Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NauczMnieGotowac92

Co można zrobić z tego do jedzenia?

Polecane posty

Gość NauczMnieGotowac92

Hej! Proszę o pomoc. Codziennie w pracy opycham się słodyczami. Już nie mogę na nie patrzeć. Zdecydowałam, że będę robiła sobie do pracy jakieś pyszne jedzonko. Do pracy mam na 9-tą, więc spokojnie mogę wstać rano i coś zrobić. w lodówce mam pierożki tortellini z farszem mięsnym, pierś z kurczaka, pomidory, żółty ser, jajka... itp. Mam całą lodówę. Proszę o jakieś pomysły. I jak ktoś ma jakieś pomysły na sosy np. ze śmietaną do makaronu to też z chęcią poczytam :) Jeśli ktoś ma chwilkę czasu to bardzo proszę o odzew :) To mój pierwszy raz tutaj, proszę o wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za róznica czy zjesz
ciastka czy makaron albo pierogi z zawiesistym sosem? I tak ci w dupe pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg standartow kafe
pierożki tortellini z farszem mięsnym, są robione przez ciebie> Smietanę też ubijałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (:
sałatkę gyros, sałatkę z gotowanych jajek + kukurydz+por+majonez sałatkę z kurczakiem+sałata, oliwki, pomidor, ogórek, może być feta kanapka z piersi kurczaka+sałata+ser+pomidor+majonez tortilla z piersią i serem zapiekana albo na suchej patelni podpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy na temat
jak schudnąc 100 kg w dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgdfvcx
a moze salatka z kurakiem papryka kukurydza ogorkiem pomidorem cebula,,sosik gyros majonez ketchup ..napchasz sie na pold nia. zdrowo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgdfvcx
albo salatkja jakas i do tego cos na cieplo ,moze jakis filecik z indora albo kuraka by pasowal. ja pracuje od tez od 9tej mam przerwe od 1 do 2 i jem taka salatke to mam spokoj do wieczora,albo zjem jakas . lub ugotuj sobie cos w domu na zeby miec na jutro--np. miesko z sosikiem.(ja lubie pyzy w sosie pomidorowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkgdfvcx- tylko widzisz nie przepadam za połączeniem ketchupu z majonezem, w ogóle nie lubie takich dodatków, wyjątek to sos czosnkowy, myślisz że mogę go dodać do reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano usmażę pierś. Zrobię pyszną kanapeczkę z tym mięskiem, z sałatą, pomidorkirm i cebulką. A w sobotę po pracy zrobię tą sałatkę gyros co mówiłaś dla chłopaka bo on uwielbia :) Dziękuję bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgdfvcx
sosik mozesz zronic jaki chcesz.czosnkowy bedzie tez pasowal kup do tego przyprawe gyros pycha jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
No to cię "nauczyli" gotować :D Chemiczne przyprawy i majonez :D A gyros to jest owszem, dobry, ale jako danie a nie utaplana w majonezie paciaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×