominacji tj. on mnie przywiązuje do łózka, podnieca mnie to kiedy jestem mu tak poddana. Wczoraj też tak zrobiliśmy. Związał mnie i zaczął pieprzyć. Byłam niesamowicie napalona. Biorę tabletki antykoncepcyjne, ponadto zabezpieczyłam się globulką (tak na wszelki wypadek) bo lubię kiedy kończy we mnie. Więc w ekstazie, kiedy byłam już blisko orgazmu powiedziałam "M. WYPEŁNIJ MNIE!". Wtedy on na chwilę przerwał stosunek, wyszedł ze mnie (co mnie bardzo zdziwiło) i powiedział tylko, że zaraz mnie wypełni. Myslałam że zrobiło mu się słabo, zmęczył się albo złapała go sraczka - tak jednak nie bylo. Po chwili wrócił, w ręku trzymal sporą strzykawę, taką jak do nakładania kremu na torty. Powiedział wtedy, że zawsze chciał się tak zabawić. Za chwilę przyniósł też miskę z wodą. I...przewrócił mnie na bok i zaczął mi robić lewatywę!!! Nalał we mnie tyle wody, aż się ze mnie samo wylewało na pościel i kazał trzymać...Poczekał 5 minut, odwiązał mnie a ja wystrzeliłam z łóżka prosto do toalety...Nie odzywamy się do siebie od tamtej pory,ja nie wiem co mu do głowy strzeliło w ogóle z tą lewatywą!!! ale poczułam się strasznie upokorzona. Nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obudzić się
i nie opisywać głupich snów lub zboczonych upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to prawda a nie prowo to powiem Ci tak Hahahahahahahahhahahahahahhahahahahahaah:D:D::D:D::D:D::D:D::D:D:D::D::D:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja po prostu nie rozumiem
sama bym chciała żeby to nie byla prawda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bolało suczo???
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bolało suczo???
>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja po prostu nie rozumiem
Bolało :o chętnie bym mu też coś do tej dupy wsadziła ciekawe czy by mu było tak super :(, dodam, że zaraz po zrobieniu mi tych wlewów zaczął sobie trzepać i trysnął prosto na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wiele , czytałam sporo, ale takich jaj nigdy , BRAVO AUTOR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p;ll;;kl;;;;k
o jaaaa pierdole :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja po prostu nie rozumiem
widzę, że nie znajdę tu wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzu
Wsparcie, to możesz znaleźć u AA albo w innym Anonimowym :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tabletki antykoncepcyjne, ponadto zabezpieczyłam się globulką (tak na wszelki wypadek) bo lubię kiedy kończy we mnie. Ale po co :O? A ogólnie dobre sranie nie jest złe :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widzę, że nie znajdę tu wsparcia..." Chyba nie znajdziesz , natomiast dałaś mi sporo radości , dawno się tak nie turlałam ze śmiechu :) serdecznie pozdrawiam Dowcipną Panią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreleanieleo
o kurwa...poszczalem sie ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Tyle się naprodukowałam w temacie i dupa. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboooszka
oj tam,oj tam-jelito Ci dobrze przepłukał hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddddrrr
"rozpal mnie to by ci petardę wsadził i podpalił" hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko :) nic nie rób facetowi skończyły się pomysły nic poza :) wyprawiamy w łóżku różne rzeczy to tylko kwestia dogadania się co kręci, a co nie. Wystarczy jak mu powiesz że przesadził dla pocieszenia napiszę wielu mężów nawet by nie pomyślało co by tu urozmaicić więc i tak jesteś na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debileeeeeeeeeee
coś się komuś pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
Do "no ja po prostu nie rozumiem": Zgadzam sie w 100% z Wariancja: trzeba sie otwarcie dogoadac co kogo kreci, co sie akceptuje a co nie. Blad Twojego meza polega tylko na tym, ze nie przygotowal gruntu a nie na samej lewatywie. Robienie kobiecie lewatywy i przygladanie sie temu, co sie potem dzieje kreci ogromnie wielu zupelnie normalnych mezczyzn - to wspaniala mieszanka: troche sadyzmu i upokorzenia i duzo intymnosci. Podejmij otwarta dyskusje z nim na ten temat i na pewno sie porozumiecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily pan
hej powiem ci ze te bardzo lubie dominacje krece mnie te tematy sexi bieliza szpilki wysoki kozaki co do ciebie to twoj maz poszedl dalej zrobil cos o czym marzyl wiesz niektorych kreci np chlosta pokrzywami lyb podczas spaceru wlozenie pokrzywy w majty lub za stanik ja chcialby miec zone domine ty masz pana wiec musisz mu byc posluszna w sexie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalil mnie ten oto koment
kurwa powinnaś powiedzieć rozpal mnie to by ci petardę wsadził i podpalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
o jezu.....hahahahahahahaahahahaha fajny mężulek:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjihkl;23we4rd
Spelnil zyczenie swojej pani - Wypelnil ja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele jest żeczy kturych nie
wiemy albo nie rozumiemy albo trafił na jakiś filmik w necie albo jeszcze nie ujawnił swoich pragnień seksualnych nie chodziło o lewatywę tylko o inną wersje sexu analnego , wypełnił cie wodą i chciał wsadzić penisa ci w odbyt , pisze to poważnie i może to się wydaje obleśne wpisz w google enema and sex a będziesz w szoku i żeby nie było podaje to dla zaciekawionych i nie jak zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkkjk
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×