Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosaline

Trojszyk czy nie trojszyk?

Polecane posty

Gość Rosaline

Witam. Zwracam sie do was z goraca prosba rozpoznania robaka, ktory wystepuje na calym moim pietrze :( Wyglada jak trojszyk, wiec w koncu po wielkich poszukiwaniach ucieszylam sie, ze znam jego "tozsamosc", jednak moja radosc nie trawala dlugo... Z opisu wynika, ze trojszyki sa wzglednie male- 4-7 mm. "Moj" ma natomiast dobry centymetr, moze nawet troszke ponad. Blagam o pomoc, poniewazn jestem strasznie zbzikowana na punkcie jakichkolwiek robali, a te przyprawiaja mnie o bezsennosc (jeden zabity wczoraj kolo poludnia, drugi o 3 w nocy na scianie). Dodam, ze mieszkam na tym pietrze sama, mam tam kuchnie, ale nic w niej nie ma, jest pusta. Poprzedni wlasciciele owszem z niej korzystali, a ja mieszkam tam od ponad 2 tygodni. Bede niesamowicie wdzieczna za odpowiedzi. Z gory dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosaline
Niee, sprawdzilam tego prusaka i to nie ten :( A w sumie dobrze, ze nie ten bo wyglada jeszcze gorzej. Chociaz zgadza sie to, ze szybko ucieka, reaguje na swiatlo bo zaczyna wtedy biec (w ciemnosci moze stac w miejscu przez pare minut) i potrafi latac chociaz przewaznie porusza sie an nogach. Ten niby trojczyk wyglada identycznie jak ten ze zdjec w internecie, ale jest wiekszy niz przewiduja to w opisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mącznik młynarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×