Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marakaska

serwis obiadowy - który wybrać?

Polecane posty

Gość mefciia
Ja wybralabym ten z Luminarca bo jest bialy a to znaczy prosty i klasyczny. Nie lubie zadnych kolorowych nadrukow, slaczkow i pozlocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Też wybrałabym białego luminarca. W domu mam tylko białą zastawę, na co dzień właśnie prostego luminarca, a porcelanę z ćmielowa (rococo). W mojej opinii biała gładka zastawa to najlepszy wybór, bo daje najwięcej możliwości aranżacji stołu - będą do niej pasować dodatki we wszystkich kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z podanych wzorów zdecydowanie
ten cały biały ładny też ten ze złotymi liniami, ale mógłby byc problem w zmywarce i mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
luminarc to przezytek.Poszukaj jeszcze napewno znajdziesz cos ładniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakaska
dzięki za opinie :) na serwis mogę wydać max 100 zł, skoro luminarc nie jest wart uwagi, to może podrzucicie linki z jakimiś godnymi uwagi zestawami mieszczącymi się w tym zakresie cenowym? bo ja niestety nie mam rozwiniętego zmysłu estetycznego i nie potrafię wyłowić 'perełek'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bootsyyy
ten całkiem gładki biały... dla mnie wygląda jak z taniej stołówki :O sorry jesli juz gładkie to moze ciekawsza forma a nie jak z baru mlecznego, taka bida? To ma byc zwykły codzienny zestaw do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakaska
to ma być codzienny zestaw obiadowy, mam już porcelanę 'od święta' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINAAAAAAAAAAAAA79
http://allegro.pl/talerz-plytki-26-cm-fryderyka-kremowa-wawel-i2458489492.html JA DO CODZIENNEGO UZYTKU MAM TEN....JEST PIEKNY....I OD TEGO FACETA DOSC TANI... WEZ PO 6 TALERZY NA POCZATEK,A RESZTE SUKCESYWNIE DOKUPUJ... TE Z LUMINARKA NIE WARTO BRAC....TE BIALE,KLASYCZNE SA CALKIEM OK,ALE ZA TE CENE MOZNA MIEC COS LADNIEJSZEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINAAAAAAAAAAAAA79
A IDENTYCZNY,BIALY MAM "NA SWIETA"....BIALY JEST JESZCZE TANSZY A MOIM ZDANIEM,JESZCZE LADNIEJSZY:) PO PROSTU ZACZELAM KUPOWAC TEN ECRU I TAK JAKOS...POSZLO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINAAAAAAAAAAAAA79
POZA TYM PRZEZ INTERNET KUPUJAC NIE WIDZISZ ODCIENIA BIELI...LUMINARC MA OK TE BIEL...CZYSTA... ALE NP TEN SERWIS ZE ZOTYMI LINIAMI(TEN WKLEJONY)NA PEWNO MA ZIMNĄ,TRUPIĄ BIEL;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z linków autorki
najmniej podoba mi się właśnie ten cały biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOKIJUHYGTF
NA "CALYM BIALYM"NAJLEPIEJ PREZENTUJE SIE POTRAWA:) W ELEGANCKICH KNAJPACH W SWIECIE DLACZEGO SA BIALE TALERZE? DLATEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale ale
ta fryderyka to trochę babcina jest moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefaer5gzaqer
"2 i 3 mi sie podoba, najbardziej 3 , pierwszy wioska zacofana,serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 i 3 są delikatne
i te bym wybrała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Ciekawe rzeczy do domu od firmy Florentyna ostatnio znalazłam na stronie www.agdchrosciel.pl . Polecam tę markę i ten sklep. Przede wszystkim jakość, ale za rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Najwyższej jakości porcelana Chodzież to jedne z asortymentów jakie znaleźć można w sklepie www.helios-szkło.pl . Ja tam zaopatruje się w szkło z Krosna ale nie umknęła mojej uwadze oferta z Chodzieży i Ćmielowa . Każdy tam znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolina
Naprawdę duży wybór niedrogich i dobrej jakości serwisów znajdziecie w sklepie Dajar. Bardzo ładny i praktyczny kupiłam tam mojemu bratu na nowe mieszkanie. Zestaw składa się z 18 elementów jest bardzo elegancki i zarazem nowoczesny. Zresztą sami zobaczcie i oceńcie http://sklep.dajar.pl/komplet-obiadowy-porto-18-elementowy-ambition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście przepiękny jest ten serwis :) ostatnio dostałam w prezencie podobny - czysto biały i kwadratowy, zakupiony w Tesco. Super jakość, talerze są naprawdę porządne i bez żadnych skaz. Białe i proste talerze to chyba najlepszy wybór, bo do wszystkiego pasują i są bardzo eleganckie. O wiele przyjemniej się nam z nich korzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serwis za 300zł ?raczysz żartować 1,5ys czy 3 tys,to jest serwis ,z porcelany,i coś na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serwis obiadowy kupiłem w .palson-polska pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taką "codzienna zastawę" kupowałam na www.dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/talerze-obiadowe bardzo ładna :) nie zachodzi w zmywarce. Zdecydowanie polecam jak ktoś planuje zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wam się podoba taki zestaw? Mnie bardzo przypadł do gustu, tylko jak zwykle pozostaje mały dylemat związany z ceną. Mógłby być nieco tańszy, ale chyba i tak się zdecyduję ze względu na to, że z jednej strony jest taki typowo elegancki, a z drugiej świetnie nadaje się też do codziennego użytku. http://alekxs.pl/produkty/max/2396_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×