Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syoss

Jaką wodę pijecie?

Polecane posty

Gość ormiankka
Najczęściej kupuję żywca, a z napoi gazowanych to tylko 3 cytryny Zbyszko. Fajnie ze teraz jest w małej butelce, lżej nosić ze sobą na siłownię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kranówkę. A już "napoi" żadnych, sam cukier i sztuczne barwniki, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsza jest normalna woda kranowa, ale taka, gdzie zamontowane jest jakieś urządzenie filtrujące albo uzdatniające. Na przykład taki niedrogi filtr, jak w http://www.gc2000.pl/ może całkowicie zmienić charakter wody kranowej. Po co więc kupować drogą wodę butelkowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zaczęłam pić wodę z kranu. Mąż oddał próbkę wody do badania i okazało się że jest zdatna do picia (a mieszkam pod Krakowem). W sanepidzie były dość długie kolejki i zdecydował się na badanie w firmie GP Lab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mieszkam w Krakowie i pije wodę z kranu. Dla pewności oddałam podobnie jak koleżanka wodę do zbadania i okazało się że można ją śmiało pić. Na wyniki od gp lab nie czekałam długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trette
Zdarza mi się kupować wode w sklepie. Mineralną albo źródlaną. Kupuję jednak jedynie wodę gazowaną ponieważ taka woda normalnie w świecie mi smakuje ;) Zastanawiałam sie również nad kupnem specjalnego urządzenia do gazowania wody w domu. Dla wszystkich, którzy nie chcą pić wody z kranu oraz męczy ich używanie czajnika: kupcie sobie urządzenie filtrujące. Za pierwszym razem zakup jest o wiele droższy niż kupno dzbanka filtrującego ale zwraca się to w przyszłości. Takie urządzenie uzdatnia wodę, tak że jest bezpieczna dla skóry, dla urzadzeń agd. Oraz jest smaczniejsza: http://cosmowater.pl/ - na stronie jest więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krople Beskidu zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mineralną najlepiej z muszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też taką zwykle piłam do momentu kiedy nie przekonałam się do warszawskiej kranówki, teraz po modernizacji wodociągów nie mam jej nic do zarzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko

też piję kranówkę ale mam filtry do wody http://watertechnic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z kałuży 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zamawiam na stronie wodykarpackie.pl wodę JAVA. Polecam każdemu kto jeszcze nie próbował, według mnie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×