Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedysbylamroza

Czy dostane alimenty

Polecane posty

Gość kiedysbylamroza

Rok po rozwodzie .Nie dostaje alimentów na córke która studiuje .Jej ojciec opłaca jej mieszkanie na studiach w czasie roku akademickiego i daje jej 200 zł.W czasie wakacji moja córka dostaje od ojca tylko 200 zł zadnych innych pieniedzy na utrzymanie córki nie dostaje.dodam ze ja zarabiam 1200 zł a mój były mąz 3500.Mysle o alimentach ale on twierdzi ze skoro córka studiuje to ja takze powinnam płacic alimenty na corke.Prosz o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty ile pieniędzy przeznaczasz na córkę miesięcznie. Ile kosztuje opłacenie mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedysbylamroza
Zarabiam 1200zł Po opłaceniu rachunków (energia gaz tel itp.zostaje mi 400 zł )Musze splacac pożyczke którą zaciągnęłam na kupienie opału na zime.Ostatnio corka zachorowała musiałam sama zapłacic za lekarza dodoam ze wizyta była prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedysbylamroza
Oplacenie mieszkanai córki na studiach kosztuje 500 zł Raczunki czyli energia gaz i woda płace ja równiez internet i bilety na dojazd na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadaor8q3942rdss
skoro ojciec opłąca miszkanie i ejszce jej d aje 200zl to co ty ejszce od neigo chcesz ile on placi za to mieszkanie bo sie zaloze ze alimentow bysmniej dostala wiec siedz po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego córka studiuje
w innym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Alimenty na pełnoletnie dziecko się nie należą. Nie ma takiego prawa. Nauka pełnoletniego nie ma żadnego znaczenia. Sąd nie ma uprawnień do zasądzania alimentów na pełnoletnie dziecko...z wyjątkiem niepełnosprawnego. Ale to też zależy od jego sytuacji finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6u5u
na pęłnoletnie dziecko - tak czy siak dziecko - płaci sie alimenty do czasu kiedy sie uczy jedank nie dłuzej niz do 26 roku zycia :) nie słuchajcie zzniecierpliwionego :) eks żona obciłęa mu penisa i teraz ma kłoptoty w cxzasie jakby miał erekcje - checi chłopina ma a penisa brak w sumie to zbiera na sztucznego penisa wiec gdyby wasza chojnosc ... to polecam o niewielkie wplałty na jego konto a bedzie wam dozgonnie wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Czy ja dobrze zrozumiałem? Ojciec ponosi koszty utrzymania w wysokośco 700 zł, a ty w wysokośc 0 zł? I jesteś zbulwersowana że ZE SWOICH pieniędzy zapłaciłaś za lekarza??? A dlaczego córka nie pracuje w wakacje?? Dlaczego nie dorabia w czasie wolnym? Czyżby studiowała tak czasochłonny kierunek jak np.: pedagogika lub marketing czy inna filologia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×