Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calibi

Wpadłyście? Jak to się stało?

Polecane posty

Gość calibi

Tak naprawdę :), podajcie szczerze okoliczości i przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefefefefe
trzeba być już naprawde glupkiem żeby wpaść w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibi
można tak po prostu "wpaść", uważając, zabezpieczając się? Mam wrażenie, że to bujdy. Potem jak tama "wpadowiczka" popije to nagle się wygada, że np. po prostu niczego kilka razu nie użyli i jeszcze skonczyli. To to chyba trudno nazwać wpadką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUM BRUM BR
Nas poniosło pewnej nocy i zrobilismy to tylko raz bez zabexzpieczenia i odrazu ciąża:-( Jeden jedyny raz bez zabezpoieczenia wystarczył. A zawsze myslalam ze o ciąże trzeba się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa razy zaszlam w ciaze biorac tabletki anty (sporo imprezowalam i zdarzylo sie nie brac o tej samej porze) a raz po wymianie starej spirali na nowa,ta nowa jakos zle zalozona byla i wysuwala sie,krwawilam zbyt dlugo,poszlam sprawdzic co jest grane a tam ciaza hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibi
brum brum - a było z końcem? Czy przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to mialo tak byc
ja byłam na tabletkach, kochałam się z mężem do końca a na następny dzień miałam grypę żołądkową. Wzięłam tabletkę ale zanim się wchłonęła musiałam ją zwymiotować. Później do końca opakowania nie uprawiałam seksu bo mąż był na wyjeździe w domu rodzinnym. Dziś mam 3letnią córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUM BRUM BR
Tak było z finiszem w środku. Ale do dziś jestem w szoku ze jeden raz wystarczył żebym była w ciąży.Co slysze to i siostra sie starała, i kuzynka i koleżanki a ja jeden raz i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
ja stosowalam metode objawowo termiczne, dziwne bo 1,5 roku jakos sie udawalo. nie wiem jak moglam byc taka idiotka i w to wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
wlasnie mam zamiar zaczac brac tabletki, ale tez naczytalam sie o przypadkach wpadek. moze dodatkowo stosowac prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to mialo tak byc
ja stosuje zastrzyki antykoncepcyjne. Co 3 miesiące jedno ukłucie, nie trzeba pamiętać by połknąć o odpowiedniej godzinie itd. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam uzywajac prezerwatywy, stosunku przrywanego (tak wiem-tego akurat za antykoncepcje uznac nie mozna) dzien po okresie. Wszystko na raz podkresle. Na dokladke mam PCO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
tylko przy zastrzyku jest taki minus, ze jesli zle sie zareguje nie mozna przestac przyjmowac. trzeba sie meczyc trzy miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
kasza23- byla prezerwatywa i on jeszcze nie doszedl w srodku i wpadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak, plus tak jak mowie: mam PCO (czyli nie mam normalnych owulacji) a stosunek byl dzien po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
w takim razie przechodze na celibat. juz w nic nie mozna wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha.........................
to jakies plemniki supermany byly czy inne diabelswo- ze takiego "pecha" zaliczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wy po prostu
zwykłe kurwy jesteście. Jak można rozkładać nogi i po paru tygodniach być zdziwioną ciążą. Przecież to uprawiając seks trzeba się zawsze z tym liczyć nawet z antykoncepcją a bez to już w ogóle. Trzeba być kompletną idiotką albo nieodpowiedzialną. Nie wiem.. Jak któraś mi mówi że np. nie wiedziała o tym, że jest w ciąży to zawsze tak się patrzę na taką i się zastanawiam gdzie ona ma szare komórki czy tylko udaje taką głupią czy co ? Nigdy tego nie zakumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie ma 100% gwarancji (poza nie uprawianiem seksu) ze sie w ciaze nie zajdzie. Mozna kombinowac, a jak dziecko ma byc to i tak bedzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to mialo tak byc
tak to jest minus. Ja zaryzykowałam i czuje się świetnie, libido mi nie spadło, nie przytyłam (przy stosowaniu plastrów doszło mi 10kg w 2 miesiące:/) i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie porażka
byłam z facetem 5 lat i zwykle w gumce było, czasem się zdarzało inaczej ale ja go pilnowałam bo zależało mi na pracy a nie siedzeniu z dzieckiem, rozeszliśmy się na jakiś czas i wpadliśmy przy seksie po pijaku ;) akurat wycelowaliśmy w moje płodne dni ;) i też myślałam że w ciąże to się tak łatwo nie zachodzi ;) tyle się słyszy o staraniach po kilka miesięcy czy lat a tu proszę ;) nie żałuję bo bobas super i obowiązki wcale nie takie straszne to był najlepszy czas na dziecko a że z wpadki nie ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Kasza23 co Ty gadasz? :OOO Wystraszyłaś mnie, ja mam roczne dziecko i teraz nie planuję następnego przez kilka lat jeszcze. Zabezpieczamy się właśnie tak jak Ty prezerwatywa+przerywany. Myślałam, że nie ma opcji żadnej żeby zajsc. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibi
Ale wydaje mi się że jest obiektywnie naprawdę mega mało przypadków wpadek przy chociażby prezerwatywie. Tak się mówi: wpadłam, ale zazwyczaj przy finishu w środku zwyczajnie nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja historia była taka że wpadłam tuż po kolposkopi. wyszła mi 3 gr cytologi wiec osdtawiłam tabsy tylko po to zeby zrobić te badanie, gin powiedział ze po kilku tyg od tego raczej nie ma szans na ciąże a tu proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibi
Ja wpadłam z wlasnym ojcem Co prawda byłam pijana i potrzebowałam bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiamsie hmmmm
nastylko raz ponioslo po winku i 2 kreseczki jak malowane trafilismy w owulacje;-) wczesniej rozmawialalismy o dziecku nawet 2 miesiace wczesniej miesiac sie staralismy jednak ja dostalam prace i odlozylismy starania na pozniej, ale nie zaluje mam tak kochana zdrowa i piekna coreczke i "wstrzelila " sie w najlepszy moment w naszym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibi
drugi raz wpadłam z pinczerkiem mojej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibi
trzecie dziecko bede miała z jamnikiem szorstkowłosym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibi
trzecie dziecko bede miała z jamnikiem szorstkowłosym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×