Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wspolokatorka

Jaki prezent ślubny do domu?

Polecane posty

Na prezent ślubny dla znajomych chce przeznaczyc 300-350 zl , nie chce im dawac kasy. Znam tych ludzi juz długo i wiem, ze nie potrafia dobrze gospodarowac kasa, wiec chce kupic cos co sie przyda. Tylko nie mam pomysłow :P oni na razie maja mieszkac z rodzicami, ale w przyszlosci planuja sie budowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakis ekspres do kawy? w magicznej planecie masz spory wybór tego typu akcesoriów, coś na przecenie na pewno trafisz. albo coś bardziej trwałego - może szybkowar? będzie służył przez lata, a na pewno się nie 'zestarzeje' dopóki młodzi się nie wybudują. tefal robi niezłe garnki tego typu, też znajdziesz w magicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw garnkow dobrej jakosci (tefal inginio są fajne) reczniki, posciel.... chociaz ja bym nie kupowala skoro nie mieszkaja sami :/ w ogole uwazam, ze prezenty na slub to kiepski pomysl (kazdy ma inny gust, potrzeby itd.) moze zamiast kasy daj bon do konkretnego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba098
Jeśli pościel to nie może to być zwykła pościel. Idealną na taką okazję wydaje się pościel perkalowa http://bluecathome.pl/posciel-perkalowa,c92.html Wystarczy wejść na stronę i przekonać się, że to wyjątkowo piękna pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×