Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marianna pe *

mały domek

Polecane posty

Gość marianna pe *

szukam czegoś do 80m, prostego, nowoczesnego jak ładna bryła, to beznadziejne rozwiązanie musi być kotłownia z pralnią + okno tu dodam okno w kotłowni i zmienię układ okien na narożne w sypialniach myślę ,że dla 2 osób taki wystarczy http://gotowe-projekty-domow.pl/mt_sepia.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena k.
Moim zdaniem mały domek to kiepski pomysł. Dlaczego? Przede wszystkim nie wszystko możecie tam umieścić. Zobaczcie - http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria Takie schody wymagają dużej nieruchomości. Czy nie marzyło się Wam coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrhkhzfghxiodguosfu
Tu jest strasznie dużo pomysłów na urządzenie małego domku http://adf.ly/Al2V6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
ładne domki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
dalej mam ...mętlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
ma ktos pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
niby dlaczego mały domek to kiepski pomysł? trzeba mierzyć siły na zamiary. mały dom łatwiej ogrzać, szybciej posprzątać... po cóż stawiać od razu wielki moloch, a potem drżeć o to żeby prądu nie odcięli? jak już będziesz na etapie myślenia o ogrzewaniu, polecam rozejrzeć się w kotłach CO. my załatwiliśmy niedrogo sprzęt od Dziubarczyka - dopasowali nam moc kotła do wielkości budynku, także nie grzejemy ponad miarę, a rachunki przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadasd
mimo to dla mnie 100 metrów to byłoby minimum. Strasznie nie lubię klitowatych pomieszczeń, pokój co ma 10 metrów to porazka. A tam największepomieszczenie nie ma 20 m, ja to wsłany pokój zawsze miałąm 22 metry i mi się nie wydawal wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczenta
Mały domek to pomyłka, bo wiele rzeczy nie zmieścicie w nim. W jaki sposób wstawicie np. takie meble - http://www.sklep.meble.pl/p122290,stol-s-18-90x170x250-2x40-8-krzesel-k-41.html w małej kuchni? Nie da się... Tak więc radzę od razu postawienie na dużą nieruchomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadasd
ten Ricardo jest ładny, podoba mi się z zewnątrz i ta przeszklona sciana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk karski
Marczenta czy jakoś tam, ma rację. Będziecie mieli mały domek to niewiele rzeczy w nim zmieścicie. Wszystkie meble zajmują mnóstwo miejsca, szczególnie jeśli np. chcecie wstawić stół z krzesłami. Tak więc lepie od razu zdecydować się na taką inwestycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, ze maly domek jest swietnym pomyslem. Jest przede wszystkim ekonomiczny, nie wydajesz majatku na ogrzewanie, jest cieplutki, a jesli bedziesz potrzebowac wiecej miejsca to przeciez zawsze mozesz rozbudowac. To juz nie te czasy, zed budowalo sie ogromny dom 2 pietrowy, w ktorym mieszkaly 3 pokolenia. Nowoczesne budownictwo jest zupelnie inne i dom ma byc przede wszystkim ekonomiczny i niedrogi w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomax
Mnie bardzo podobają sie domki firmy www.arthauss.pl. Gdybym miała pieniadze zaraz bym budowała i te rozwiązania ekologiczne - eksploatacja nie jest tak kosztowna jak stare budownictwo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba ale domek powyżej 80 metrów , projekt sójka 2 ale zawsze można projekt zmniejszyć , ale domek strasznie mi się podoba taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×