Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jestem zboczony

Zakaz Promocji Homoseksualizmu na Litwie - (Teraz czas na Polskę !)

Polecane posty

Gość no i dobrze w Polsce też
Chorobę powinno się leczyć, a nie promować. Promować można jej leczenie, a nie ją wspierać. Zamiast pomagać tym chorym ludziom, robi się cuda i niewidy, a zapomina się o zainteresowanych, którzy potrzebują leczenia, pomocy lekarzy specjalistów - psychologów, endokrynologów itp. Oczywiście politycy różnych krajów nie chcą wydawać odpowiednich ustaw, które pomagałyby w leczeniu chorych, bo ludzie tacy stanowią źródło głosów na wyborach, stanowią źródło pieniędzy na specjalne lokale, usługi, produkty dla osób cierpiących na tą chorobę. Czyli, jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o kasę. Kasę, jaką można zbić na tych chorych, gdy pozwoli im się myśleć, ze nie są chorzy, że wszystko z nimi jest ok. pomimo, że mają problemy ze sobą, z otoczeniem, moczą się często w nocy, maja problemy z dietą itp, itd. Przykładów można mnożyć i nie są one miłe dla tych, którzy chporują na homoseksualizm, bo oni mają już wyprane mózgi przez lobby - zróbmy z homoseksualizmu trend, modę, wmówmy młodym, że to normalka, promujmy to, bo....? Bo zbijemy na tym kasę! Zamiast leczyć, mamy promować? Nie tędy droga. Sam homoseksualizm powinien być nazwany po imieniu, czyli jako choroba na tle genetycznym i / lub psychologicznym, którą należy leczyć, ale na pewno nie promować, bo zachowania takie są niezgodne z naturą oraz prowadzą do wielu chorób przenoszonych drogą płciową, a już same bakterie kałowe pochodzące ze stosunków 2 mężczyzn, stanowią zagrożenie dla otoczenia. I tak to się kręci w kółko. Nie wiadomo o co chodzi? O kasę - po co leczyć, jak na chorych można zarobić. Po prostu żal tych ludzi i żal, że są na świecie takie gnidy, które chcą zarabiać na ludzkim nieszczęściu i wmawiają dzieciom i dorosłym, że bycie chorym jest trendy i jest normalne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze w Polsce też
Jak by społeczeństwo reagowało, gdyby pojawiła się promocja: Jak dobrze mieć Zespół Downa! Jak dobrze być alkoholikiem! Jak dobrze być narkomanem! Czy tu coś nie jest nie tak? Akceptacja, tolerancja tak, ale leczenie też, więc nie wolno uznawać tego za coś normalnego, bo dzieci z 2 osób tej samej płci nie będzie, a podstawą istnienia ludzi jest rozmnażanie się, gatunek ludzki dawno by wyginął , gdyby to było uznane za normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfpscxv,vc
zapomniałeśdodać na co mogą zachorować lesbijki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjjjhjh
skad sie biora tacy glupcy jak Wy? Na litwie np. zakazuje sie polskiego, niszczy szkolnictwo etc. i tego z Litwy nie chwalicie ;-). Ja osobiscie, choc jestem hetero nie mam nic przeciwko lesbijkom(zwlaszcza w lozku :-) ). Z facetami nie sypiam i nie ogladam co robia w swoich sypialniach.Ale rozumiem, ze jak ktos ma zle doswiadczenia z dziecinstwa i spotkan z ksiedzem/zboczencem etc. to wszystko wydaje mu sie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfasdfasdf
a cóż wam te biedne pedały przeszkadzają, niech sobie manifestują, nikt się przez to homoseksualizmem nie zarazi, a kto ma być pedałem to nim będzie i tyle. Nigdy mi żaden pedał nic nie zrobił i chyba nawet żadnego na oczy nie widziałem, czy się promują, czy nie, ani mnie to ziębi ani grzeje. Przedmówca dobrze napisał, to chyba rusza tylko tych, co sami mają jakiś problem, albo doświadczonych przez księdza albo takich co mają problem z własną tożsamością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszkaaaa
DOKŁADNIE fasfasdfasdf a cóż wam te biedne pedały przeszkadzają, niech sobie manifestują, nikt się przez to homoseksualizmem nie zarazi, a kto ma być pedałem to nim będzie i tyle. Nigdy mi żaden pedał nic nie zrobił i chyba nawet żadnego na oczy nie widziałem, czy się promują, czy nie, ani mnie to ziębi ani grzeje. Przedmówca dobrze napisał, to chyba rusza tylko tych, co sami mają jakiś problem, albo doświadczonych przez księdza albo takich co mają problem z własną tożsamością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszkaaaa
temat to ewidenta prowokacja jak można promowac orientacje??? homo pochodzą z rodzin hetero i taką oerientacje się tam ( w rodzinach hetero) się promuję a i tak to nie ma wpkywa na ich seksualnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfasdfasdf
no właśnie, orientacja to coś, co się ma... zresztą ten temat to faktycznie, głównie prowokacja i zapewne prezentacja poglądów tzw. "Prawdziwych Polaków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor marchewa
Alez można promować orientację, robi się to na okrągło. Pełno gejów w TV czy radio. Wychodzą na ulica, krzyczą, paradoksalnie, są dumni (gey pride). Czy naprawdę chcecie, żeby Wasze dzieci to oglądały? Dlaczego osoby heteroseksualne, które kochają miłość analna czy pissing nie paraduja i nie promują publicznie tych odmian miłości? Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale gejów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem tylko na chwilkę, żeby się wypromować na tym topie i już spadam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×