Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jnjjknjknk

36tydz

Polecane posty

Gość jnjjknjknk

dziewczyny dzis jak wstalam lekko pobolewa mnie brzuch jak na okres,1rwszy raz mam tak w ciazy..czy to normalne? dziecko kopie jak zwykle,brzuch nie jest twardy-tylko to dziwne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkll
Tak to już pod koniec bywa. Coraz więcej dolegliwości. Jeśli się martwisz to skontaktuj się z ginem albo położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjjknjknk
zastanawialam sie czy nie jechac do szpitala bo maja gin dzis nie przyjmuje i nie moge sie dodzwonic..ale ten bol nie jest jakis silny,dziecko sie rusza wiec poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaw37
Ja jestem w 37 i też zaczęły mi się takie bóle - pewnie skurcze przepowiadające. Dziecko się rusza, ja nie panikuję. w końcu to 37 a nie 7 tydzień ciąży. Poród niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanikk
Chcesz to jedź ale jeśli nie ma skurczy to pewnie cię odeślą. Ale może warto poprosić o ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
tez mnie 2 dni tak bolało po godzinie, potem zaczęła sie jeszcze gwałtownie ruszac - byłam na ktg, wszystko jest ok a bóle przeszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjjknjknk
dziewczyny...caly dzien czuje sie tak jakbym miala dostac okres..ten charakterystyczny lekki bol brzucha...nie chce siac paniki bo jestem sama z 2latkiem,maz w delegacji... czytalam ze to normalne ale czy ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjjknjknk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama 86
jestem w 35 tc. ostatnio mialam taki bol caly dzien i cala noc. to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×