Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z Znecierpliwiony

powiem dlaczego jestem taki zgryźliwy i wredny - mał historia mojego życia

Polecane posty

Gość z Znecierpliwiony

WYBACZCIE MI PROSZE MOJA ZŁOŚLIWOŚĆ ... kiedy moje małzenstwo nie było juz takie jak kiedys ( napełnione motylami ) poszukałem sobie kochanki ( nic szczególnego , brzydka i niebardzo zgrabna , ale zawsze dawała doopy kiedy tylko miałem ochotę ( a miałem często ) .... no ale w końcu wydało sie i zona przyłapała mnie - nas w łózku ! nawet nie wiem ską wzięła nóz ! ucieła mi penisa , kurcze nawet sam nie wiem ale chyba był w wzwodzie polała sie krew , kochanka krzyczała , ze zbiegli sie wszyscy sąsiedzi wtedy ktos zadzwonił po pogotowie ... cała posciel w krwi , a obok mnie lezy mój penis , bałem sie spojrzec w moje krocze , ale wtedy przytomny sąsiad przescieradłem zatamował mi krwotok jakbym wiecznosc czekał na karetkę , i te miny z usmiechem , drwiący usmiechem moich sasiadów .. dobrze ze lekarz był bardziej normalny :) zabrali mnie na nosze i do takiej małej lodówki wzrucili mojego penisa w szpitalu jednak okaząło sie ze nie nadaje sie juz do przeszczepu :( TAK TO WŁASNIE MINĘŁO JUZ SPORO lat a ja zbieram na protezę PENISA niestety musze płacic alimenty na mojego pełnoletniego syna - to mnie rujnuje a ja tyle lat bez kobiety , bez seksu musze wyładowac gdzies moze rozgoryczenie i ból , i brak seksu !!!!!!!!!!!!!!!!!! wypadło własnie na Was , na kafeterię WYBACZCIE MI PROSZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Znecierpliwiony
zbieram na sztucznego penisa , za kazda złotówke bede bardzo wdzieczny :) KOCHAM WAS - to ja zzniecierpliwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkn/
teraz juz rozumiem cie zniecirpliwiony , ale napisz prosze czy mozesz chociaz troche ręke zrobic soboe dobrze biedaczek z ciebie , tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka_z
No jasne, że nie może, wszak penisek urznięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie może
może, jądra sobie pomasuje i git :P kurde, ale mu ktoś pojechał nieźle :D w sumie, należało mu się :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Penis jest narządem zbędny, a nawet szkodliwym. W sądzie rejestowym zostały złożone dokumenty erekcyjne ;) fundacji "TylkoJaja". Fundacja będzie propagować amputacje penisów wśród młodzieży i nie tylko. Nasze hasło: NIE RUCHAJ A NIE BĘDZIESZ WYRUCHANY NIE BĘDZIESZ MIAŁ CZYM NIE BĘDZIESZ RUCHAŁ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Znecierpliwiony
PEKAO 89 2340 0000 1670 8700 0000 4013 z dopiskiem " wpłata na penisa " prosze o niewielkie datki nawet kilku groszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawiedzonajj
Hahaha.To nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Ojej! To straszne! To okropne. Jak wykastrują same Jaja to zostanę kobietą. JA NIEEE CHCEĘĘĘ!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora_ze_dwora
Jaja ------> my tez nie chcemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Wiem, wiem :classic_cool: Co prawda TylkoJaja - ale i to lepsze niż baba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora_ze_dwora
Skromne jaja, ale...czy lepsze od baby wielkanocnej? Tego nie jestem taka pewna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Siedziałem ja nieraz przy stole wielkanocnym z babami. KAŻDA sięgała najpierw po jaja. A baba - na odchodne do kawy, na koniec... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora_ze_dwora
Bo najlepsze zostawia się na koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Na koniec to ty byś wskoczyła po zmroku - a tu? TylkoJaja.:) I to jest w tym zamieszaniu NAJLEPSZE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z znecierpliwiony
jaj sobie robicie ? żadnej wpłaty ? niech was szlag trafi sknerusy obsrane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywanie się pod ZZniecierpliwionego oraz pozostałe wpisy trzeba traktować jako żałosne wyładowania emocjonalne gównarzerii typu lepiej poświrować aby nie zwariować!!! :) Ponadto, bez komentarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] beata04 Podszywanie się pod ZZniecierpliwionego oraz pozostałe wpisy trzeba traktować jako żałosne wyładowania emocjonalne gównarzerii typu lepiej poświrować aby nie zwariować!!! Ponadto, bez komentarza """"" Beata daj spokój . Już kiedyś pisałem ,że czuję się jak gwiazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z znecierpliwiony
gwiazda bez penisa , bez żony , kobiety , dzieci ale mam do płacenia alimenty na dorosłe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhn
ha ha ha on nie ma penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-.- przeraża mnie mądrość ludzka o poranku. Ktoś tu chyba organizuje nielegalną zbiórkę pieniędzy,..na uciętego z resztą słusznie penisa. Nie ma to jak zacząć przegląd internetu od takiego wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iylgugv
jak sobie zasłużył tak ma ... kto by z takim burakiem wytrzymał ... dobrze , ze mu odcięła ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhv
ciekawe:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy sposób dobry na zarobienie kasy ,a zresztą jak by nie lazł na boki to by miał to co trzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×