Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzzzzziaaabbaa

Pływanie żabką a spalanie tłuszczu.

Polecane posty

Gość zzzzzziaaabbaa

Witajcie! Od przyszłego tygodnia mam zamiar chodzić na basen min. 3 razy w tygodniu na godzinkę. Chcę naprawdę dobrze wykorzystać tą godzinę na basenie i nie taplać się bez celu w wodzie, a faktycznie intensywnie pływać. Teraz moje pytanie do osób zorientowanych w temacie- czy chodzenie na basen 3 razy w tygodniu i pływanie żabką (ten styl mam najlepiej opanowany) przez godzinę pomogą spalić tłuszcz? Mam na myśli brzuch przede wszystkim. Szczerze mówiąc ogólnie jestem dosyć szczupła...ehhm...chuda wręcz, faktycznie przydałoby mi się trochę ciałka tu i tam, ale jeżeli chodzi o brzuch.....eh..no jest malutki tłuszczyk, który mnie trochę irytuje. Bardzo mi zależy na spaleniu go. Czy pływanie żabką 3x w tygodniu przez 60 min., pomoże mi osiągnąć ten cel? Proszę o rady i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzziaaabbaa
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niełatwa sztuka
pływanie fajnie wyszczupla i ujędrnia całe ciało najwięcej kalorii spala się pływając kraulem albo delfinem no ale jeśi ktoś nie umie to i żabka jest dobra jeśli pływa się odpowiednio długo i intensywnie żabka dobrze ujędrnia wewnętrzną stronę ud i ramiona spalając kalorie spalisz też tłuszczyk na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×