Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet z problemem

Wysmiany w lozku przez kobiety. Jak sie przelamac?

Polecane posty

Gość facet z problemem

Witam. Mam 29 lat. Od prawie 6 lat nie uprawiam seksu i mam duzy zal do kobiet. Dlaczego? Mialem do tej pory dwie partnerki, obie, gdy poszlem z nimi do lozka(z jedna po 7 miesiacach, z druga po 4) wysmialy gabaraty mojego penisa. O ile po pierwszym wysmianiu, ktore mnie bardzo zabolalo, potrafilem sie jakos zebrac i zaufac znowu kobiecie, to po drugiej takiej akcji, ktora mnie zabolala jeszcze bardziej, stracilem jakakolwiek pewnosci siebie, kompletnie zablokowalem sie w stosunku do kobiet. Mam do nich wielki zal, kompletny brak zaufania, nie potrafie im sie zwierzac, stworzyc jakas relacje. Jak mozna przelamac ta niechec, zal do kobiet? Byl ktos moze w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z problemem
jest przecietnej wielkosci jesli idzie o dlugosc, srednia krajowa, moze troszke mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadjdivnd
gowno prawda ze liczy sie rozmiar. wszystkie pierdolicie ze sie nie liczy, a jak do sexu przychodzi i widzicie mikrusa, z gory zakladacie ze sex bedzie do dupy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berkka
Dajecie się znowu nabierać podszywowi, który wczoraj, zadajac to samo pytanie, w którymś momencie pomylił się i wstawił swoją odpowiedź z pseudonimem "Wkurzona kafeterianka" - po wyśmianiu poszedł (poszła) jak zmyty/a Po prostu gimgowno się nudzi, a wy łapiecie się na takie smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia tzn ile???
mój mąż ma z 13 cm - czasem sie z niego wyśmiewam ( no, ale sam mi powiedział, że ma małego :P ja niezwracałam na to uwagi ) on albo się obraża, albo mówi , że mam nierówne cycki, więc jesteśmy kwita... Orgazmy mam, z seksu jestem zadowolona, tyle ze roznica miedzy wami jest taka, że moj mąż jest b. pewny siebie - w kazdej dziedzinie :) zatem- najpierw popracuj nad samoocena ogolnie a potem pokazuj siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
spermo ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jesteś pewna
prawda jest taka że trafiłeś na głupie kobiety , inteligentna nawet gdyby jej twoje gabaryty nie pasowały z cała pewnością by cie nie wyśmiała z tego powodu . Kiedy pierwszy raz uprawiałam sex z moim facetem tez pomyślałam ,że nie jest jakoś szczególnie wyposażony ale jesteśmy razem 7 lat i za nic w świecie nie zamieniłabym go na innego ... bo liczą się umiejętności i miłość . Bo jak się kogoś kocha to z wszystkimi jego "rozmiarami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z problemem
srednia to wlasnie ok 14 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjg aa
macie świadomosć, ze te posty (codziennie!) zakłąda jakaś napalona nastolatka (wczoraj dała plamę i się wydało) która sie podnieca myślą o facecie z małym fiutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
a chcesz sie spotkac? jestes brunetka czy blondynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoReMiFaSoLa
Powiem tak kutas nie ma znaczenia...W teori... A w praktyce poprawia nastawienie kobiety;) Zajebiscie miec duzego ^^ Tak tak wiem ze nie pomagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×