Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojjljljljlljlj

Ile metrów 2 Salon, Kuchnia, Jadalnia ?

Polecane posty

Gość jojjljljljlljlj

witam serdecznie , dom jest mały 103 m 2 Pomieszczenia w projekcie Rzut parteru 1 przedsionek 5,25 2 w.c. 2,15 --większa łazienka będzie na poddaszu 3 hall z komunikacją 7,05 4 kuchnia z jadalnią 11,35 5 pokój dzienny 19,55 6 pokój11,80 razem 57,15 Kuchnia z salonem i jadalnią będzie otwarta Tu pytanie czy te wymiary są ok, bo wydają mi się strasznnie malutkie wnętrza, nie mam porownania bo mieszkam w bloku :( mąż mówi ze jak będzie kuchnia otwarta to bedzie wrazenie dużej przestrzeni ale ja juz sama nie wiem , wpadłam na pomysł by zlikwidować ten pokój n a dole i powiększyć salon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuchnia ma 15m2 i uważam, że to totalne minimum, także ja połączyłabym z pokój z kuchnią, ale najlepiej jakbys pokazała ten rzut parteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuyttttttt
jak dla mnie to taka powiedzmy 'dolna przyzwoitość' przynajmniej nie będziesz mieć dużo latania z mopem nie rezygnuj z pokoju na dole, będziesz tego żałować co z tego że w bloku? miarka w dłoń, zmierz pomieszczenia u siebie i już będziesz mieć chociaż mniej więcej porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojjljljljlljlj
http://www.studioatrium.pl/projekty-domow/wszystkie-projekty/S-GL-754-Vesta,811.html tam gdzie jest kotłownia byłby pokój bo będziemy mieli podpiwniczoną całość domu btw co powiecie o samym domu ? muszę szukać projektów na wąską działkę takze parterówki odpadają. Kilka zmian w projekcie ( tam gdzie jest wejdzie tarasowe bedą normalne drzwi a taras z boku domu - dlatego też układ pomieszczen bedzie troche inaczej wyglądał ) macie racje wg mnie takze 15 m kuchnia to minimum a salon powinien mieć ok 25 -30 m ,dlatego chyba zrezygnuję z tego pokoju , na górze beda 4 pokoje + piwnica gdzie kiedys się zrobi drugi salon , w zupełnosci starczy wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuyttttttt
znam ten ból, bo sama szukałam projektu gdzie dom by był koło 100metrów, ale żeby był pokój na dole i żeby wszystko miało sens - niestety nie da się. Stanęło na 139m, budujemy się w przyszłym roku popieram pomysł piwnicy - dla nas też dom bez piwnicy to dom bez duszy ;) mimo kosztów, problemów, malkontentów jednak jak chcesz rezygnować z pokoju na dole znajdź lepiej projekt który od początku go nie ma - chcesz mieć salon o wymiarach 3 i pół na 9 i pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojjljljljlljlj
Już 3 miesiąc szukam , przegladam rzuty itp ,chyba jedynie ten dom wpadł mi w oko jezeli chodzi o stronę wizualną , wygląda na bardzo przytulny a o to mi głownie chodzi by stworzyć ciepły dom :) Najprawdopodobniej będe robiła jednak projekt indywidualny także ten salon jest do zrobienia, tylko tu znowu pojawia się problem w wyborem projektanta :( Samej marzy mi się dom na 130-150 m2 ale chyba nie dalibyśmy rady finansowo tym bardziej ze nie chcemy brać żadnego kredytu . Kurcze myślałam ze wybór projektu to będzie sama przyjemność a od szukania swego ideału głowa mnie już boli , są swietne projekty ale na duże domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefaer5gzaqer
kuchnie mam 15metrow ,bez stolu stol w salonie salon 50 metrow sam stol jest na 12 osob zjmuje czesc jadlana w salonie okolo 20 metrow plius komody itd,,, gdzie sa zastawy stolowe...reszta to sofy i tv kominek i wyjscie na taras taraz okolo 40 metrow w tym polowa pod dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuyttttttt
im więcej się szuka tym potem już człowiek głupieje i zapomina co chciał na początku :/ zobacz jeszcze ewentualnie tą firmę, myśmy w końcu ich projekt wybrali, w gąszczu różnych innych wydawał nam się najbardziej nastawiony na funkcjonalność. a ściany i tak trzeba sobie w środku poprzesuwać jak się chce i poprzerabiać, żaden projekt nie jest 100% jak się chce http://www.dobreprojekty.pl/projekt_w5212a.html ten masz na wąską działkę, tylko trochę większy niż chciałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×