Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annnettta

zdradziłam męża - mam niesamowite wyrzuty sumienia

Polecane posty

Gość annnettta

hej. pisze bo jakoś musze to z siebie wyrzucić. mam 33 lata, męża, dwie śliczne córeczki, które chodzą już do szkoły, pobudowany dom. pracuje w supermarkecie, mąż 10 lat starszy jeździ na tirach. zawsze co niedziela do kościoła, co roku w lato jeździmy w wakacje nad morze, a zima w ferie w góry. normalne życie w niewielkim podwarszawskim miasteczku. ogólie monotonia. do sklepu, w którym pracuje często przychodził robić zakupy pewien młody chłopak. szalenie przystojny, świetnie pachniał, modnie ubrany. zawsze coś zagadał, sympatyczny bardzo. znalazłam go na jednym z portali społecznościowych, zaprosiłam. okazało się ze nie taki młody bo 28 lat ma. z "dzień dobry" przeszliśmy na "cześć", wymieniliśmy się tez numerami gg i sporo rozmawialiśmy. dużo i ciekawie mówił o życiu, swojej pracy czy polityce. fascynować mnie zaczął, czułam że strasznie iskrzy. wczoraj przyszedł do sklepu wieczorem jak już kończyłam zmiane. zaproponowałam kawę, poszliśmy do kawiarni, bawiłam sie doskonale, nawet nie wiem kiedy zrobiło się tak późno ze lokal zamykali. zaproponowałam że go odwioze pod dom, a w samochodzie ...stało się palnąłam jak to bardzo mi się on podoba i utonęłiśmy w pocalunkach, po czym przenieśliśmy się na tylne siedzienie i zrobiliśmy TO! naprawde było bosko. otrzeźwienie przyszło w domu. cholera co ja najlepszego narobiłam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz^kamóflarzó
Mąż tirem do kościoła jeździ ?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz^kamóflarzó
P.S. Zrobiliście to, tzn ? Wymieniliście się historyjkami z gum Donald, rzadkimi pokemonami Tazo z czipsów czy żołnierzykami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświeć nas, zo zrobiliście?
Wzięłaś penisa w usta i łyknęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, masz kochanka. Nie spierdziel tego . Nie mów tego mężowi i zachowaj dyskrecję. Chłopak będzie chciał kontynuować ten romans teraz zależy wszystko od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Vera vera. Ty nie popełniasz błędów życiowych? Kur.... robi to ta kasę. Powinnaś napisać : jak się czują córki mając mamę która jest kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja jestem doskonała, tylko świat chooyowy. :classic_cool: I nie,maj dir, kurrwa to charakter a dziwka to zawód (wątpliwy, bo wątpliwy, ale jakiś :classic_cool:). I Ty też się niczym od niej nie różnisz, tchórzliwy kurrwiarzu. Taki z ciebie facet jak ze mnie bujający się na drzewie makak jawajski. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a Vera-ściera już na posterunku. wszem i wobec musi dopierrdalać ludziom, którzy postępują inaczej niż jest w jej wizjach:-) i jeszcze te żenujące buźki "COOL" w postach. vera to stara kurrwa. vera yebana jest vere trzeba pierrdolić. vera to damski pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
vera ,a ty kim jesteś skoro zapraszasz ludzi na śniadanko.a annetce gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, atake prawiczka-nałogowego onanisty. Chyba skakłę i płakłę. :D To nie są moje wizje, to są odgórnie przyjęte normy etyczne, których należy przestrzegać, żeby sobie móc spojrzeć w twarz. 🖐️ Zaraz dyskusja przyjmie inny tor - jak to cywilizacja i wiara chrześcijańska nas zniewoliły. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jestem, Otto? Gościnną osobą. Nigdy nikogo nie zaprosiłeś na śniadanie? Ja tak mam, że chętnie goszczę - czym chata bogata, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się Vera nad Tobą, wiesz.... Wchodzisz na topiki różnych osób o ich obrażasz. Nikt Ci złego nie robił, nikt pierwszy na Ciebie nie bluzga a Ty jakaś taka skrzywdzona przaz życie jeździsz po ludziach.... W dzieciństwie byłaś skrzywdzona? Zazdrościsz? Autorka tego topika napisała że była przykładną żoną. Dopadła ją słabość i coś pękło. Vera pomyśl nad swoim życiem, chyba że masz taką osobowość ze Cię to kręci wypisywanie wulgaryzmów i obrażanie kogoś. Mam wrażenie że nie jesteś szczęśliwą i spełnioną kobietą. I tu możesz pisać różne rzeczy że to nie prawda ale nie obrażaj nikogo. Vera...życie przed Tobą i nie zepsuj tego. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
annetka choć ma doła to jest szczęsliwa , od oceniania jej jest jej mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
nie ,nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46679090
ANETTA TO TY?????????????????????????? pamietaj kij ma dwa konce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma wspólnego moje dzieciństwo z bluzganiem głupich szmat? Miałam dzieciństwo nader udane, ojciec z mamą żyli w zgodzie i widziałam co to znaczy kochać małżonka i go szanować. Jej maż zarabia na chleb rozbijając się po świecie w obskurnych tirach a ona, co? Ma chwile słabości. :O Jako stara autostopowiczka wiem, bo widziałam nie raz i miałam kontakt z kierowcami tirów. To nie jest łatwa i przyjemna robota. I chociażby z tego powodu powinna mieć do meża szacunek, bo chałupy nie wybudowała z tego tysiączka co go dostaje z jakiegoś Tesco czy innej Stonki. 🖐️ A ty, Szczecin nie masz prawa mnie pouczać. Powiedz żonie, ze ją walisz po rogach, okaż odrobinę klasy i męskości - to może wezmę sobie twoje zdanie do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeszcze" 🖐️ A jak zdradzisz to jej powiesz, że zaliczyłeś jakaś przypadkową rurę, bo ci sie marzył anal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie smuc sie
pewnie maz tez korzysta tirowek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale każda inna będzie przypadkowa, bo żonę już masz, ją podobno wybrałeś i jej przysięgałeś, czyż nie? A ty chciałbyś żeby małża cię po porożu waliła z jakimiś typami niewiadomego pochodzenia? Ja nie szanuję tylko ludzi głupich, a ty nie szanujesz teoretycznie najbliższej ci osoby i same siebie zresztą tez. Kto ma większy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
anetka niech zdradza skoro on ją fascynuje ,szczecin niech znajdzie sobie najcudowniejszy tyłek do anala ,ty vera popijaj nocami piwko ,czy wtedy świat nie będzie piękniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiinyyy
Shinybox, to strona, która oferuje Ci pudełeczko z zupełnie darmowymi kosmetykami dopasowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb. Jedyne, co musisz zrobić to zarejestrować się z mojego linku polecającego, a potem zdobyć parę osób, które zrobią to samo. Nie ma żadnych kosztów, ani nic trudnego w tym. Nie jestem jakimś robotem, czy pracownikiem firmy, nie ma żadnej ściemy. Sprawdź, przekonaj się, zupełnie nic nie tracisz, a nie dowiesz się tego jeśli nie spróbujesz. Liczę na Waszą pomoc, przy której sami możecie coś zdobyć. Sprawdź zanim przejdziesz obojętnie. Pozdrowienia! (bez spacji w http) ht tp://shinybox.pl/?ref=6c8bb7d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzznowu ta sama
Miszcz^kamóflarzó Mąż tirem do kościoła jeździ ?!?!?!?! :-D Padłam ze śmiechu dziekuję z apoprawę humoru A AUtorka.... mam nadzieję, ze stracisz wszystko co masz najcenniejszego, bo na to nie zasługujesz... ludzie sa obrzydliwi i nie zasługują naszczęscie, Ty swoje własnie spierdoliłaś gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otto masz racę. Mnie nie przeszkadza jak ktoś się wypowiada i ma odmienne zdanie jak Vera. Tylko niech nie obraża przy tym nikogo. Nie mam zamiaru z nią pisać o tym kto ma racę bo to nic nie da. Nie mam zamiaru spędzić tyle czasu przed netem pisząc z nią. Ona pewnie całą sobotę tu spędzi na kafejce. Ja wolę to zrobić z przyjaciółmi. Idę śniadanko zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my się chyba znamy!!!!!!!!
pisze bo jakoś musze to z siebie wyrzucić. mam 33 lata, męża, dwie śliczne córeczki, które chodzą już do szkoły, pobudowany dom. pracuje w supermarkecie, mąż 10 lat starszy jeździ na tirach. zawsze co niedziela do kościoła, co roku w lato jeździmy w wakacje nad morze, a zima w ferie w góry. normalne życie w niewielkim podwarszawskim miasteczku. ogólie monotonia. Hej Aneta! My się znamy!!! :-D Jeszcze mogłas dopisac rozmiar buta i stanika oraz ile cm ma Twój maż :-O my się znamy , jesteśmy z sąsiedztwa. Uważam, ze jesteś strasznie głupia i nigdy bym się tego po tobie nie spodziewała :-O Możesz być pewna, ze mąż się dowie, właśnei zrobiłam screena strony, bo kurew nienawidzę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecin - no właśnie mnie obrażasz i moją rodzinę przy okazji. Jaki smutny i mały człowiek musi być z ciebie...Tak sobie myślę, a może to gdzieś przeczytałam, co jest prawdopodobne, ale się z tym zgadzam - "Masz moje słowo". Jeżeli jesteś uczciwym człowiekiem to to zdanie wystarczy każdemu, żeby ci uwierzyć. A ty kim jesteś skoro twoje słowo jest warte mniej od funta kłaków? Z przyjaciółmi obcowałam wczoraj, dzisiaj czeka mnie dzień z herbatą przed komputerem, bo mam deadline. Nie pracuję na etacie, więc weekend mogę sobie robić w dowolne dni tygodnia i nie czekam z utęsknieniem na sobotę, żeby wyjść z domu. :) Tak nawiasem...małżeństwa, które znam spędzają weekendy raczej razem, bo w tygodniu nie mają czasu na nacieszenie się sobą. Ty idziesz na piwo i wyczajkę pojemnej doopy a żona co? Zostanie z dzieckiem a w międzyczasie będzie prała, sprzątała i gotowała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my się chyba znamy!!!!!!!!
no i co AUtorko? gdzie jesteś??? Moze chciałabyś pogadac z moim mezem, który chętnie pogada wkrótce z twoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×