Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Otulka dziękuje trzymaj się w szpitalu nie jest źle najważniejsze że masz opiekę dobrą u nas spokojnie ale najgorsze że na gardło nic nie można brać a sola płukac nie nawidzę pospałam troche funiak nic nie pisze tez sie zastanawiam co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWBUD
ktoś z pyrtynic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWBUD
wrocławskich partynic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Kwiteniowka2013 a też mam wizytę 17-tego za tydzień. Ale późno bo o 20:30 Monika_kwietnowka ja podobnie jak ty mam wyciek z piersi, co sobie pierś wyczyszczę z zaschniętej siary to za jakiś czas znowu jest. Karolowa super mebelki, gratuluję zakupu. Przyszła młoda mama u mnie w szpitalu dają karteczki z wykazem rzeczy i dokumentów z którymi należy się zgłosić jak zacznie się akcja porodowa. Otulka zdrówka i szybko wracaj do domciu. U mnie weekend spokojnie, choć zaczyna mnie gardło boleć i katar się pojawia. Muszę z tym walczyć żeby mnie nie rozłożyło. Synek już zdrowy po tygodniowej przerwie wrócił do przedszkola i czekała dla niego od mikołaja paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny🌼 powoli przyzwyczajam sie do zimy :) i mam nadzieje ze bedzie bialo na swieta, a nie bloto :( bylam wczoraj u mamy ktora oczywiscie zrobila zapas ciuszkow dla Malego, sliczne sa :) i za Waszymi radami i wlasnymi doswiadczeniami, sklaniam sie ku temu zeby nie zmieniac lekarza ale szpital wybrac ten dalszy i nowszy :) pozatym nasz szpital nie wiadomo jak bedzie funkcjonowal w Nowym Roku bo maja problemy :) wiec mysle ze bedzie to najlepsze wyjscie... zastanawiam sie tez nad szkola rodzenia, ale w tym roku to mam tyle jeszcze na glowie ze chyba nie dam rady i zaczne dzwonic w Nowym Roku zeby sie dopytywac i zapisac, chyba nie bedzie za pozno...? Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc to chyba nie jest duzo 100 cm, ja tez tyle siegam :) to sie synus napewno ucieszyl ze Mikolaj o nim nie zpaomnial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc to chyba nie jest duzo 100 cm, ja tez tyle siegam :) to sie synus napewno ucieszyl ze Mikolaj o nim nie zpaomnial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczył że jest dla niego paczka to powiedział "znowu paczka od Mikołaja??" tyle słodyczy dostał na mikołajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie wszystko ok. Ze szpitala wróciłam w piątek wieczorem. Po antybiotykach dożylnie CRP spadło do 9 i ordynator pozwolił kontynuować leczenie w domu. Zrobiono mi szczegółowe, bardzo drogie podobno badania, które wykluczyły infekcyjność i to, że przy porodzie ja albo dziecko moglibyśmy dostać sepsy, więc w miarę luz. Lekarze nie wiedzą od czego mam to CRP, podejrzewają stan zapalny, ale to już będę leczyć po porodzie. Pozostałe wyniki (poza CRP i leukocytami) wzorcowe. Hemoglobina wysoka, bakterii w moczu brak. Zrobiono mi USG połówkowe, potwierdzono, że będzie dziewczynka. Dzidziuś na razie mały ok. 350 gram. Przydał mi się ten pobyt choć było okropnie i smutno tyle kilometrów od domu. Leżałam z 4 dziewczynami (dwie po terminie) i dowiedziałam się masę praktycznych rzeczy dot. opieki nad dzieckiem i samego porodu. Zobaczyłam też, czym są prawdziwe problemy, typu zatrucie ciążowe, zapalenie nerek itp. I mimo że samą dalej męczą mnie bóle brzucha i jakiś dziwny ucisk w dole, to staram się być pozytywnej myśli. Pozdrawiam wszystkie i życzę zdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia-------------------córcia-------------.--6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------5------ - --------11.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------synek--------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------córeczka-----------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry my tez po weekendzie leniwie wczoraj bolał mnie brzuch po południu i przespałam trochę potem poleżałam dobrze że mąż byl funiak nawet nie wiesz jak sie cieszę że tak super poszło martwiłyśmy się dziewczynka wpisz się w tabelkę my też mikołaja mialysmy byłam po paczkę w przedszkolu i barbie wymarzona też była teraz paulinka sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie!!!! Otulka - trzymam kciuki żebyś szybko do domku wróciła!!! Funiak, super że z Wami też wszystko w jak najlepszym porządku:D My byliśmy dziś na usg połówkowym - wszystko super, w normie, dziecko bardzo ruchliwe, no i będzie synek ;D bardzo się cieszymy, że wszytsko dobrze, jak zobaczyłam minę mojego męża to az się n atym foteu popłakałam ;D Miłego dnia wszystkim!!!!! buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak witaj po parodniowej przerwie, ciesze się że z dzidzią wszystko dobrze :) bożka 2930 nie ma to jak radość dziecka, mój dostał ciastolinka i też przez ten czas jak był w domu to cały czas z tej masy robił nam ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia-------------------córcia-------------.--6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------5------ - --------11.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------synek--------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-------------------synek-----------------5--------- --- ----19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------córeczka-----------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnieszabyc
dagaa sama się wzruszyłam czytając twój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę starszą tab wkleiłyście, bez niektórych wpisów ;) Funiak fajnie, że już w domku. Mnie to coś od 2 dni boli z tyłu z lewej strony, mniej więcej tam gdzie jest nerka i martwi mnie to, bo ból czasem jest nie do zniesienia jak siedzę, jak nie przejdzie to będę musiała iść do lekarza:/ NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu Nadziejka mała--------córcia----------------6------------------05.04 .2013 mniejszabyc-----------córcia---------------6----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------6----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------6--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------6---------- -------08.04.2013 olabia-------------------córcia-------------.--6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------6----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------6------ - --------11.04.2013 madzisn..................synek.............6............ ........11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------synek--------------5------------------16. 04.2013 monika_kwietniowka-----synuś------------ 5-------------------17.04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona--------------------synek------------- 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------synek------------------5--------- --- -------19.04.2013 Funiak-----------------------córka----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja biorę nospę fortę i też mnie jeszcze boli brzuch. Dzisiaj rano to mi polowa brzucha skamieniala nawet na sekunde. Mam nadzieje ze to nic niepokojącego i wszystko dobrze. Ja polowkowe mam za tydzien we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki 🌻 z tymi bólami to ja tez mam:/ raz brzuch, raz plecy, a to innym razem gdzies w boku dziubie... i jak coś bardziej boli to też nospą sie ratuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bóle brzucha no spa zwykła ale mam 19.12 wizyte poprosze o forte e ona jest na receptę ??? daggaaaa gratulacje chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, byłam na badaniach i krzywa cukrowa ok, ale jestem na granicy anemii mimo ze brałam zelazo w zestawie witamin, dobrze ze jutro ide do lekarza to zapytam. Jeszce w piątek tak się wieczorem żle czułam, ból i ciągnięcie brzucha i ratowałam się no-spą. musze poprosić lekarza o no-spę forte bo ona na receptę jest, a jedna mi nie pomaga i zawsze muszę wziąść dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też w szpitalu kazano zażywać No-Spę na bóle brzucha. Takie twardnienie czy wypychanie brzucha z jednej strony to często po prostu kręgosłup albo główka dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli macie niską hemoglobinę, to starajcie się jeść jak najwięcej buraczków, wątróbki i innych produktów bogatych w żelazo. Czasami jednak jest tak, że organizm po prostu nie wchłania prawidłowo żelaza i na to nic się nie poradzi, trzeba brać zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nospa forte jest na recepte, ale nospa zwykla ma dawke 40 a forte 80 mg, wiec mysle ze wystarczy wziac dwie naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tymi burakami, barszczykami i wątróbką to już patrzeć nie mogę, a mój kochany mąż jeszcze wczoraj dokupił mi jakieś soki wielowarzywne- smak ohyda ale wypiłam :-( Wydaje mi się że rozpoznaję już kiedy dzieciątko mi się rozpycha i np. ręką delikatnie tak jakby ją przesunę, ale w piątek to masakra tak się fatalnie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×