Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśkaaa..

Ekspres Philips Senseo kto ma jesteście zadowolone z niego ?

Polecane posty

Gość Aśkaaa..

Proszę o wasze opinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szczesliwa posiadaczka takiego i nie zamienilabym go na zaden inny ekspres do kawy! :) A co do wypowiedzi powyzej "Sztuczne kawy nafaszerowane chemią " - nie trzeba koniecznie kupowac oryginalnych kawek senseo w paczuszkach - jest takze mozliwosc dokupienia wkladki do ktorej wsypuje sie zwykla mielona kawe i tez jest cudowna, automat dziala i z takim wariantem :) No ale to tylko na marginesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam pycha!!! :D
JA MAM I UWIELBIAM PIC KAWE Z EKSPRESU,MOJ MAZ SPRZEDAJE TA KAWE I JEST DUZO KLIENTOW I NIKT SIE NA NIA NIE SKARZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!Ja mam taki ekspres nie Philipsa, ale na saszetki i jestem bardzo zadowolona. Kawka pyszna, ja akurat jestem smakoszem kawy i miałam już różne saszetki, ale dla mnie najlepsza jednak jest lavazza, ale kupuję różne i kawę wypitą w biegu serwuję sobie jakąś tańszą,a lavazza jest na specjalne okazje gdy mam więcej wolnego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka oka
my mielismy dlugo.bardzo bylismy zadowoleni.ale cos zaczelo przeciekac i musielismy zmienic.kawki pryszne,wybor ogromny kupowalismy w niemczech najczesciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam pycha!!! :D
ja kupuje w niemczech i holandi :) douwe egberts najczesciej,lavaze jacobs latte macchiato poprpstu jest tego multum wiec polecam pic bo jestpycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaaa..
A które modele macie te z tańszych,zwykłych do 200 zł czy te droższe za 400-600 zł z pojemnikiem na mleko ? Która kawa najlepiej Wam smakuje/jaką kupujecie ? Tyle tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaaa..
Piłam kiedyś kawę z Senseo u koleżanki,kilka razy u sąsiadki i u znajomych. Bardzo mi ta kawa smakowała dlatego chcę kupić ekspres. Tylko nie wiem czy prosty za 200 czy za 400-600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kochammm
ja mialam ten zwykly ale teraz mam z pojemnikiem na mleko,kawa jest pycha,pianka mmm poprostu rewelacja,ten i ten ekspres jest fajny polecam, maz jezdzi po ta kawe do hol i niemiec wiec pilam chyba kazda hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu-go 2
Podpinam się pod pytanko. Zastanawiam się nad kupnem takiego ekspresu. Jaki jest lepszy tańszy czy droższy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senseo regular
tanszy i drozszy jest dobry w tym drorzszym dolewasz mleko i masz wieksza pianke poprostu,ten i ten rewelacja,ja mialam tanszy teraz mam drozszy bo chcialam sprawdzic jaki jest i jest taki sam jak ten tanszy tylko z pojemnikiem na mleko,mam tez swojego sprzedawce na allegro :) pan rewelacja wysy;la paczki w ten sam dzien i wysylka jest jak piorun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu-go 2
do Senseo Regular Ile dałaś za swój ekspres z pojemnikiem ? Czy ten z tym pojemnikiem jest wart większej kwoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_radka
ja polecam ekspres do kawy nie na jakies tam sztuczne tabletki tylko zwykla ziarnista kawe, mam taki siemens i kawka jest boska, przemielona, prawdziwa z pianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy jest
saeco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senseo regular
ten z pojemnikiem kosztuje ok 600zl ten bez kupowalam ok 450zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu-go 2
Z Saeco kawa mi nie smakuje,taki ekspres za prawie 3 tyś. ma moja ciocia. Kawa niezbyt dobra, i on właśnie mieli sam kawę ziarnistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epino sa rewelacyjne
uzywam senseo od 5 lat (probowalam juz 3 modeli: jeden zagranica, jeden mam w domu i jednen u znajomego) i jestem zadowolona. jest tylko problem z zakupem orginalnych saszetek w polskich marketach, a ze sklepow internetowych sa strasznie drogie, bo dochodzi koszt kuriera. ja najpierw przywozilam sobie saszetki z holandii, potem przez jakis czas tam nie jezdzilam to kupowalam francuskie z naszego polskiego carrefoura, bo po jednym zamowieniu saszetek ze sklepu internetowego odechcialo mi sie przeplacac, a teraz dostalam w prezencie od znajomego zapas niemieckich saszetek z belgii. zaluje, ze w naszych marketach, ani nawet w drogich delikatesach (piotr i pawel, alma itp.) nie ma ani jednej marki z saszetkami do senseo. nawet pisalam do carrefoura, zeby je zaczeli sprowadzac, ale ani nie dostalam odpowiedzi ani niczego takiego nie zauwazylam w ich sklepach pomimo ze minely juz 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epino sa rewelacyjne
najsmieszniejsze z tego wszytskiego jest dla mnie to, ze senseo sa robione w polsce, a nie mamy ich tu w normalnej sprzedazy, nie maja swoich punktow, serwisu, ani nawet glupich saszetek, czy nabojow do chocomela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ten ekspres Philips Senseo już ponad 5 lat,i jestem bardzo zadowolona,warto go kupić, ja kupiłam go w niemczech i do dziś jest sprawny i wygląda jak nowy,a kawa smakuje super! pozdrawiam Anna T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się że macie problem z kupieniem kawy w saszetkach do Senseo, ja mieszkam w Gdańsku i nie mam problemu z kupieniem tej kawy,nawet nie dawno widziałam taką kawę w Media Markt,ale tam jest dosyć drogo.a kupuje w sklepach z towarem [wszystko z Niemiec]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzcie proszę co robię nie tak. Naczytałam sie dobrych opinii o tym senseo no i kupiłam. Kawa z tych ich saszetek wychodzi mi po prostu okropna. Kupiłam tez jakieś milki i inne z mlekiem ale i te nie są smaczne. Jakieś takie wodniste. Czy to kwestia przestawienia sie na inny smak kawy? Mam tez nespresso do którego kupuje kapsulki oryginalne i tu kawa to jest po prostu kawa. No pyszna. Jednym słowem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujecie jakies wynalazki i sie dziwicie, ze kawa niesmaczna. Trzeba bylo kupic normalna maszyne, ktora robi prawdziwe espresso, a nie przetworzone fizimizi smakowe. Sama chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W senseo sa 2 przyciski. Na duza I mala kawe. Te wszystkie smakowe wynalazki sa do malej kawy.senseo to normalna maszyna do kawy. Bardzo popularna we francji a jak wiadomo we francji maja hopla na punkcie dobrej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dupowe kawy i tyle. Kawa z Senseo jest super, ale ta Douwe Egberts oryginalna holenderska, szczególnie Mokka. Są też wersje z UK ale najlepsze są jedak te z NL. A do czekolad w płynie z Senseo potrzebny jest specjalny pad/pod houder/holder i trzeba je mocno wstrząsnąć przed użyciem, wtedy nie są wodniste (Chocomel itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gwoli ścisłości, do tych co piszą, że kawa w saszetkach to chemia, to przytoczę kawałek tekstu o tego typu kawach "Możemy spotkać się z dwoma typami systemów do parzenia kawy w saszetkach. System zwany E.S.E. ( Easy Serving Espresso) i Senseo. W obu systemach wykorzystuj się kawę mieloną (ok. 7 gram) zapakowaną w bibułę filtracyjną. Saszetki mają okrągły kształt, ale różnią się średnicą saszetki i oczywiście typami ekspresów ciśnieniowych, w których mogą być one stosowane." Tak więc jest to kawa mielona. Nie każdego jest stać na ekspres ciśnieniowy na kawę ziarnistą, pomijając już fakt, że jak się coś w tym ekspresie zepsuje, to koszt naprawy może nieco przewyższyć koszt całego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fighter82
Fakt, kawa jest pyszna,tylko z dostępem do kaw jest kijowo. Można oczywiście zamówić przez internet (polecam), można też kupić u nas w sklepie Aldi,ale to jest według mnie syf. Jeśli ma ktoś możliwość sprowadzenia z Niemiec,to można dostać je wszędzie i mnóstwo rodzaji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freszz
Polecam i jestem zadowolony. To już mój 3 ekspres - ale tylko dlatego, że udało mi się znaleźć dobrą promocję w sieci i z chęci zmiany na te nowszej generacji. Aktualnie jestem posiadaczem Senseo Twist i jestem mega zadowolony. Może i można zastosować jakieś zamienniki, ale i tak oryginalne markowe kawy są najlepsze smakowo. Polecam nowy sklep w temacie http://cafepads.pl - znajdziecie tam aktualnie promocje 15% na wszystkie kawy w saszetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla76
Ja zaopatrzyłam całą rodzinę w te ekspresy.Mamy takie z pojemnikiem na mleko i bez niego.Oba typy sprawdzają się dobrze. Mieliśmy jedną awarie ale sprzedawca usunął usterkę na gwarancji. Jestem z Krakowa i kupuję w lokalnym sklepiku z kawą. Z tego co wiem to można u nich zamówić wysyłkowo. www.coffee2day.pl Najczęściej kupujemy Douwe Egberts i Tchibo a od święta Carte Noire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×