Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majmajmajmaj

Kolory w pokoju prosze o porade

Polecane posty

Gość majmajmajmaj

Witam wszystkich. mam dylemat odnośnie dodatków w pokoju, który jest jednocześnie sypialnia i pokojem dziennym. Otóż jedna ściana jest w nim w kolorze bardzo intensywnej, cieplej oliwki, pozostałe w bardzo jasnym kremie, okna maja białe obudowy. Pytanie jaki wybrać kolor rolet? Myślałam o oliwkowych i do tego dla ożywienia wrzosowe, takie filoetowo-różowe intensywne zasłonki (makarony tzw) i tez filoetowo-różowa narzuta na szerokie łóżko, ale zastanawiam się czy to nie za bardzo pstrokato. Co myślicie? Z góry bardzo dziękuję za porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej oliwki i kremu
daj więcej kremu + limonkowe dodatki np kremowe materiałowe zasłony i limonkowe rolety kremowa narzuta i limonkowe + oliwkowe poduszki z tym wrzosem może być ciemno i choć połączenie ciekawe - mi np szybko by sie opatrzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmajmajmaj
tylko, ze 3 sciany i sufit sa kremowe - zaslony w tym kolorze sie zleja ze scianami :/ O fiolecie myslalam takim raczej na pograniczu ciemnego rozu, takim zywym, nascyconym... W sumie takie dodatki mozna sobie ymienic za jakis czas (firanki+narzuta czy inne pierdolki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej oliwki i kremu
kobieto, nie szukasz rady czy inspiracji, tylko potwierdzenia, że będzie pięknie. Będzie, bo to Twoje mieszkanie i Twój gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmajmajmaj
:P fakt, to moje ulubione kolory, ale wiem, ze moj wybor jest nieobiektywny i moze sie okazac porazką :P Dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór nie może być obiektywny
to Ty będziesz codziennie patrzeć na ten pokój, w nim zasypiać i i się budzić. Ta limonka o której mówię to taki jasnozielony kolor, więc w sumie można ją uznać za świeżą soczystą zieleń młodej trawki. Od razu lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja mam rolety w kolorze... hmm... bardzo jasnym ecru, tak bym określiła. Moim zdaniem są wspaniałe, ponieważ chronią przed słońcem, ale w pokoju nadal jest jasno, a poza tym ten kolor pasuje do wszystkich dodatków. Ostatecznie łatwiej wymienić zasłony czy narzutę niż rolety, prawda? :) Więc polecałabym jakiś uniwersalny kolor rolet. A dla rozjaśnienia oliwki mi też bardziej pasuje ten limonkowy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ta oliwke rozjasniac?
moim zdaniem jesli 3 sciany i syfit sa jasne do rolety i zaslonki powinny byc ciemne kontrastowe, intensywne barwy, fiolet brzmi oryginalnie z oliwkami i kremem, ja bym bardziej stawiala na klasyke czyli czekolade, wzglednei bardzo ciemna oliwke wpadajaca w braz, a jesli juz fiolet to zdecydowany fiolet sliwka a nie z rozem, istotne tez by fiolet nie byl odcieneim pogrzebowym tylko bardziej kwiatowym, nie burym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×