Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Czy to jest normalna ciąża?

Polecane posty

Dziewczyny,co sądzicie o wyniku HCG 175,20 w 29 dc (jeden dzien po spodziewanym okresie) czy nie jest to za niski wynik??nie robilam przyrostu bo w moim mieście czeka się kilka dni na 1 wynik poszłam do lekarza bo test pokazal 2 kreski a on stwierdzil ze wedlug terminu miesiaczki powinien to być 6 tydzień.Znalazl kropeczke o wielkości 3 mm ale powiedzial że on ciąży nie potwierdzi gdyż cytuje"ile to ma ,3 mm" następnie dodal że jesli przez 2 tygodnie nie dostanie Pani miesiaczki to bedzie to ciąża,ale widzialam że był sceptyczny.Pytal mnie o objawy,nie mialam żadnych,stwierdzil że nadejdą w kolejnym tygodniu,ale nie nadeszły ....mam isc pod koniec tego tygodnia nic mi nie dolega i juz sama nie wiem .Mialyście tak? czy on mial na myśli to że mogę poronić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie lekarzem
tak mają Ja mialam w 31 DC bete 84 i dziecko jest. Jak masz betę powyżej setki to ciąża jak nic. Możesz sobie zrobić przyrost za dwa dni albo iść za 2 tyg do lekarza będzie już serduszko. Przy pierwszej ciazy poszlam jak ty za wczesnie i się strachu najadlam bez potrzeby. Potem to w 9 tygodniu dopiero poszlam na pierwsza wizytę i byl swiety spokój. Serduszko już biło. Zrobilam betę, wyszla ponad 80 wiec czekalam cierpliwie. Jak już dziecko jest to nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
jesteś w ciąży - i na dzień dobry zmień lekarza - bo ten ci dobrze ciąży nie poprowadzi... ewentualnie zrób drugą bete i zobacz czy dobrze przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×