Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vortigern

Czy z podobnym wyglądem mam szansę na dziewczynę?

Polecane posty

Gość manio ciekawski=)
Celtowie przegrali. W Europie liczą się Germanie, Słowianie i różni tam potomkowie rzymian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski ...
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meja768
no raczej tak, tylko nie zapominaj o charakterze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfhfjfnf
Chcialbys tak wygladac hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnikaaaaaaaa
Haaaaaaa.... Z samym ochraniaczem na genitalia może bym sie i skusiła na takiego ale musial by wlosy obciąć bo w autobusie mozna by go pomylic z kobietą. Jeszcze raz haaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Jestem z tej samej planety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Tertio. Przegrali, bo nie ma ani jednego państwa utworzonego przez Celtów. Irlandii nie liczę bo sami Irlandczycy zapomnieli swojego języka w gębie i kulturowo są bliscy Anglosasom. Dodają specyficznego smaku całej kulturze anglosaskiej, ale nic więcej. Ich państwo to polityczna bida z nędzą, bez znaczenia i perspektyw w zakresie polityki międzynarodowej. Niestety zostali dość skutecznie spacyfikowani i wynarodowieni przez Anglosasów. Galowie zostali dużo wcześniej pokonani przez Rzymian i zromanizowani. Przegrali i już nigdy się nie podniosą bo właściwie ich już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 100 lat i tak będzie tylko
rasa sraczkowata w europie arabsko-murzyńsko-biała w usa latynosko-murzyńsko-biała tylko azja zostanie żółta i afryka czarna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
DKW Ale z tego nic nie wynika. Ktoś ma chęć, sentyment mówić w językach celtyckich i nic więcej. Nie wynika z tego, że potomkowie Celtów, dysponują jakąkolwiek siłą polityczną. Pomijam wybory w Walii. Cały czas mam na myśli ich realny wpływ na swoją historię i oczywiście historię Europy, że już pominę świat. Nie tworzą silnego i znaczącego państwa. Ergo nic nie znaczą, poza pewnymi kulturowymi wątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjniughkihu
a ja uważam, że powinniśmy zastanowić się nad kulturą neandertalską, bezsprzecznie mamy ich geny, homo s.s. kopulowali z neandertalczykami, czemu się o tym zapomina? chodźmy w skórach, malujmy w jaskiniach, grzebmy ram zmarłych, ludzie nie widzicie że zapomnieliśmy o naszych przodkach?! niech żyją neandertalczycy tak w skrócie można sobie gdybać o rasach, kulturach które były i wymarły zasilając NOWE kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjniughkihu
ja pierdole, ale za przeproszeniem co z tego wynika dla normalnych ludzi? owszem, genetycy jeśli chodzi o podatność na choroby pewnie takie rzeczy mogą badać, występowanie jakiegoś genu w populacji itp. historycy badając migracje ale kurwa co mnie to obchodzi? może jestem ignorantką, ale uznaję uniwersalne wartości i po nich oceniam człowieka a nie po składzie jego dna i fajnie kraje czy narodowości mają swoją kulturę bo odczuwają potrzebę kultywowania jej, a ja nie odczuwam potrzeby szukania czy 15 wieków temu jakiś mój przodek przywędrował z chuj wie skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to daje takim
nerdom jak nasz BSA +10 do długości członka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjniughkihu
tak, to odkrycie jest tak ważne i diametralnie zmieniło losy świata, nic już nie będzie takie samo ty jesteś pokręcony po prostu i dlatego nie masz dziewczyny, przejdź sie do terapeuty jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjniughkihu
przebadaj se krew, jak wyjdzie, że masz niektóre geny właściwie dla ameryki pd to się pewnie potniesz wiesz, wali mnie co zrobisz, po prostu Twoje roztrząsanie takich pierdół i nadawanie im ogromnego znaczenia w oczach znacznej większości ludzi jest śmieszne. i miej tego swiadomosc po prostu ale osoby z zaburzeniami cechuje to, że nie potrafią zrozumieć że ich wizja świata nie do końca może być ok, wg nich wszyscy wokół mają problem tylko nie oni. lecz mnie to rybka, nie moje życie, nie moje zdrowie psychiczne, nie moja samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
To jest bardzo intrygujące i potwierdza wiele wcześniejszych spekulacji. Kiedyś już o tym czytałem. W ogóle niesamowita sprawa, jak wiele się dziś możemy dowiedzieć. Jednak nie zmienia istoty sprawy. Historię piszą zwycięzcy, czyli ostatecznie Ci, którzy narzucają kulturę i język i to nie byli Celtowie. Celtowie zostali podbici i ich historia polityczna i historia ich kultury się właściwie skończyła, chociaż pozostali ich potomkowie, można powiedzieć wydziedziczeni ze swojej kulturowej spuścizny. Zapewne we Francji też istnieje trochę ludzi pochodzących od Celtów. Z pewnością mniej, bo inne uwarunkowania historyczne i geopolityczne. Francuzi nawet chętnie powołują się na Galów, chociaż jest to mocno naciągane ale urokliwe. Popatrz na historię Słowian zamieszkujących obszar między Łabą a Odrą. Zostały ich resztki, jeszcze chyba mniej niż Walijczyków, chociaż ich języki nadal jakoś tam żyją. Gdyby zbadać genotyp Niemców, to wielu z nich ma ślady pochodzenia od ludów słowiańskich. Na mapach wschodnich Niemiec widnieją nazwy za cholerę nie brzmiące z germańska. Jednak to niczego nie zmienia. Słowianie nad Łabą przegrali ich już nie ma w sensie politycznym i kulturowym. Ich resztki zapewne zostaną wchłonięte najdalej za lat 100. Owszem Celtowie mają się lepiej, bo są popularni, mają swoją legendę i poza przypadkiem irlandzkim, walijskim w historii ostatnich kilkuset lat, nigdy nie byli tępieni tak jak Słowianie przez Niemców, bo już wcześniej przegrali grę o władzę. Zatem wielu ludzi może i chcieć się przyznawać do pokrewieństwa ale to będzie rodzaj zabawy a nie powstanie ludu celtyckiego, który sięgnie po zagrabione dziedzictwo. Pamiętaj, że na zamkach siedzieli Anglosasi, Normanowie i to oni rządzili Celtami, którzy powoli tracili kontakt ze swoją przeszłością i językiem. Widzę, że masz sentyment do Celtów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
DKW Przeceniasz też znaczenie pochodzenia w sensie krwi. Ostatecznie liczy się tożsamość kulturowa, która jest najważniejszym obok interesów, budulcem jedności politycznej. Krew to najczęściej piękna legenda, o przodkach Piastach, Galach i tak dalej. Owszem Piastowie zbudowali państwo polskie, ale nie czarujmy się, współczesny Polak jest mocno oderwany od korzeni piastowskich w sensie krwi. I nie ma to istotnego znaczenia, bo liczy się dziedzictwo kultury, tradycji i oparte na nich poczucie wspólnoty. Oczywiście, że napływ obcej kulturowo i rasowo ludności jest zagrożeniem dla wspólnoty (przypadek Francji i wiele innych) ale to już inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Dla Anglosasów też ma - uczę się ich języka "For Drihtnes Weg" Pamiętaj, że oni rżnęli, Twoich ukochanych Celtów i raczej by się ten ponad tysiąc lat temu nie polubili :D Ja tam wolę swoje podwórko i spuściznę słowiańską. Niewiele o niej wiemy, ale zawsze to coś swojego i bliższego. Nie widzę powodu, dla którego, poza historycznym zainteresowaniem, miałbym zachwycać się Celtami, czy Germanami, tym bardziej, że Germanie byli i cholera, nadal są wrodzy, jakoś niechętni Słowianom. Albo się ich boją, jak Rosjan, albo ich lekceważą, jak Polaków, Czechów. Najbardziej imponują mi Normanowie, bo tacy ruchliwi, ale jako potęga, także należą do przeszłości. Gdybyś zrobił badania genetyczne mieszkańcom terenów podbijanych przez Wikingów, to pewnie krwi normańskiej mieliby sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Kropla krwi rozpłynęła się w celtyckim morzu, ale Celtowie jako lud, naród, już o tym dawno zapomnieli, przyjmując instytucje polityczne i w znacznej mierze kulturę, narzuconą im przez najeźdźców, przestali być więc odrębnym ludem, stali się nowym ludem, narodem z nową tożsamością i żadne wyniki badań genetycznych, już tego nie zmienią. Drążysz temat od strony, która jest już dawno zamknięta. Celtowie politycznie i kulturowo prawie nie istnieją. W żaden sposób nie można ich porównać do Słowaków, którzy przez tysiąc lat nie mieli własnego państwa, ale zachowali język i kulturę. Słowacy istnieją jako byt polityczny, kulturowy, językowy i coś tam znaczą. Celtowie to tylko urokliwa historia i legenda, która tak Ciebie fascynuje. Zapomnieliśmy jeszcze Szkotach, ale i oni przegrali z Anglikami, chociaż trzeba przyznać, że w znacznej mierze zachowali odrębność, ale też zapomnieli języka w gębie. Pytasz dlaczego razem płodzili dzieci? Zwycięzcy biorą wszystko, także kobiety. Zwycięzcy wchodzą w obcy lud, ale już po upływie pierwszego pokolenia, nie są tak bardzo obcy, więc ludzie się do siebie zbliżają. Zaczynają łączyć ich wspólne interesy, dawna nienawiść ustępuje niechęci, niechęć ulega zapomnieniu, więcej łączy niż dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×