Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omomo

Technik farmacji, technik stomatologii czy higienistka stomatologiczna?

Polecane posty

Gość omomo

Hej, Mam takie pytanie czy ktoś może się orientuje, który z tych kierunków w szkole policealnej najbardziej opłaca się teraz zrobić? Jeżeli ktoś robi, któryś z tych kierunków lub go skończył bardzo prosiłabym o przybliżenie jak wyglądają te zawody w praktyce, a także czy ciężki jest egzamin z modelarstwa (na technice stomatologii). Z góry dzięki za odpowiedzi, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapisania sie na kierunek higienistka stomatologiczna w Puławach w medycznym studium przy ulicy mickiewicza 29 szkoła jest bezpłatna zapisy do końca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz farmację. Pracę w aptece zawsze znajdziesz, tyle tego teraz jest. Szkolnych stomatologów już prawie nie ma, natomiast higienistki pracują na pół etatu i obstawiają kilka szkół, więc też może być gorzej z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepiej wybrać higienistkę stomatologiczną bo jest dużo ogłoszeń o pracę dla tejże profesji. Szkoła z tego co się orientuje trwa 2 lata. Coś słyszałam, o Plus Edukacji we Wrocławiu. Ponoć wysoka zdawalność egzaminów i super pracownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×