Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cizia_mizia

Jakie polskie danie na (romantyczna) kolacje??

Polecane posty

Pomóżcie!!! Mój przystjniak poprosił mnie, czy mogłabym ugotować coś polskiego na kolacje, która planujemy. Nie mam pojęcia co ugotować!!! Bigosu przecież nie zrobię a to jedyne co mi na myśl przychodzi. Coś co ładnie wyglada, coś co smakuje i w miarę łatwo sie robi?? Macie jakieś pomysły?? Dzięki z góry!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhasjd
jakiej narodowości jest przystojniak ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhasjd
hmmm.. może jakiś schab pieczony, do tego sałatka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ostatnio zrobilismy ze znajomymi karkowke, do tego salatka i buraczki plus bulki na parze super bylo i mozesz to zrobic a to nie za ciezkie ;) i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu duzo kobiet, które na pewno umieją gotować. Mam nadzieje, ze podziela sie jakimiś sprawdzonymi przepisami, które nie są zbyt ciężkie. Nie chce, zeby brzuchy były zbyt pełne! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jak dokładnie to wszystko zrobiliscie? Brzmi i pewnie wyglada dobrze. Dla mnie na przykład placki ziemniaczane to numer1, No ale przecież nie wyglądają... A to ma być ładne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najszybciej i poszlismy na latwizne kupilismy w sklepie karkowke bez kosci pokroilismy kupilismy pomysl na karkowe do worka wszystkie przyprawy i do piekarnika takie bulki juz mozna gotowe kupic, wystarczy je na parze ugotowac my mielismy salatke grecka do tego, nie wiem czy pasuje, ale na pewno do tego pasowaly buraczki, ja nie jadlam bo nie bardzo przepadam i obiad jak ta lala ja wiem ze zaraz sie zleca jadem plujace kuchary i powiedza ze do dupy taki obiad bo polowa to szcztuczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***hanna***
A może krokiety albo pierogi po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało polskie to sie wydaje, ale Polska kuchnia to ani ładnie nie wyglada, ani zdrowa nie jest. Sam tłuszcz :O Dzięki!! Bułki do zrobienia na parze tez tu mam, w necie znajdę jak fajnie przyprawic karkowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***hanna***
łazanki albo gołąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi i krokiety są pyszne, dziękuje za radę. Ale to będzie randka i tak nie za bardzo sie nadają. Poza tym pieroga kleic nie umiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne nie bedziesz miala tego pomyslu na to zobacz wlasnie na necie jakie przyprawy pasuja do tego miesa karkowka bardzo dobra i nie jest wcale taka ciezka a nie musiscie sie nazrec przeciez ;) my do tego sobie drinkowalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu
pomidorówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet mnie do kuchni zagonil, ja sie zgodzilan i mam :classic_cool: Super, dzięki! Jaki alkohol połacie? Co do tego pasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***hanna***
przysmażone kopytka, mielony + buraczki młode ziemniaki +mizeria+karkówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mięso to już bez ziemniaków, bo za cieżko. Ale dziękuje za radę! Buraczki na pewno tez bedą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melkkka12
cizia mizia - troche za wysokie masz wymagnia. Jesli tradycyjna kuchnia polska to napewno nie bedzie lekka. Co sie stanie jesli raz zrobisz po polsku i niekoniecznie niskokalorycznie? Zrob rolade wieprzowa nadziewana boczkiem,kiszonym ogorkiem i cebula. Do tego lekka salatke i facet bedzie napewno zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez to mam zamiar jeść, więc musi to być lekkie. Poza tym będzie karkowka, duzo karkowki, to nie będzie narzekał. Mistrzynią garnka nie jestem, dlatego prosiłam o coś łatwego. Kolacja będzie wkrótce. Ale wole sie już teraz przygotować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melkkka12
A jak raz zjesz cos ciezszego to tez sie chyba swiat nie zawali nie? Poza tym karkowka nie jest typowo polskim daniem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce coś polskiego, lekkiego, bo sama nie jadlam smazonego i tlustego, bo nie lubię. Także baleronami zapytać sie nie będę. Zdecydowałam sie na przepis Agnieszki, bo wydaje sie najfajniejszy ze wszystkich zaproponowanych. Wyglada tez pewnie ładnie. Mamy to nieszczęście, ze nasza kuchnia jest tłusta i ciezkostrawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cizia mizia strasze
Wygladasz w tych za dużych googlach:o nie pasują do małej twarzy takie gogle narciarskie - no ale pewnie chciałas być modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cizia mizia strasze
Jesteś pewnie przyzwyczajona do swojej gęby w lustrze ale ja obiektywnie patrząc stwierdzam ze wygladasz fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cizia mizia strasze
No jestem:o no chciałam :o kolejne warzywko z mózgu ojeebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×