Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jenda pani

zwymarka - na co zwrócić uwagę

Polecane posty

Gość taka jenda pani

kobietki czy sie kierować przy wyborze zmywarki - jedno wiem na pewno wszędzie polecaja firmę bosch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszelka222
Ja mam Siemensa - to to samo co bosch tylko droższe niestety, 7 lat choszi bez zarzutu, na każdej chemii (sól i środek nabłyszczajacy z Lidla), polecam wejść jeszcze na stronę blogzarobek.pl i jak Cię zaintersuje to napisz maila na blogzarobek@interia.eu bo jest bardzo fajna oferta do wykorzystania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosch i siemens to jedno i to samo ;) ja mam boscha bodajże. zwracałam uwagę głównie na hałas jaki robi - mieszkam w bloku, a naczynia lubię wpakować do mycia przed spaniem, wtedy na rano wszystko mam już suche i czyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy bann
bosh sms (produkcja na niemcy) Pochodzą 8 lat cena ok 1500 1800 Lub beko z gwarancją na 5 lat za jakiś 1 tyś. W promocji i za 5 lat wywalasz. Takie życie :) 10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×