Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ritka69

Super sklep internetowy z damską odzieżą. Stradivarius, Bershka

Polecane posty

Gość Ritka69

Chciałam wam polecić stosunkowo nowy sklep www.fashionplace.com.pl Na razie się rozwijają, ale ceny mają na prawdę dobre. Zamówiłam u nich piękna sukienkę z Bershki i była u mnie już na następny dzień. Polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lubicie jakość i styl marki Stradivarius to polecam klub zakupowy www.mimomento.pl właśnie teraz i jeszcze przez 5 dni mają mega zniżkę na ich rzeczy naprawdę niezła okazja. Trzeba się zarejestrować ale od razu mówię że ja nie żałuję wógóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola98
Ja już dawno zrezygnowałam z zakupów na allegro. Teraz korzystam ze strony wszystkozameryki.com . Można tam kupić dosłownie wszystko: ciuchy, samochody, elektronika. Wszystko prosto, legalnie i bezpiecznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię kupować odziezy przez alegro zawsze coś gdzieś odstaje, ale ogółem spoko ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
ja kiedyś nie byłam przekonana co do zakupów przez internet. Bo to wiadomo nie można dotknąć, zobaczyć. To trochę tak jakby kupować kota w worku. Ale jednego razu skusiłam się bo od pierwszego spojrzenia zakochałam się w torebce, a że sklep internetowy cieszył się dobra renomą to zaryzykowałam. No i nie pożałowałam torebka była jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu, byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobają mi się ubrania firmy Stradivarius, Bershka i też mam swój ulubiony sklep internetowy z ciuszkami tej firmy :) www.ewenement-sklep.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena1818
Cześć, witam wszystkie modne panie :) Mam kilka ulubionych sklepów w necie, ale najczęściej zaglądam na www.parisv8.pl. Oryginalne ubranka, w ciekawych wzorach. Bluzki, sweterki na guziki, spodnie, płaszcze – można się ubrać od stóp do głów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię tych sklepów z galerii :( Wolę np. kreatywne ciuchy, które powstają z mojego projektu np. tutaj kupuję http://cupsell.pl/ Oryginalny pomysł na prezent czy szczególne okazje, w dodatku tshirty mają dobrą jakość, nie to co w galeriach na parę razy dosłownie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×