Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotana 90210

Wam też tak odrazu wypływa sperma, że nawet nie dojdziecie do łazienki się umy?

Polecane posty

Gość zakłopotana 90210

od niedawna stosuje tabletki i... Nie wiem czy to normalne ale zaraz po stosunku czuje że odrazu ona ze mnie wypływa, dochodząc do łazienki mam już całe majtki w tym ;/ macie tak samo? Czy coś ze mn nie tak? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jest, zrób doświadczenie: niech partner tryśnie Tobie na brzuszek i wstań natychmiast i sama zobaczysz po jakim czasie nasienie robi się płynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana 90210
ja mam takie wrazenie ze gdy on wychodzi cala jestem tym zalana juz na zewnatrz ;/ poleze chwilke przy nim i czuje jak to juz ze mnie calkowicie wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam,ze jak idę do
łazienki się umyć to muszę dłoń sobie podłozyć,bo by mi nakapało na dywan:P nie będę wycierała cipki chusteczkami,bo...uwielbiam ten zapach potem na dłoniach;) ech...piekna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana 90210
wlasnie ale niechce zeby on widzial jak podkladam reke ;p wole isc szybko i umyc sie w lazience zeby on nie widzial mnie z wyplywajacym nasieniem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pewnych rzeczy
trzeba dorosnac ... Intymny zapach tez Cie odrzuca? Loda mu rowniez nie zrobisz? Po co to cale seksualne zblizenie, jesli nie akceptujemy naszej fizycznosci (z wszelkimi jej aspektami) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam,ze jak idę do
to uczucie,kiedy tryska...... jest cudowne,nieporównywalne z niczym innym. zbliza mnie to do partnera jeszcze więcej jak dochodzi we mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana 90210
nie zapach spermy ani jej smak mnie nie odrzuca, loda mu moge zrobic i nie czuje zadnej odrazy. jestesmy ze soba na tyle dlugo ze moge to robic i uwielbiam to ;) akceptuje go... ale pytam czy to jest normalne bo po rozmowie z kolezanka stwierdzila ze nie odrazu tak jest tylko po pewnym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pewnych rzeczy
wiec rob to, co sie Tobie podoba i co Tobie (oraz partnerowi) sprawia satysfakcje, a nie ogladaj sie na innych, na jakas tam norme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana 90210
ja po prostu nie wiem jak sobie poradzic z wyplywajaca po chwili sperma, uwielbiam czuc jak konczy we mnie i z tego nie zrezygnuje... ale nie odpowiada mi to dziwne uczucie mega mokrosci na zewnatrz... to uczucie wyplywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm___
ja tam używam zwykłych chusteczek bo mój facet lubi patrzeć jak się wycieram po seksie. Jeszcze bezczelnie przysiądam przed nim na piętach, okrakiem i czekam aż splynie. Zwykle też nie biegne od razu pod prysznic, najwyżej ide na siku , bo lubię taka rozgrzana przy nim zasypiac no a to wiąże się z tym, ze wszystko wypływa jeszcze ze mnie przez chwile, no bo przecież nie sama tylko sperma, ale śluz pochwa też jeszcze przez chwilę wytwarza więc trochę tego tam jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdf
tak piszecie, ze porzygam sie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaamalowana
u mnie wyplywa powoli bo moj maz ma bardzo geste i biale nasienie jak smietanka doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×